Jesteś tutaj › Profil użytkownika wolumin › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-06-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji
Koszty wysyłki
Forma dostawy1 przedmiot (lub komplet jeśli podano w opisie danej aukcji)2 przedmioty lub komplet na tej aukcji1 przedmiot lub komplet na tej aukcji + 1 przedmiot z innej aukcji3 przedmioty lub komplety i więcejzakup powyżej kwoty 180,00 zł **
Poczta Polska (przedpłata)koszty wysyłki według opcji dostawy+ 2,00 zł do kosztów wysyłki według opcji dostawy+ najwyższy koszt wysyłki spośród zakupionych przedmiotów lub
+ 2,00 zł jeśli koszty wysyłki pokrywają się
przesyłka ekonomiczna: 10,00 zł
przesyłka priorytetowa: 12,00 zł
0 zł
przesyłka wysłana zostanie kurierem
Kurier (przedpłata)niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów na tej lub innych naszych aukcjach, koszty wysyłki nie ulegają zmianie, obowiązuje koszt wysyłki podany w opcjach dostawy (nie dotyczy zamówień powyżej 180,00 zł)0 zł
przesyłka wysłana zostanie kurierem
Poczta Polska (pobranie)*niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów na tej lub innych naszych aukcjach, koszty wysyłki nie ulegają zmianie, obowiązuje koszt wysyłki podany w opcjach dostawy (nie dotyczy zamówień powyżej 180,00 zł)16,00 zł
przesyłka wysłana zostanie kurierem
Kurier (pobranie)*niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów na tej lub innych naszych aukcjach, koszty wysyłki nie ulegają zmianie, obowiązuje koszt wysyłki podany w opcjach dostawy
Odbiór osobisty0 zł w naszym biurze handlowym według mapki po lewej
(po uprzednim potwierdzeniu przez nas możliwości odbioru w danym terminie - telefonicznie, mail-owo, gg, skype)
* nie realizujemy wysyłek za pobraniem osobom z przewagą komentarzy negatywnych, zastrzegamy sobie także możliwość odmowy realizacji za pobraniem osobom bez pełnej aktywacji konta (w takim przypadku zostanie przesłana prośba o wpłatę na konto); ** opcja zerowych kosztów wysyłki po zakupie za minimum 180,00 zł obowiązuje jedynie w granicach Polski


Cennik wysyłek zagranicznych - w celu ustalenia kosztów przesyłki (wagi) dla danej pozycji prosimy o kontakt e-mailowy
KontynentPrzedział wagowyRodzaj przesyłki
ekonomicznapriorytetowa
Europa
(łącznie z Cyprem, całą Rosją i Izraelem)
do 0,5 kg18 zł22 zł
powyżej 0,5 kg do 1 kg28 zł36 zł
powyżej 1 kg do 5 kg40 złustalany indywidualnie
powyżej 5 kgustalany indywidualnieustalany indywidualnie
Australia, Oceaniado 0,5 kg18 zł42 zł
powyżej 0,5 kg do 1 kg28 zł60 zł
powyżej 1 kg do 5 kg45 złustalany indywidualnie
powyżej 5 kgustalany indywidualnieustalany indywidualnie
Ameryka Północna, Afrykado 0,5 kg18 zł26 zł
powyżej 0,5 kg do 1 kg28 zł45 zł
powyżej 1 kg do 5 kg50 zł (Kanada i USA 63,00 zł)ustalany indywidualnie
powyżej 5 kgustalany indywidualnieustalany indywidualnie
Ameryka Południowa i Środkowa, Azjado 0,5 kg18 zł33 zł
powyżej 0,5 kg do 1 kg28 zł40 zł
powyżej 1 kg do 5 kg45 złustalany indywidualnie
powyżej 5 kgustalany indywidualnieustalany indywidualnie


