Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-07-12, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 1
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Firma TEMAR powstała w 1993r. Jej właścicielką i założycielką jest Teresa Rybicka.

Początkowo firma zajmowała się sprzedażą w sklepie stacjonarnym szkła użytkowego i ozdobnego oraz porcelany użytkowej i ozdobnej. Handel odbywał się na tzw. ryneczku.

Przez te wszystkie lata w sklepie przeprowadzano inwestycje i unowocześnienia. Ryneczek przekształcił się w duże Centrum Handlowe PROMENADA. Asortyment zaś powiększył się o sprzedaż drobnego AGD, przyborów kuchennych, garnków, rondli i patelni, blach i form do wypieków, drobnego wyposażenia łazienek, kadzideł, olejków zapachowych, świeczek, baterii i parasoli.

Asortyment sklepu jest szeroki i bogaty. Towar dobrej jakości i za przystępną cenę. Sprzedajemy towary m.in. takich firm jak: KROSNO S.A., TERMISIL HUTA SZKŁA WOŁOMIN S.A., EMALIA OLKUSZ S.A, BIALETTI CASA ITALIA, M3 (PRIMA), VILEDA, japońska porcelana YAMASEN, a wyroby z mosiądzu to oryginalny towar importowany z Indii.

 

DANE FIRMY:

P.H.U. TEMAR

Teresa Rybicka

al. Wyzwolenia 17/25

42-200 Częstochowa

NIP: 573-001-50-57

REGON: 150884965

BANK: IdeaBank

nr konta: 87 1950 0001 2006 0143 0765 0002


SKLEP STACJONARNY:

CH PROMENADA / box 21

ul. Kiedrzyńska 134

42-200 Częstochowa

pn - pt 9-18

sb 9-16

 

SKLEP INTERNETOWY:

www.e-dom.redcart.pl


ADRES KORESPONDENCYJNY-DANE KONTAKTOWE:

DIANA PLUTA

UL. KOLEJOWA 32

42-233 MYKANÓW

tel. 667-348-124

e-mail: [email protected]

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

pn-pt w godzinach 10-18

 

 

 

 

 REGULAMIN ZAKUPÓW.

 

PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI:

Prosimy kierować mailem lub telefonicznie przed zakupem.Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn - pt 10-18.

 ZAKUP KILKU RZECZY NA AUKCJI/ AUKCJACH:

Jeśli chcesz kupić kilka rzeczy skontaktuj się przed zakupem w celu ustalenia kosztów przesyłki Wszystkie zakupione na naszych aukcjach towary spakujemy w jedną paczkę. Koszty wysłania takiej paczki zależą od jej wagi i gabarytów.

 KOSZTY PRZESYŁKI:

Ceny kosztów przesyłki podane w aukcji zawierają opłatę pocztową/ kurierską oraz koszt opakowania. Ceny te dotyczą wysyłki jednego produktu/ kompletu, chyba, że w aukcji podano inaczej.

 

 PEŁNOMOCNICTWO do wysyłania przesyłek POCZTĄ POLSKĄ:

Kupujący, w momencie złożenia zamówienia oraz wyboru wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej, udziela sprzedawcy - firmie PHU TEMAR jednorazowego pełnomocnictwa na wysłanie w jego imieniu, na jego rachunek i pod wskazany przez niego adres zakupionego towaru - za pośrednictwem Poczty Polskiej. Powyższe pełnomocnictwo pozwala na zminimalizowanie kosztów przesyłki i w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego.

 

 LICYTACJA/ KUP TERAZ:

Dokonanie zakupów na naszych aukcjach jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Prosimy o rozważne robieni zakupów!

 

PŁATNOŚĆ:

Dane potrzebne do wpłaty/ przelewu otrzymasz w automatycznym mailu od Allegro zaraz po zakupie. Numer konta i dane firmy możesz sprawdzić na ?Stronie o mnie?.

Wpłata przelewem na konto lub za pobraniem u listonosza/kuriera.  W tytule przelewu KONIECZNIE wpisz Świstak_Nick Świstaka_nr aukcji, 

np. świstak_temar1993_123456

 

Na wpłatę czekam 7dni roboczych! Jeśli z jakiś powodów nie możesz dokonać wpłaty w podanym terminie skontaktuj się z nami, a na pewno ustalimy inny dogodny termin. 

 

 WYSYŁKA TOWARU:

Zaraz po zakupie napisz do nas i podaj adres wysyłki, jeśli ma być inny niż podany w Świstaku.

Po zaksięgowaniu należności na KONCIE firmowym wysyłamy towar w ciągu max.2dni roboczych.

 KOMENTARZE:

Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu towaru WYSTAW NAM ODPOWIEDNI KOMENTARZ! Jest to dla nas i pozostałych Kupujących informacja zwrotna, że przesyłka dotarła i jesteś zadowolony z transakcji. Jako Sprzedający komentarze wystawimy jako drudzy :) 

 ZWROT TOWARU

Zgodnie z ustawą Klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie  odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. Towar należy odesłać na własny koszt na adres KORESPONDENCYJNY sklepu TEMAR. Zwrot należności za zwrócone towary (kwota nie obejmuje kosztów przesyłki) nastąpi w terminie do 7 dni od daty otrzymania zwróconego produktu, na konto klienta. Sklep TEMAR nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW I SATYSFAKCJI Z ZAKUPIONEGO TOWARU

TEMAR e-dom


Strona wygenerowana 2018-04-26 11:55:36, 213