Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-08-21, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Dlaczego powstaliśmy?

W miarę jak nasze dziecko rosło i musieliśmy sukcesywnie uzupełniać jego garderobę (a że rosło szybko i jest dużym dzieckiem musieliśmy to robić często) dotarliśmy do takiego momentu w którym zakup ładnego ubrania w pożądanym przez nas rozmiarze okazał się problemem. Pomyśleliśmy że może uda nam się zdobyć takie ubrania i tym samym zapełnić powstałą na rynku lukę.


Grupa docelowa:

Na dzień dzisiejszy mamy w ofercie dobrej jakości odzież w rozmiarach od ok. 92 do ok 140. Inne rozmiary na indywidualne zapytanie.


Jesteśmy przedstawicielem marki VENTUS COLLECTION - producenta wysokiej jakości odzieży sportowej i reklamowej. Grupa VENTUS produkuje odzież w rozmiarach dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Zapraszamy do współpracy firmy polskie oraz zagraniczne, które zainteresowane są odzieżą produkowaną w Polsce przez polskiego producenta z zachowaniem wysokiej jakości wykonania.

Jeżeli jesteś zainteresowany odzieżą marki VENTUS COLLECTION Napisz do nas na adres: [email protected]


Sposób odbioru towaru:

Proponujemy Państwu kilka sposobów odbioru przesyłki:

- odbiór osobisty w punkcie odbioru w Krakowie - Nowej Hucie na os. Piastów po wcześniejszym ustaleniu terminu.

- przesyłka pocztowa

- przesyłka kurierska. 

Dla zapewnienia Państwu niskich kosztów przesyłki będziemy negocjować z operatorami pocztowymi i firmami kurierskimi warunki współpracy. Z tymi, którzy zaproponują dobre warunki (w tym również wysoki poziom świadczonych usług) nawiążemy stałą współpracę.


obrazek

- NOWOŚĆ: dostarczenie towaru do Państwa naszym transportem - opcja na indywidualne zapytanie ponieważ koszt będzie ustalany indywidualnie w zależności od wartości zakupów i odległości.

Czym się wyróżniamy:

Jesteśmy komunikatywni, odpowiadamy na każde państwa pytanie i próbujemy sprostać państwa wymaganiom co do ubrania dziecka. Jeżeli jest coś w co chcecie ubrać Wasze dziecko, a nie mamy tego w ofercie, lub też mamy, ale nie do końca to, co chcielibyście mieć - napiszcie nam o swoich uwagach i potrzebach. Spróbujemy im sprostać.

Teraz Polska

W naszym sklepie stawiamy na ubrania produkowane w Polsce przez polskich producentów.


 

NASZE PROMOCJE:

1. Od 15 sierpnia 2012 - "Idziemy do szkoły i przedszkola"

Ceny artykułów objętych promocją zostały obniżone o 10%. PROMOCJA ZAKOŃCZONA


Preferowana Forma kontaktu:

Preferowaną formą kontaktu jest dla nas e-mail, nie mniej jednak zapraszamy również do kontaktu telefonicznego. W miarę rozwoju planujemy uruchomić również komunikatory internetowe tj. GG czy SKYPE.


Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów.


Zespół  sklepu internetowego "Ubierz dziecko"

www.ubierzdziecko.sklep.pl


Strona wygenerowana 2018-06-19 06:30:39, 213