Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-09-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
 
Menu

Kontakt
Forever Sport&Fashion
ul. Św. Wawrzyńca 22
31-052 Kraków
tel. (12) 427-56-36
[email protected]

Dane Konta
32 1090 2053 0000 0001 1381 5752
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

UWAGA
Do wszystkich produktów dołączamy paragon lub fakturę VAT
(w informacjach dodatkowych koniecznie podaj dane)

Wszystkie produkty objęte są pełną gwarancją
(na podstawie paragonu lub faktury VAT)

 O FIRMIE 

Witamy na stronie Allegro firmy Sport & Fashion Sp. z o.o.
 

Nasza firma istnieje od 1999 na rynku tenisowo-narciarskim. Posiadamy największy w Polsce wybór rakiet, naciągów, obuwia, odzieży i innych artykułów tenisowych. Jesteśmy przedstawicielem na Małopolskę większości firm tenisowych. Również w branży narciarskiej mamy ogromny wybór nart, wiązań i akcesoriów. Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna i elastyczna. Specjalizujemy się w nartach serwisowych (komórkowych). Posiadamy szeroki asortyment dla dorosłych oraz juniorów.
Obsługujemy klientów indywidualnych oraz grupy trenerskie.
Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w zakresie serwisowania sprzętu tenisowego jak i narciarskiego.

 

Regulamin naszych aukcji Allegro

1. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem.

2. Nie wycofujemy ofert, prosimy o przemyślane licytowanie.

3. Udział w Aukcji oznacza akceptacje niniejszego regulaminu.

4. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo przedłużenia dostawy zamówionego towaru do 30 dni od daty księgowania wpłaty na naszym koncie.

5. Nie zwracamy kosztów wynikających z zamówienia niewłaściwego typu przedmiotów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przed licytacja, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Podczas licytacji prosimy sugerować się opisem, a nie jedynie zdjęciami, gdyż kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

6. Sprzedawane przez firmę Sport & Fashion części zamienne przeznaczone są jedynie do montażu przez wykwalifikowanych specjalistów, dlatego też Sport & Fashion nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia sprzętu, w przypadku montażu zakupionych części, przez serwisy nieautoryzowane oraz osoby nie posiadające wymaganych kwalifikacji.

7. Nie wysyłamy towaru "za pobraniem" użytkownikom z mniejszą ilością komentarzy pozytywnych niż 15 i osobom posiadającym mniej niż 98% pozytywnych komentarzy.

8.  Do każdego zakupionego towaru zawsze dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT. Tylko na podstawie paragonu (lub jego kopii) przyjmujemy reklamacje i zwroty. Ewentualne braki dowodu zakupu należy zgłaszać drogą mailową do 24 godzin od daty otrzymania przesyłki. W przeciwnym razie uznajemy, że dowód zakupu znajdował się razem z towarem.

9. Przesyłki kurierskie należy sprawdzać w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia należy bezzwłocznie, w obecności kuriera, wypełnić PROTOKÓŁ SZKODY i wraz z towarem odesłać na adres korespondencyjny firmy. Niespisanie odpowiedniego protokołu uniemożliwia nam przyjęcie reklamacji.

10. Przekazując  Sport & Fashion swoje dane osobowe, poprzez serwis internetowy ( witrynę sklepu, serwis allegro - dotyczy kont firmy Sport & Fashion ), właściciel zgadza się na przetwarzanie ich w celach marketingowych przez administratora danych którym jest Sport & Fashion Sp. z o.o.

11. Ze względu na terminowość dostaw oraz ubezpieczenie przesyłek, firma Sport & Fashion rekomenduje przesyłki kurierskie za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Przesyłki kurierskie wysyłane są w dni robocze.

GWARANCJA
Wszystkie oferowane przez nas przedmioty posiadają gwarancję zgodnie z przepisami UE.
Jeżeli przedmiot nie jest nowy gwarancja ograniczona jest do okresu trzech miesięcy.
Gwarancja nie dotyczy uszkodzeń powstałych w skutek niewłaściwego użytkowania przedmitu oraz na skutek nieprofesjonalnego montażu.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ, PROCEDURA ZWROTU:
Na podstawie  Ustawy z dnia 27.07.2002 "o szczególnej sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego" konsument może w ciągu 10 dni od otrzymania towaru odstąpić od umowy, bez podania przyczyny. W tym celu należy złożyć pisemne oświadczenie i na własny koszt zwrócić towar wraz z dowodem zakupu. Forma pisemna jest wymogiem ustawowym bez którego odstąpienie od umowy będzie nieskuteczne. Zwracany  towar  nie może nosić śladów użytkowania ani montażu. Pieniądze zostaną zwrócone do 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru (nie zwracamy kosztu przesyłek). Prosimy nie wysyłać przesyłek za pobraniem, gdyż takie paczki nie zostaną odebrane przez naszą firmę, a zwrot zostanie uznany za nie wniesiony.

 

ADRES WYSYŁKI
Forever Sport & Fashion
31-052 Kraków, ul. Wawrzyńca 22
z adnotacją  "ZWROT TOWARU"

 

PROCEDURA REKLAMACJI:
Wszystkie artykuły objęte są co najmniej 3-miesięcznym  okresem gwarancji na wszelkie wady ukryte. Jest ona udzielana na podstawie dołączonego dowodu sprzedaży. Jeśli w trakcie okresu gwarancyjnego wystąpiły wady nie wynikłe z użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem, naturalnego zużywania się, celowego uszkodzenia, braku konserwacji lub uszkodzenia mechanicznego. Prosimy o odesłanie zakupionego towaru na adres widniejący w zakładce kontakt wraz z pisemną reklamacją, dowodem zakupu (kserokopią) i zaświadczeniem potwierdzającym montaż przez autoryzowanego technika. Autoryzacja musi być zgodna z wymaganiami producenta sprzętu. W przypadku braku któregokolwiek z wymaganych dokumentów reklamacja nie będzie rozpatrywana. Reklamacje rozpatrujemy maksymalnie do 30 dni roboczych. Koszty dostarczenia towaru ponosi kupujący. Firma Sport & Fashion nie przyjmuje paczek za pobraniem. Sport & Fashion pobiera opłatę z tytuły magazynowania w wysokości 5zł/dziennie w przypadku nie odebrania urządzenia w terminie 30 dni od daty jego dostarczenia do serwisu, lub 30 dni od daty rozpatrzenia zgłoszenia reklamacyjnego.

 

ADRES WYSYŁKI
Forever Sport & Fashion
31-052 Kraków, ul. Wawrzyńca 22
z adnotacją  "REKLAMACJA"


WYSYŁKA
Zamówienia realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.
ZWROTY
Jeśli zmienisz zdanie lub produkt nie spełnia Twoich oczekiwań zawsze możesz zwrócić zakupiony u nas towar.

Warunki zwrotu:
- towar nie może nosić śladów używania,
- dołącz dowód zakupu
- zwrotu możesz dokonać do 10 dni od otrzymania przesyłki
 
 

Strona wygenerowana 2018-05-21 13:40:39, 213