Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


       Jesteśmy firmą prywatną, która istnieje na rynku od 1991 roku. Od tego czasu, prowadząc sklep stacjonarny, daliśmy się poznać naszym klientom jako rzetelny partner w interesach. W roku 2012 postanowiliśmy podjąć koleje wyzwanie i zaistnieć w sieci.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę artykułów niezbędnych w każdym domu, dla każdej Pani oraz Pana. Specjalizujemy się w sprzedaży tekstyliów domowych, takich jak: kołdry, pościel, obrusy, bieżniki, ceraty, koce, narzuty, ręczniki, firany, zasłony, karnisze, dywany, dywaniki, itp. W chwili obecnej poszerzamy naszą ofertę o narzędzia ręczne niezbędne dla każdego majsterkowicza. Mamy nadzieje, że nasze artykuły oraz profesjonalizm sprawią, że będą Państwo naszymi Stałymi Zadowolonymi Klientami. Ponieważ Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową będziemy wdzięczni, za wszelkie sugestie dotyczące oferowanych przez nas artykułów, a także naszej pracy.

 

 Regulamin naszych aukcji:

Sprzedaż poprzez SERWIS ŚWISTAK.PL realizujemy na terenie Polski.

Istnieje także możliwość osobistego odebrania zakupów w siedzibie firmy, w godzinach pracy (poniedziałek - piątek od 10.00 do 17.00; sobota od 10.00 do 14.00)

 

Sklep Przemysłowy "VIOLA"

Al. Armii Krajowej 23

27-200 Starachowice

 

Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT, wyrażone są w PLN. Do każdego zakupionego towaru dołączamy paragon. Na wyraźne życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Towar kupiony na naszych aukcjach staramy się wysyłać maksymalnie do 5 dni roboczych: - od daty złożenia zamówienia w przypadku wysyłki towaru za pobraniem, - od momentu wpłynięcia pieniędzy na nasze konto w przypadku przelewu.

 Zamówienia wysyłamy:

-Pocztą Polską

-Firmą kurierską - DPD lub UPS.

 Kupujący jest obciążany kosztami wysyłki określonymi przy każdej aukcji.

 Na wpłatę lub odbiór osobisty czekamy przez 10 dni od zakończenia aukcji. Po tym terminie zwracamy się do Allegro o zwrot prowizji i towar wystawiamy ponownie.

 Zdjęcia wyrobów zamieszczone na naszych aukcjach mogą odbiegać od wyglądu produktów znajdujących się w sprzedaży. Nie ponosimy odpowiedzialności za mogące występować różnice kolorystyczne pomiędzy niniejszą publikacją a faktyczną kolorystyką wyrobów.

 

Zwroty:

Zamawiający ma obowiązek sprawdzenia towaru bezpośrednio przy jego odbiorze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia dostarczonego towaru, powinien wyraźnie zaznaczyć ten fakt na dokumencie potwierdzającym odbiór towaru oraz sporządzić z kurierem lub listonoszem protokół uszkodzenia i przesłać jego kopię sprzedającemu (violadom).

Towary zakupione poprzez SERWIS ŚWISTAK.PL możecie Państwo zwrócić odstępując od umowy, w terminie 10 dni od daty otrzymania towaru, zgodnie z ustawą z 2 marca 2000r. (Dz. U. z 2000 r. nr 2 poz. 271). Do zwracanego towaru należy dołączyć dokument będący dowodem zakupu: paragon lub fakturę VAT. Należy również napisać pismo, informujące że odstępują Państwo od umowy kupna sprzedaży potwierdzając je swym podpisem. Odsyłane towary muszą być kompletne, bez śladów używania dostarczone w oryginalnych opakowaniach bez śladów otwierania, bądź naruszania zawartości. Kosztem wysyłki zwrotnej obciążony jest klient. Dopiero po stwierdzeniu iż towar jest nowy i nieużywany a opakowanie całe zwracamy pieniądze. Zwrot należności za przedmiotowe towary, nastąpi w terminie 15 dni roboczych od daty otrzymania towaru na wskazane przez Państwa konto bankowe. Przed zwrotem towaru prosimy o wcześniejszy kontakt drogą mailową: [email protected]

 

Udział w licytacji lub zakup w opcji "Kup teraz" oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 


Strona wygenerowana 2018-05-24 01:20:04, 213