Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-05-04, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


O nas

    Jesteśmy jedną z najstarszych krakowskich firm komputerowych istniejącą od 1990 roku !
Przez te lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży IT, które wykorzystujemy w taki sposób, aby każdy klient był w 100% zadowolony z naszych usług. Posiadamy szeroki asortyment towarów, który cały czas jest rozwijany.

Współpracujemy od lat z większością firm dystrybucyjnych IT obecnych na polskim rynku oraz najlepszymi firmami spedycyjnymi, dzięki czemu możemy zaoferować produkty w rozsądnych cenach z błyskawiczną dostawą oraz bezproblemową gwarancją.

Naszym atutem jest również własny lokal z magazynem w ścisłym centrum Krakowa lecz z dogodnym dojazdem i parkingiem dla klientów.
Nam naprawdę możesz zaufać !

 

Regulamin - koniecznie przeczytaj

1. Po zakupie towaru prosimy o wypełnienie formularza zakupowego. Jest to najszybszy sposób na sfinalizowanie transakcji. Brak wypełnionego formularza lub przesłanie danych zwykłym email'em może skutkować opóźnieniem w realizacji zamówienia lub jego niezrealizowaniem.
2. Nie przyjmujemy danych do przesyłki telefonicznie lub poprzez gadu-gadu.
3. Wszyscy użytkownicy posiadający mniej niż 5 pozytywnych komentarzy mogą zapłacić za zakupiony tylko przelewem/payu lub gotówką w sklepie.
4. Koszt i rodzaj przesyłki  jest określony dla na każdej aukcji i nie podlega zmianie. Dotyczy to również kolejnych sztuk.
5. Koszt przesyłki kilku różnych przedmiotów jest ustalany indywidualnie - w takim przypadku prosimy o kontakt przed zamówieniem.
6. Wysyłkę zakupionego towaru staramy się (jednak nie gwarantujemy) realizować jeszcze tego samego dnia pod warunkiem, że:
- był on zakupiony do godziny 12:00 tego dnia
- przelew został zaksięgowany na naszym koncie bankowym do godziny 14-tej
- przed zakupem telefonicznie lub email'owo potwierdzono dostępność danego towaru w naszym sklepie i możliwość jego nadania w dniu bieżącym
7. Wysyłki realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich UPS i DHL lub Poczty Polskiej . Wysyłka następuje około godziny 15-tej.
8. Większość przesyłek kurierskich dociera na drugi dzień roboczy od dnia nadania jednak NIE GWARANTUJEMY dostawy na drugi dzień.
9. W ciągu dwóch godzin od nadania przez nas przesyłki kurierskiej otrzymają Państwo email z firmy UPS zawierający numer przesyłki.
10. Osoby fizyczne będące konsumentami zamawiające towar wysyłkowo w naszym sklepie mają ustawowe prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu dziesięciu dni od jego otrzymania, pod warunkiem iż:
- towar jak i opakowanie nie noszą śladów użytkowania i są dokładnie w takim stanie w jakim dotarły do klienta, całość jest kompletna
- sprzedawca został poinformowany na piśmie o chęci zwrotu w ciągu 10-ciu dni roboczych licząc od dnia otrzymania towaru.
- wraz z zamawianym towarem zostanie przesłane pismo dotyczące zwrotu oraz podany jest numer konta, na które zostanie zwrócona kwota za zakupiony towar.
- koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klient
11. Jesteśmy poważną firmą i tak też traktujemy naszych klientów, dlatego liczymy na wzajemność. Jeśli nie zamierzasz kupić towaru, lub nie masz pewności, że będziesz w stanie zapłacić za zakupiony przedmiot - PROSIMY, NIE LICYTUJ !
12. Nie realizujemy przesyłek poza granice kraju.

 

Kontakt
NKK System Sp.J.
ul. Tatarska 5
30-103 Kraków

Dział sprzedaży:

tel.12 433 79 80
email
[email protected]
gadu: 7337046

Godziny pracy sklepu:
Poniedziałek - Piątek
 9:00 - 18:00
Serwis i reklamacje:

tel.12 427 17 78
email
[email protected]
gadu: 5648457

Godziny pracy serwisu:
9:00 - 17:00


Zapraszamy od odbioru zakupionych towarów w naszym sklepie przy ulicy Tatarskiej 5 w Krakowie !
Najłatwiej dojechać do nas skręcając z Alei Krasińskiego w ulicę Kościuszki, a następnie w drugą przecznicę w prawo - ulicę Tatarską. Sklep znajduje się z tyłu budynku nr 5.
Najbliższy przystanek autobusowy to Jubilat - znajduje się raptem 500 metrów od nas !
 

Numer konta i wpłaty

 W miarę możliwości prosimy o dokonywanie płatności poprzez usługę payu dostępną za pośrednictwem allegro po zakupie towaru. Znacznie przyśpiesza to realizację zamówienia. Jeśli mimo wszystko jako sposób płatności wybiorą Państwo zwykły przelew to prosimy o kierowanie wpłat na konto:


BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A. I o/Kraków

42 1600 1013 0002 0012 2486 2001

W tytule podając koniecznie swój nick.
 


Strona wygenerowana 2018-06-18 14:00:19, 213