(Rejestracja: 2011-08-21, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

WITAM NA MOICH AUKCJACH!!!

PROWADZĘ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ NA PODSTAWIE WPISU DO EWIDENCJI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ NR 1864 POD NAZWĄ - WERMARK. MÓJ NIP 712-258-31-18.

NIE WYSTAWIAM FAKTUR VAT.  


    JEST FIRMĄ ZAJMUJĄCĄ SIĘ SPRZEDAŻĄ NOWEJ MARKOWEJ ODZIEŻY OUTLET-OWEJ. POSIADAM ODZIEŻ DLA DZIECI, MŁODZIEŻY ORAZ KOBIET ANGIELSKICH ORAZ DUŃSKICH MAREK. SPRZEDAWANY PRZEZE MNIE TOWAR POCHODZI Z NADWYŻEK PRODUKCYJNYCH. W WIĘKSZOŚCI Z ORYGINALNYMI METKAMI. KAŻDA INNA SYTUACJA OPISANA JEST W AUKCJI.

 

 

WSZYSTKIE PRODUKTY OFEROWANE W SPRZEDAŻY SĄ TYPU OUTLET, WOLNE OD WAD FIZYCZNYCH I W PIERWSZYM GATUNKU. SĄ TO KOŃCÓWKI KOLEKCJI I JAKO TAKI TOWAR PODLEGA WYŁĄCZENIU Z WARUNKÓW MOŻLIWOŚCI ZWROTU USTAWOWEGO.

 

 

PAMIĘTAJ ,KUPUJĄC NA MOICH AUKCJACH, AKCEPTUJESZ ZASADY ZAWARTE W REGULAMINIE AUKCJI. 

 

 

 

REGULAMIN

1)        LICYTUJĄC W AUKCJI JESTEŚ ZOBOWIĄZANY DO ZAKUPU, PAMIĘTAJ O TYM. ZANIM ZŁOŻYSZ OFERTĘ PRZEMYŚL JĄ DWA RAZY . NIE ODWOŁUJĘ OFERT

2)         PROSZĘ O DOKONYWANIE  WPŁATY W CIĄGU 7 DNI OD DATY ZAKUPU. PO TYM TERMINIE ROZPOCZYNAM PROCEDURĘ ZWROTU PROWIZJI, TOWAR WYSTAWIAM PONOWNIE NA AUKCJE I WYSTAWIAM ODPOWIEDNI KOMENTARZ

3)        PACZKI WYSYŁANE SĄ DO 2 DNI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA PIENIĘDZY NA KONCIE W SYSTEMIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU DO GODZINY 16-TEJ. NIE WYSYŁAM PACZEK ZA POBRANIEM!!!

4)        JEŻELI ADRES DO WYSYŁKI MA BYĆ INNY NIŻ W ALLEGRO ? POINFORMUJ MNIE O TYM ZARAZ PO ZAKUPIE

5)        WYSYŁKA ZA POŚREDNICTWEM POCZTY POLSKIEJ . KOSZTY WYSYŁKI I PAKOWANIA PODANE SĄ NA KAŻDEJ AUKCJI.

6)        W PRZYPADKU ZAKUPU KILKU PRZEDMIOTÓW KOSZT PRZESYŁKI ZALEŻY OD WAGI.

7)        KOLORY NA ZDJĘCIACH MOGĄ NIEZNACZNIE RÓŻNIĆ SIĘ OD RZECZYWISTOŚCI. RÓŻNICE NAJCZĘŚCIEJ WYNIKAJĄ Z INNYCH USTAWIEŃ MONITORA. ODCIEŃ KOLORU I RÓŻNICE NASYCENIA NIE STANOWIĄ PODSTAWY DO REKLAMACJI.

8)        ZAMIESZCZAM WŁASNE ZDJĘCIA , EWENTUALNIE LOGO PRODUCENTA

 

 

 

ZWROTY I WYMIANY

 

 

 

BARDZO PROSZĘ PRZED DOKONANIEM WYSYŁKI TOWARU W CELU WYMIANY LUB ZWROTU POINFORMOWAĆ MNIE O TYM MAILEM.

