Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-08-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


   
 O nas  Komentarze  Inne aukcje  Zadaj pytanie 
   


 

Serdecznie witamy na naszych aukcjach, by współpracowało nam się lepiej prosimy zapoznać się z poniższym regulaminem.


    REGULAMIN:


1. Biorąc udział w transakcjach, zgadzasz się przestrzegać niniejszy regulamin.

2. Wszystkie produkty oferowane na naszych aukcjach są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane wolne od wad fizycznych i prawnych

3. Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

4. Na wszystkie sprzedawane przez nas towary wystawiamy paragon, lub faktury VAT wg. życzenia klienta, należy wtedy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu zakupu i podać wszystkie wymagane dane do jej wystawienia.

5. Prosimy o rozważną licytację, ponieważ nie odwołujemy ofert.

6. Paczkę wysyłamy do 3 dni roboczych od otrzymania wpłaty.

7. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej. Przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej nadajemy w poniedziałki, środy i piątki do godziny 14, za pośrednictwem kuriera codziennie do godziny 13.

8. Na wpłatę czekamy 7 dni roboczych. W przypadku braku wpłaty lub kontaktu zwracamy się do Allegro.pl o zwrot prowizji i udzielamy odpowiedni komentarz.

9. W tytule przelewu koniecznie musi pojawić się LOGIN , na który zostało złożone zamówienie. Brak LOGINU w tytule przelewu może znacznie wydłużyć czas realizacji zamówienia
11. W przypadku gdy paczka ma zostać wysłana na inny adres, niż ten podany w serwisie należy podać tę informację wraz z nowym adresem wysyłki w mailu.

12. Po otrzymaniu swojej przesyłki mają Państwo 10 dni na odesłanie zakupionego produktu. Koszty przesyłki nie są zwracane. Artykuł powinien być zwrócony z paragonem zakupu, w stanie nowym, bez śladów noszenia/użytkowania, w oryginalnym opakowaniu. Aby dokonać zwrotu należy skontaktować się z nami mailowo a dodatkowo do paczki dołączyć informację o przyczynie zwrotu, wraz z danymi, które pozwolą nam zidentyfikować zamówienie. Zwroty proszę kierować na poniższy adres:


LayDi


ul. Wierzbińska 25


95-070 Aleksandrów Łódzki


Prosimy nie wysyłać zwracanego towaru przesyłką pobraniową ponieważ takie paczki nie są przez nas odbierane. Procedura zwrotu jest uruchamiana w momencie otrzymania reklamowanego produktu. Po weryfikacji towaru następuje zwrot płatności wyłącznie na konto bankowe Klienta w ciągu 10 dni roboczych od daty otrzymania towaru


13. Jeśli okaże się, że dobrali Państwo nieodpowiedni rozmiar, można wymienić produkt (o ile jest dostępny) na inny rozmiar lub model w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki. W celu wymiany należy skontaktować się z nami mailowo a dodatkowo do paczki dołączyć informację opisującą problem, wraz z danymi, które pozwolą nam zidentyfikować zamówienie. Zwroty proszę kierować na poniższy adres:


LayDi


ul. Wierzbińska 25


95-070 Aleksandrów Łódzki 

14. Jeśli transakcja przebiegła pomyślnie, a otrzymany towar spełnia Państwa oczekiwania prosimy o wystawienie komentarza.
W przypadku zaistnienia jakichkolwiek komplikacji prosimy o wcześniejszy kontakt.


 


 


 


 

 

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-25 21:11:37, 213