(Rejestracja: 2013-04-15, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam wszystkich na moich aukcjach!!


Sprzedaję rzeczy używane, które zalegają w mojej szafie. Zdarzają się też nowe perełki, które są efektem nieprzemyślanego zakupu ( nie ten kolor, fason) lub są nietrafionym prezentem. 
Rzeczy mierzone są rozłożone na płasko, dlatego proszę o porównywanie z wymiarami swoich rzeczy, a nie wymiarami osób. Proszę wziąć pod uwagę, że w zależności od rozłożenia ubrania może wystąpić różnica +/- 2 cm. Proszę o przemyślane zakupy, ponieważ aukcję odwołuję tylko w szczególnych wypadkach. Towar zakupiony drogą licytacji zgodnie z polskim prawem nie podlega zwrotowi.Jeżeli występuje jakakolwiek wada przedmiotu informuje o tym na moich aukcjach. Przedmioty opisywane są rzetelnie i zgodnie z prawdą. Zdjęcia przedstawiają sprzedawane przedmioty.Płatności:

 Na wpłatę, bądź potwierdzenie przelewu czekam do 3 dni roboczych od momentu zakończenia aukcji. ( Istnieje możliwość mailowego ustalenia innego terminu).  Wysyłka:

Towar wysyłam do 2 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty, lecz star
am się wysyłać zawsze w dniu zaksięgowania wpłaty na koncie. Nie wysyłam za pobraniem. Jeśli jesteś niezadowolony z zakupionego towaru, proszę o kontakt, mailowy lub telefoniczny. Jestem poważnym allegrowiczem i wyznaję zasadę, iż nie ma spraw których nie można kulturlanie i spokojnie załatwić.

W razie jakichkolwiek pytań, problemów, uwag proszę o kontakt mailowy - [email protected]Pozdrawiam, Sylwia!! :)


*Oświadczam, że wszystkie przedmioty pochodzą z mojej szafy i są przedmiotami użytku osobistego czyli kupionymi w celu zaspokojenia własnych potrzeb i przetrzymanymi ponad pół roku. W związku z powyższym nie stanowią mojego źródła dochodu.*

 


Strona wygenerowana 2018-05-24 18:40:29, 213