Na czas wysyłki zamówienia składa się:
czas realizacji zamówienia + czas doręczenia przesyłki
Paczki wysyłane są Pocztą Polską zazwyczaj w terminie 2 dni roboczych po pojawieniu się pieniędzy na naszym wyciągu bankowym. W odosobnionych przypadkach dostawa może przeciągnąć się do 5 dni roboczych ? Kupujący informowany jest o tym mailem (po 5 dniach od zatwierdzenia wpłaty) i może odstąpić od umowy kupna-sprzedaży.
Książki z wydawnictw: Bellona (część oferty), Literackie, GWP, Arkady sprowadzane są na nasz magazyn po zakupie na aukcji, zwykle w przeciągu 4-5 dni roboczych.
Zaraz po zakończeniu aukcji prosimy przesłać mail z adresem wysyłki. Wzór:
Anna Wolumin
ul.(os.) Wolumin 1/2
30-415 Wolumin


Prośba o zmianę adresu wysyłki po naszym mailu potwierdzającym dotarcie wpłaty na konto nie zostanie uwzględniona. Adresy wysyłki wpisane w treści przelewu lub podane w rozmowie telefonicznej, lecz niepotwierdzone mailowo także nie będą brane pod uwagę.
Dla klientów, którzy chcą odebrać książkę w Krakowie:
Odbiór osobisty możliwy jest jedynie po uprzednim
TELEFONICZNYM (012 269 02 26 wew. 30) skontaktowaniu się
z biurem handlowym i ustaleniu odpowiedniego dla nas terminu odbioru.
Książki można odbierać w dniach:
poniedziałek-piątek: 8.00 - 16.00
sobota: OBECNIE NIEMOŻLIWY
Miejscem odbioru jest biuro handlowe naszej firmy:
Krakinform Sp. z o.o.
ul.Wadowicka 14
30-415 Kraków
Wjazd od ul.Tischnera - zgodnie z mapką w opisie aukcji, dodatkowe informacje ułatwiające trafienie do nas znajdują się w mail potwierdzającym dokonanie zakupu
Możliwości dostawy
Dla klientów, którzy wybrali opcję płatności przelewem:
Na podany w rejestracji adres e-mail zostanie wysłana przez serwis Świastak wiadomość pt. 'Kupiłeś przedmiot...' lub 'Wygrałeś aukcję...' - znajduje się w niej dane do przelewu: numer konta, nazwa i adres naszej firmy.
W tytułem przelewu prosimy wpisać: nazwa użytkownika + tytuł książki , wpłaty bez podanej nazwy używkonika traktujemy jako anonimowe - może to poważnie opóźnić czas dostawy, w szczególności w przypadkach, gdy nazwisko osoby wpłacającej jest inne niż kupującego.
Dla klientów, którzy wybrali opcję płatności pobranie (opcja niedostępna dla klientów bez pełnej aktywacji konta):
Na podany w rejestracji adres e-mail przez serwis Świastak zostanie wysłany mail potwierdzający złożenie zamówienia. Najlepiej w odpowiedzi na ten mail zawrzeć informację z prośbą o wysyłkę za POBRANIEM - maile o treści zapłacę przy odbiorze zostaną uznane za maile dotyczące odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. Po otrzymaniu prośby o wysyłkę za pobraniem wysyłamy mail potwierdzający ten rodzaj realizacji zamówienia.
Reklamacje jakościowe :
Jeżeli zaszła pomyłka w dostawie i dotarł inny towar niż zamawiany, prosimy o odesłanie go na adres podany w Świstaku wraz załączonymi danymi do przelewu - zostanie zwrócony koszt przesyłki oraz wysłana prawidłowa książka.
Reklamacja techniczna:
W przypadku gdy w dostarczonej książce brakuje stron lub książka wykazuje inny defekt techniczny, procedura postępowania jest taka sama jak w powyższym przypadku, możliwe jest także przesłanie ksero lub skanu brakujących stron.
