(Rejestracja: 2014-06-03, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Dane firmy:

WALERIANNA Anna Łuczak

Kamienna Kolonia 36 98-235 Błaszki

Telefon kontaktowy: +48665436574

Wpłaty: Wpłaty można realizować bezpośrednio na konto bankowe: Bank Pocztowy 39 1320 1537 3380 0327 3000 0001

                                                           WITAMY NA NASZEJ AUKCJI

              Sklep WALERIANNA jest nowo otwartą placówką, mimo krótkiego czasu, mamy już grono zadowolonych i wracających do naszego sklepu klientów. Obecnie współpracujemy z kilkoma producentami obuwia. Oprócz tradycyjnej sprzedaży sklepowej chcemy zaistnieć również na rynku sprzedaży internetowej. Obuwie, które Państwo znajdą na naszych aukcjach jest fabrycznie nowe. Do aukcji internetowych podchodzimy poważnie i takiego samego podejścia wymagamy od innych. Zawsze służymy pomocą i radą przy dokonywaniu zakupu, a sprzedawany przedmiot staramy się opisać najdokładniej wzbogacając aukcję zdjęciami prawdziwego przedmiotu.

A oto kilka zasad, które ułatwią nasze wzajemne relacje:

W mailach proszę podpisywać się Nickiem z konta Swistaka co ułatwi kontakt z Państwem;

Wpłacając pieniądze na konto proszę podać w tytule wpłaty NR AUKCJI I NAZWĘ UŻYTKOWNIKA, jeżeli w ciągu siedmiu dni roboczych nie wpłynie wpłata na moje konto jestem zmuszony rozpocząć procedurę zwrotu prowizji.

Opinię negatywną wystawiam po 14 dniach dla osób, które nie wywiązały się z umowy.

Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności oraz nie ma wpływu na terminowość doręczania przesyłek. Wszelkie skargi proszę kierować do przewoźników, bądź Poczty Polskiej (udostępnione zostaną oczywiście dowody nadania). Nie występują zwroty kosztów z tytułu opóźnienia dostarczenia przesyłki. Poczta Polska nie gwarantuej dostarczenia przesyłki priorytetem na drugi dzień, jest do domniemanie, że w tym terminie może nastąpić jej doręczenie (generalnie dociera ok 90% przesyłek w terminie);

Osoby z samymi negatywami proszę o nie licytowanie na moich aukcjach, oferty będą odwoływane;

Wylicytowany towar wysyłamy w ciągu 24 godz. od momentu ZAKSIĘGOWANIA wpłaty na moim koncie;

Reklamacje obuwia są rozpatrywane zgodnie z Ustawą Rady Ministrów z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego [dz. Nr 141 poz.1146]

W przypadku reklamacji kupujący odsyła towar na swój koszt.

Podstawą do rozpatrzenia reklamacji jest paragon który otrzymacie Państwo razem z butami oraz opis reklamowanego obuwia.

W ciągu 10 dni możliwa jest wymiana obuwia nieużywanego na inny rozmiar jedynie wśród modeli dostępnych na naszych aukcjach za okazaniem paragonu. Koszt przesyłki w dwie strony ponosi wymieniający. Przed wymianą proszę o kontakt.

KOSZTY WYSYŁKI

Paczka ekonomiczna - 11zł

Paczka priorytetowa - 13zł

Paczka pobraniowa - 17 zł

Kurier Przedpłata - 15zł

Kurier Pobranie - 20zł


Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu. Możliwość zwrotu lub wymiany towaru do 10 dni (nie dotyczy licytacji). Kupując na wielu aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!

                            ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW


Strona wygenerowana 2018-05-26 22:20:32, 213