(Rejestracja: 2011-04-27, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


G&K Logistic Poland, do której należy marka jasnyswiat.pl jest częścią holdingu z centralą w Hongkongu. Naszym celem jest dostarczenie polskimi europejskim klientom najnowszych technologii w dziedzinie oświetlenia wnętrz i oświetlenia zewnętrznego na korzystnych warunkach cenowych.

 

Dbamy, aby nasz towar zawsze był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania klientów.Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych w oparciu o technologię LED, zarówno dla firm czy instytucji oraz osób prywatnych. Oferujemy szeroką paletę nowoczesnych i energooszczędnych źródeł światła, opraw oświetleniowych i systemów i luminacjina diodach LED:

-dekoracyjne
-architektoniczne
-użytkowe
-zewnętrzne i wewnętrzne
-iluminacje świetlne ogrodów, budynków, wnętrz.

Wartością nadrzędną jest dla nas profesjonalna obsługa klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby transakcje przeprowadzone były szybko i sprawnie.

Dostawy realizujemy kompleksowo, obsługujemy zamówienia hurtowe, oraz detaliczne. Staramy się sukcesywnie wzbogacać ofertę firmy, aby móc zagwarantować naszym klientom jak największy wybór i satysfakcję z dokonanych zakupów.

 

Towar wystawiony na aukcjach allegro jest nowy zawsze dostępny w naszych magazynach. Termin wysyłki towaru to 2 dni robocze.

 

 

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem.


Więcej informacji o firmie uzyskają Państwo pod adresem www.gkasiainvest.com lub www.jasnyswiat.pl, kontaktując się z nami telefoniczne lub mailowo.


Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godzinach 10-15:


G&KLogistic POLAND
Representative office of
G&K Asia Invest (HK) LTD
ul. Główna 4, 03-113 Warszawa
tel. (+48) 791-885-774        
mail: [email protected]
NIP: 524-145-83-87Strona wygenerowana 2018-05-28 07:52:36, 213