 

9)        W CIĄGU 10 DNI OD DOSTARCZENIA ZAMÓWIONEGO TOWARU, KLIENT MA PRAWO JEGO ZWROTU BEZ PODANIA PRZYCZYNY W RAMACH ODSTĄPIENIA OD UMOWY WG OGÓLNYCH ZASAD WYNIKAJĄCYCH Z PRZEPISÓW DOTYCZĄCYCH ZAWIERANIA UMÓW NA ODLEGŁOŚĆ      ( ZGODNIE Z ART.7 USTAWY Z DNIA 2 MARCA 2000 R. O OCHRONIE NIEKTÓRYCH PRAW KONSUMENTÓW )

10)    ZWRÓCONY TOWAR ZOSTANIE PRZYJĘTY TYLKO I WYŁĄCZNIE WTEDY GDY:

- BĘDZIE W STANIE NIENARUSZONYM,

- MUSI POSIADAĆ METKI ,

- FORMULARZ ZWROTU

- ORAZ DOWÓD ZAKUPU W TYM PRZYPADKU RACHUNEK

11)    NIE MOŻE BYĆ UŻYWANY LUB USZKODZONY Z WINY KUPUJĄCEGO W PRZECIWNYM RAZIE , JEŻELI TOWAR ZOSTANIE ODESŁANY BEZ ZACHOWANIA WYŻEJ WYMIENIONYCH WYMOGÓW NIE ZWRACAM PIENIĘDZY I NIE WYMIENIAM TOWARU. TOWAR POZOSTANIE U MNIE TAK DŁUGO, AŻ KUPUJĄCY WPŁACI KWOTĘ 6ZŁ NA PONOWNĄ WYSYŁKĘ I OTRZYMA Z POWROTEM TEN SAM TOWAR KTÓRY KUPIŁ I ODESŁAŁ.

12)    W PRZYPADKU NIE ODEBRANIA PRZESYŁKI PRZEZ KUPUJĄCEGO I JEJ ZWROTU DO MNIE , PRZESYŁKĘ PRZESYŁAM PONOWNIE PO OPŁACENIU PRZEZ KUPUJĄCEGO PONIESIONYCH PRZEZE MNIE KOSZTÓW ( CZYLI KOSZT NOWEJ PRZESYŁKI I ZWROTU)

13)    REKLAMACJE DOTYCZĄCE WAD NIE OPISANYCH NA AUKCJI LUB BŁĘDU W OPISIE, MOJEGO BŁĘDU PRZYJMUJĘ ZAWSZE

14)    WYSYŁKI ZA POBRANIEM NIE BĘDĄ ODBIERANE

15)    TOWARY Z LICYTACJI NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM I NIE ROBIĘ OD TEGO WYJĄTKÓW.

ZGODNIE Z USTAWĄ O OCHRONIE NIEKTÓRYCH PRAW KONSUMENTÓW SPRZEDAŻ NA AUKCJACH NIE JEST TRAKTOWANA TAK JAK SPRZEDAŻ W SKLEPIE INTERNETOWYM CZY W OGÓLNOŚCI JAK SPRZEDAŻ NA ODLEGŁOŚĆ I DO TAKIEJ FORMY SPRZEDAŻY ( LICYTACJA) NIE STOSUJE SIĘ PRZEPISÓW O UMOWACH ZAWIERANYCH NA ODLEGŁOŚĆ. DLATEGO TEŻ NIE DAJE MOŻLIWOŚCI ZWROTU TOWARU W CIĄGU 10 DNI BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

 

 

 

 

W PRZYPADKU WYSYŁKI POCZTĄ POLSKĄ Z CHWILĄ NADANIA PRZESYŁKI NA POCZCIE PRZESTAJĘ PONOSIĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NIĄ. JEŻELI PRZESYŁKA NIE DOTRZE DO ADRESATA NA PODSTAWIE POSIADANEGO PRZEZE MNIE DOWODU NADANIA ZGŁASZAM NA POCZCIE REKLAMACJĘ. MOŻNA JĄ ZGŁOSIĆ DOPIERO PO 14 DNIACH ROBOCZYCH!!!  OD DNIA NADANIA. ROZSTRZYGNIĘCIE REKLAMACJI MOŻE TRWAĆ NAWET DO 6 TYGODNI OD MOMENTU ZGŁOSZENIA- JEST TO ZALEŻNE TYLKO OD POCZTY I NIE MAM NA TO ŻADNEGO WPŁYWU.  

JEŻELI PACZKA NIE DOTRZE DO ADRESATA W CIĄGU 7 DNI OD OTRZYMANIA INFORMACJI O WYSYŁCE PROSZĘ O KONTAKT E-MAIL.

 

 

 

 

MASZ PYTANIA ZADZWOŃ!!!

 

TEL. KONTAKTOWY 697 990 734

 

 

MARKOWE PRODUKTY W NAJLEPSZYCH CENACH!!!

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-27 14:20:06, 213