Uszkodzenia spowodowane przez Pocztę Polską lub Kuriera nie będą przez nas rozpatrywane.
Zwrot:
W przypadku, gdy zaszła pomyłka w opisie książki wystawionej na aukcji i nie spełnia ona kryteriów z opisu, możliwy jest zwrot książki - zostanie zwrócony koszt przesyłki oraz książki. Możliwa jest także wymiana na inny towar znajdujący się w naszej ofercie.
Prawo do reklamacji przysługuje każdemu klientowi, więc prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag przed wystawieniem komentarza. Reklamacje prosimy składać mailowo z opisaniem defektu lub podaniem tytułu omyłkowo wysłanej książki i pozycji, która powinna dotrzeć.
Odstąpienie od umowy:
Umowa kupna sprzedaży zostaje zawarta w momencie wpłynięcia pełnej kwoty za towar. W ciągu 10 dni od wystawienia dokumentu sprzedaży (paragon lub FV - potwierdzające zawarcie umowy) klient może odstąpić od umowy kupna sprzedaży bez podania przyczyny. W tym wypadku zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego, klient zobowiązany jest dokonać zwrotu dokumentu sprzedaży (paragonu lub faktury VAT), przy zwrocie pieniędzy od kwoty wpłaconej potrącone zostaną koszty wysyłki do klienta, które złożyły się na całkowitą wartość towaru
W przypadku odstąpienia od umowy po zwrocie przesyłki przez Pocztę Polską lub kuriera, od kwoty wpłaty potrącone zostaną koszty wysyłki oraz zwrotu przesyłki + koszt przelewu zwrotnego (3,00 zł w przypadku wpłat z kont zarejestrowanych w Polsce)
W przypadku niezawarcia umowy i prośby o zwrot wpłaty potrącony zostaje koszt przelewu zwrotnego (3,00 zł w przypadku wpłat z kont zarejestrowanych w Polsce).
Zwrot pieniędzy możliwy jest po uznaniu reklamacji przez Pocztę Polską - po 14 dniach roboczych od wysyłki można złożyć reklamację, czas rozpatrywania reklamacji wynosi 30 dni. W przypadku zwrotu przesyłki do nas i rezygnacji klienta z zakupu zwrot zostaje potrącony o koszty wysyłki, zwrotu przesyłki oraz przelewu (3,00 zł w przypadku wpłat z kont zarejestrowanych w Polsce).
W przypadku zwrotu przesyłki przez Pocztę Polską lub kuriera z powodu nieodebrania przesyłki przez odbiorcę lub podania nieprawidłowego adresu wysyłki - ponowna wysyłka nastąpi po uregulowaniu kosztów zwrotu przesyłki oraz kosztów ponownej wysyłki.
Towar zwrócony przez Pocztę Polską lub firmę kurierską - po wysyłce, po który klient nie zgłosi się w terminie 90 dni od wiadomości o zwrocie towaru do nadawcy (firma Krakinform Sp. z o.o.) przechodzi na własność spółki.
Zwrot pieniędzy (nadpłata lub omyłkowy przelew):
Zwrot pieniędzy zostaje potrącony o 3,00 zł (w przypadku wpłat z kont zarejestrowanych w Polsce) kosztów przelewu z naszej strony w przypadku wpłat z kont zarejestrowanych w Polsce.
Istnieje możliwość wystawienia Faktury VAT. Dane do faktury prosimy przesłać zaraz po zakupie książki, mail powinien zawierać dane firmy: nazwa, adres, NIP, w przypadku osób fizycznych: imię i nazwisko, adres.


Właścicielem konta na swistak jest

Krakinform Sp. z o.o.
Biuro Handlowe: 30-415 Kraków, ul. Wadowicka 14, siedziba: 31-905 Kraków, os. Wandy 11/14
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia XI Wydz.Gospodarczy KRS 0000129197, NIP 678-002-64-48
kapitał zakładowy 50.000 PLNStrona wygenerowana 2018-05-20 18:18:09, 213