Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-07-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 2 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 2
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witamy na "stronie o mnie" sklepu www_epizama_pl
 Jesteśmy legalnie działającą firmą. Współpracujemy z wieloma hurtowniami i producentami bielizny i odzieży z całej Polski, stąd w naszej ofercie mogą znaleźć Państwo towar najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Dla powracających do nas klientów oferujemy ciekawe rabaty. Zapraszamy również na stronę internetową naszego sklepu, gdzie oferujemy Państwu jeszcze więcej produktów po jeszcze niższych cenach.

Wszelkie pytania i sugestie proszę kierować na numer telefonu podany poniżej, za pomocą maila, lub za pomocą opcji: zadaj pytanie sprzedającemu.
Ważne: dla identyfikacji klienta proszę w mailach podawać nick z świstaka.

 

tel. kontaktowy:     664 052 366
mail:                   [email protected]
gg:
                          32802626Numer konta bankowego:

22 1050 1764 1000 0090 7759 1593
ING Bank Śląski S.A.

Regulamin zakupów

  
    1.

        Sklep www_epizama_pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
         

    2.

       Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe (chyba, że aukcja dotyczy towaru używanego), wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

    3.

       Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. 


    4.

        Do każdego towaru zakupionego w naszym sklepie klient orzymuje paragon, lub rachunek, na chwilę obecną nie wystawiamy faktur Vat.
         

    5.

       Zamówiony towar dostarczamy za pomocą Poczty Polskiej lub firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy, znajdującym się na każdej aukcji. W przypadku zakupu na kilku aukcjach koszt dostawy ustalany jest indywidualnie, jeśli wartość zakupionych towarów przekroczy 200 zł, paczkę wysyłamy priorytetem na nasz koszt ( dotyczy wpłat na konto).


    6.

        Możliwe są następujące formy płatności:  

  • Za pobraniem -zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi, listonoszowi lub napoczcie, opcja jest dostępna dla użytkowników allegro posiadających minimum 10 pozytywnych komentarzy.  
  • Przelewem na konto podane na każdej aukcji (numer konta otrzymują Państwo również w mailu po dokonaniu zakupu. W tytule przelewu proszę wpisać nick z świstaka. 

   

    7.

        Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do kilku dni roboczych, oczywiście staramy się by był jak najkrótszy i w większości zamówień wynosi 1-2 dni, ale niekiedy może się wydłużyć do kilku dni a nawet tygodnia. Jest to czas, jaki potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym mailowo lub telefonicznie, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

       W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

       Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

       Towar wysyłany jest na adres podany w formularzu dostawy wypełnianym przez kupującego zaraz po dokonaniu zakupu w serwisie allegro, lub na dane podesłane mailem (ważne jest podanie nicku z świstaka). W pozostałych przypadkach paczka zostanie wysłana na dane z świstaka.

       Istnieje możliwość odbioru osobistego, po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym w siedzibie naszej firmy:

                             Gdańsk Wrzeszcz ul. Wyspiańskiego 15/1     -    okolice akademików PG i targowiska we Wrzeszczu.

 

 

  8.

       W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na adres sklepu po wcześniejszym kontakcie mailowym. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem!

       Zgodnie z polskim prawem, klient może zrezygnować z zakupionego towaru w ciągu 10 dni od dokonania zakupu w aukcji z opcją kup teraz, bez podania przyczyny rezygnacji. W takich przypadkach prosimy o kontakt i odesłanie towaru na adres firmy z informacją na temat wymiany na inny oferowany przez nas przedmiot lub podanie danych do zwrotu pieniędzy (wartość zakupionego przedmiotu bez kosztów dostawy).
Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania, powinien być dobrze zabezpieczony na czas wysyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru wraz z oryginalnym dowodem zakupu oraz dołączonym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy kupna sprzedaży.

Towar odsyłany jest na koszt kupującego, nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem! Przedmiot zwrotu powinien być oryginalnie zapakowany, powinien posiadać wszystkie metki i nie ma prawa nosić żadnych śladów użytkowania. Ważne by do przesyłki dołączyć dowód zakupu - paragon lub rachunek. Jeśli któryś z powyższych warunków nie zostanie spełniony sklep ma prawo odmówić przyjęcia towaru!


         

  9.

       W przypadku reklamacji ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych odmomentu otrzymania paczki z reklamowanym towarem. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uznaje się za uzasadnione. W takim przypadku nasz sklep zaproponuje klientowi inny towar w ramach wymiany lub zwrot za zakupiony towar.
      
         

  10.

       W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszt dostawy ponosi sklep.

  11.

       Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie zapomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  12.
       Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Strona wygenerowana 2018-05-22 18:29:13, 213