Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-12-15, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Adres:
ul. Franciszkańska 104/112 lok.4.,

91-845 Łódź.

 


Telefon:
602 100 892

(zasięg ogólnopolski)

 
 

E-mail:
[email protected]

 

Komunikatory:
GG: 7416063
SKYPE: -- 
 

ING Bank Śląski


80 1050 1461 1000 0091 1116 6097 

 
 

 

Tania i szybka wysyłka kurierska
 

Obiór osobisty w Łodzi  po wcześniejszym uzgodnieniu.

 
 

   

 

Nowoczesne i ekologiczne ogrzewanie w technologii podczerwieni

Proponujemy ekonomiczne w zakupie i eksploatacji, ekologiczne oraz przyjazne dla zdrowia systemy ogrzewania domów, mieszkań, biur, warsztatów, magazynów, powierzchni handlowych i usługowych. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim sprawdzone produkty europejskie, wysokiej jakości:

- panele grzewcze, grzejniki na podczerwień - stosowane do budowy kompletnych systemów ogrzewania dla pomieszczeń lub całych obiektów wymagajacych ogrzewania w sposób ciagły, 

- promienniki podczerwieni (ciepła), lampy grzewcze -  zapewniające natychmiastowe, wydajne i tanie ogrzewanie wybranych powierzchni w określonym czasie.


Poza ofertą urządzeń grzewczych oferujemy:

 - projetowanie systemów grzewczych oraz doradztwo w zakresie optymalnego dopasowania do potrzeb Klienta i cech obiektu,

 - możliwość prezentacji urządzeń u Klienta,

 - usługi montażowe zakupionych u nas urządzeń.

 Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego chętnie udzielamy porad, dokładamy wszelkich starań, by zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że zakupy w termo-sklep.pl będą dla Państwa czystą przyjemnością i chętnie polecą Państwo nasze produkty i usługi innym.

Chcielibyśmy pomagać Państwu oszczędnie, wydajnie i przyjaźnie dla środowiska ogrzać pomieszczenia w których mieszkacie, pracujecie, wypoczywacie, świadczycie usługi.Z produktów dostępnych w naszym sklepie korzystają m.in.: PGNiG, LG, IKEA, Wojsko Polskie, Carrefour, Auchan, Mostostal Warszawa, Port Lotniczy Balice, Port Lotniczy Katowice, Wrocławski Ogród Zoologiczny, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Krakowska, Rosa Private Golf Club, Wienerberger, Elektrownie Wodne Niedzica, Coffeeheaven, Polskie Centrum Czystości, Chata Cyborga, Flesh car, serwis Motokracja, serwis 4x4, telewizjaTVN, Hotel Glamour, studio Moya Yoga, Stowarzyszenie Karuzela, park linowy Góra Chrobrego, BKT System, Robinson Packaging Polska, ABB, liczne sklepy, magazyny, warsztaty, kościoły, gabinety, biura oraz wielu odbiorców prywatnych.

Z naszą ofertą dotarliśmy już do Klientów z wielu regionów kraju m.in. z miast: Łódź, Zgierz, Pabianice, Kutno, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Bełchatów, Płock, Włocławek, Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Ostrołęka, Siedlce, Radom, Białystok, Łomża, Warszawa, Białystok, Olsztyn, Szczecin, Koszalin, Słupsk, Kalisz, Gniezno, Gdańsk, Elbląg, Katowice, Zabrze, Bielsko-Biała, Kraków, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Tarnobrzeg, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

 

Po więcej informacji na temat produktów i ogrzewania podczerwienią zapraszamy tutaj:

Informacje na temat ogrzewania panelami grzewczymi (grzejnikami) na podczerwień

Informacje na temat ogrzewania promiennikami ciepła (podczerwieni)

Pytania i odpowiedzi na temat ogrzewania podczerwienią

 

Przed nadchodzacym sezonem letnim rozszerzamy naszą ofertę o systemy klimatyzacji dla domu i biznesu. W ofercie znajdą się urządzenia klimatyzacyjne różnego typu, wielu sprawdzonych marek. Wkrótce dostępne na aukcjach Świstak.

Praktyczne informacje dotyczące klimatyzacji tutaj:

Ogólne informacje na temat klimatyzacji i klimatyzatorów

Pytania i odpowiedzi na temat klimatyzacji

 

 
 

Informacje dotyczące zakupów w naszym sklepie:

 

 

1. TERMO-SKLEP.PL w serwisie Allegro prowadzi wyłącznie sprzedaż detaliczną. Zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Polski.

2. Właścicielem Sklepu  jest firma: BINTA Agata Sadza, ul. Łagiewnicka 80/98 lok. 108, 91-456 Łódź, NIP: 7712481442, REGON: 360879832.

3. Dostępne formy płatności: płatności Allegro, przedpłata przelewem na konto bankowe, gotówka przy odbiorze za pobraniem lub przy odbiorze osobistym w naszej firmie.

4. Koszt dostawy doliczany do wartości zamówienia, zależy od wyboru formy dostawy i podawany jest w opisie aukcji przedmiotu.

5. Towar wysyłany jest do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej lub udostępniany do odbioru osobistego w biurze handlowym firmy ul. Franciszkańska 104/112 lok.4, 91-845 Łódź.

6. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.

7. Zakupiony towar jest wysyłany w terminie wskazanym w opisie aukcji przedmiotu. W przypadku przewidywanych opóźnień w realizacji zamówienia lub niedostępności towarów objętych zamówieniem Klient zostanie niezwłocznie poinformowany w celu podjęcia decyzji, co do dalszego postępowania (oczekiwanie na towar lub anulowanie zamówienia i zwrot zapłaty).

8. Jako potwierdzenie dokonania zakupu wystawiana jest faktura VAT wysyłana w formie elektronicznej na adres e-mail użytkownika konta Allegro. Na życzenie faktura może być wysłana również korespondencyjnie. 

9. Przed odebraniem przesyłki prosimy sprawdzić, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki. Po pokwitowaniu odbioru paczki w przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru, należy skontaktować się z firmą kurierską w celu sporządzenia protokołu uszkodzenia, stanowiącego podstawę późniejszej reklamacji.

10. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, Klient będący Konsumentem ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, składając stosowne oświadczenie na piśmie (wzór udostępniany na życzenie). Dotyczy to wyłącznie sprzedaży osobom fizycznym. Towar zwracany w razie odstąpienia od umowy wraz z dowodem zakupu, w stanie nienaruszonym i w oryginalnym opakowaniu, należy przesłać w ciągu 14 dni od daty oświadczenia na adres wskazany przez Sklep.
W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu. W terminie 7 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę  oraz  koszt najtańszej przesyłki z cennika.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru (jak w sklepie stacjonarnym), może zostać obciążony dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości produktu.

11. Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, należy go dostarczyć do miejsca odbioru towaru (biuro handlowe) lub przesłać wskazany przez Sklep adres, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym należy podać szczegółowe powody reklamacji produktu, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany ewentualny zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej decyzji). W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

12. Okres gwarancji, którą objęte są poszczególne towary jest podany w opisie towaru.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu  telefonicznego lub e-mail.

 

Zapraszamy !

Zespół TERMO-SKLEP.PL i PanKlimatyczny.pl

 
 
 

          


 


Strona wygenerowana 2018-06-23 03:07:30, 213