Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-06-16, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 


 P.H.U. ?KAMA? Jarosław Kot z siedzibą w Czeladzi 41-250 ul. Wojkowicka 2 NIP: 654-001-18-03 REGON: 272051587 działająca na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 3501/93
 

P.H.U.'KAMA' to specjalistyczne przedsiębiorstwo działające w zakresie dystrybucji hurtowej oraz detalicznej materiałów budowlanych. Sprzedaż detaliczna odbywa się w placówce handlowej, poprzez sklep internetowy, oraz z wykorzystaniem z serwisu Allegro. Dzięki autoryzacji większości krajowych i zagranicznych producentów branży budowlanej zapewniamy atrakcyjne ceny, wysoką jakość sprzedawanych produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Działamy na rynku województwa śląskiego od 1993 roku. W roku 2009 uruchomiliśmy nasz dział Allegro. W 2010 roku powstał nasz sklep internetowy. W czerwcu 2011 roku zaczynamy naszą przygodę z serwisem swistak.pl
 
Prosimy o zaufanie - jesteśmy początkującym graczem na tym serwisie, ale dołożymy wszelkich możliwych starań, żeby potwierdzić nasze zaangażowanie i profesjonalizm.
Życzymy udanych zakupów


Początkowo firma była firmą jednoosobową - teraz drużynę tworzy 13 wykwalifikowanych specjalistów. 
Posiadamy własną flotę samochodową. W magazynie posiadamy 10 000 produktów. 
 
Nie wszystkie dostępne w naszej hurtowni artykuły są na aukcjach - na to potrzeba czasu. Staramy się sukcesywnie poszerzacz asortyment dostępny na aukcjach.


Naszym celem jest zapewnienie Klientom maksymalnej jakości obsługi, jak najlepszej dostępności towarów, oraz stworzenie dogodnych warunków do zakupów - stąd sprzedaż również internetowa.

Kupując w kamaonline możesz być pewny najlepszych cen i obsługi na najwyższym poziomie. Do Twojej dyspozycji są nasi pracownicy, którzy są z Tobą na każdym etapie zamówienia - od pomocy w dokonaniu wyboru, przez obsługę płatności aż po jego wysyłkę. Zawsze dokładamy wszelkich starań, abyś miał pełną satysfakcję z zakupów i odwiedził nas ponownie. 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zwroty
Zakupiony u nas towar można zwrócić w ciągu 10 dni od daty zakupu (jeśli nie był używany, jest w oryginalnym opakowaniu, nie nosi jakichkolwiek śladów używania czy uszkodzenia) bez podawania przyczyny.

Zasady zwrotu towaru:
odesłany towar nie może nosić śladów eksploatacji, musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony (w tym oryginalne opakowanie)
koszt odsyłanej przesyłki pokrywa Klient
jeśli był wystawiony paragon, musi zostać odesłany razem z paczką, w przypadku faktury wystawiona i wysłana będzie korekta, której podpisaną kopię należy nam odesłać
jeśli nie mamy zastrzeżeń do zwróconego towaru, zwracamy pieniądze za towar na wskazany nr konta, nie zwracamy kosztów związanych z przesyłką. 

Wszystkie użyte znaki towarowe i logotypy, jakie zostały użyte na naszych aukcjach, zostały przywołane wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność swoich prawomocnych właścicieli.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania, przesyłania, przepisywania, przechowywania w systemie informatycznym jakiejkolwiek części niniejszych publikacji w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez uprzedniej
pisemnej zgody firmy PHU KAMA 

Strona wygenerowana 2018-05-22 20:22:58, 213