(Rejestracja: 2010-04-21, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

WITAMY SERDECZNIE !!!
 

Firma TM SPECIAL S.C. oferuje niezwykle atrakcyjne ceny oraz profesjonalny dobór części renomowanych producentów do samochodów europejskich oraz azjatyckich. Pragniemy podzielić się z Wami  naszym długoletnim doświadczeniem oraz znajomością branży motoryzacyjnej.
Naszymi dostawcami są tylko cenione i sprawdzone marki np. :
ATE, BOSCH, BREMBO, CONTITECH, DAYCO, FAG, JAMEX, KAYABA, LUK, MTS, NGK, RING, SACHS, SKF, SNR, TRW, VALEO i wiele innych.
Bardzo wysoka jakość sprzedawanych części zapewnia długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie.
Na wszystkie produkty udzielamy gwarancję, do każdego zakupu dołączony jest paragon - na życzenie wystawiamy faktury vat.
Istnieje możliwość uzgodnienia dogodnych warunków dostawy np. przesyłki pocztowe, kurierskie (firma UPS) , dowóz (na ternie Krakowa - koszt 15zł brutto) oraz odbiór osobisty (okolica ul Wrocławskiej lub Os. Bohaterów Września)

Wszystkie wysyłki realizujemy w ciągu 48 godzin roboczych .

Po wylicytowaniu prosimy o potwierdzenie za pomocą formularza opcji dostawy,emaila lub telefonicznie z podaniem adresu wysyłki - w razie braku kontaktu po 7 dniach zwracamy się do Allegro o zwrot prowizji.
Wysyłamy z płatnością przy odbiorze - istnieje możliwość osobistego uregulowania płatności.
Podane przez nas ceny zawierają podatek vat.
Siedziba spółki mieści się w Krakowie przy ul.Rzemieślniczej 22 , spółka została zarejestrowana w ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Krakowa.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowego doboru prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów - nie odpowiadamy za pomyłki ze strony kupującego.

Płatność na konto mBanku : 48 1140 2004 0000 3502 6151 4940

Klient ma prawo do zwrotu zamówionych towarów w terminie do 10 dni kalendarzowych od otrzymania towarów za pośrednictwem firm kurierskich bądź poczty bez podania przyczyny w ramach od odstąpienia umowy według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie gdy będzie odesłany w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu inie będzie nosił żadnych śladów użytkowania lub uszkodzeń oraz będzie zawierał wszystkie elementy wchodzące w skład danego towaru. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać zabezpieczony przed zniszczeniem na adres sklepu na koszt Kupującego. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, oryginał paragonu fiskalnego, swoje dane personalne oraz numer konta bankowego, na które ma zostać przekazany zwrot należności. W przypadku spełnienia w/w warunków, odstąpienie od umowy zostanie uznane a kwota należna zostanie zwrócona w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwrotu towaru. Koszt wysyłek towaru nie podlega zwrotowi.  TM SPECIAL S.C. nie przyjmuje zwrotów towarów przesłanych za pobraniem. W przypadku niezgodności przesyłki z w/w warunkami, towar zostanie zwrócony na koszt Kupującego.

Wszystkie towary wysłane przez TM SPECIAL S.C. są dokładnie sprawdzane pod względem uszkodzeń mechanicznych oraz zawartości.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących doboru oraz innych problemów z częsciami do twojego samochodu skontaktuj sięz nami.
 
 

TM SPECIAL S.C.
UL.RZEMIEŚLNICZA 22
30-363 KRAKÓW

NIP : 679-300-48-97
REGON : 120901055
663 800 580, 663 800 590
[email protected]

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 

Strona wygenerowana 2018-06-21 16:33:32, 213