Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-11-25, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

 

Sklep powstał z myślą o klientach, którzy są zainteresowani kupnem towarów jak i usług przez internet . Nasze towary pochodzą z legalnych źródeł. Zapewniamy atrakcyjne ceny, bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji, właściwe warunki przechowywania oraz transportu towarów, zapakowanych zawsze w oryginale firmowe pudełeczka zabezpieczone kartonikiem i folią strech. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta, dlatego gwarantujemy solidność, terminowość, fachową obsługę oraz dyskrecję.


 

Sklep prowadzony jest przez firmę
Paweł GRZANKOWSKI
ul. Lucjana RYDLA 68B/32
70-783 Szczecin
NIP 852-174-29-32
REGON 321146347                                                                                                                                                                               e-mail: [email protected]
tel. +48 881 292 640

GG 38796301
  Sklep z bielizną

59 1140 2004 0000 3602 7405 0682

Prosimy o rozważne i przemyślane zakupy oraz o zapoznanie się z poniższymi zasadami przed złożeniem zamówienia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, jesteśmy do państwa dyspozycji i czekamy na kontakt.

 

Regulamin

A. ZASADY OGÓLNE

 

 1. Udział w aukcji oznacza zapoznanie się z zasadami oraz ich akceptację.

 2.Do każdej przesyłki dołączamy rachunek lub fakturę Vat, dlatego prosimy o podanie w e-mailu dokładnych danych.

 3. Po dokonaniu zakupu prosimy o kontakt mailowy w celu dokończenia transakcji i wskazanie wybranej formy płatności oraz sposobu dostawy (Poczta Polska, Kurier) oraz info o ewentualnej zmianie adresu wysyłki.

 4. Komentarz do transakcji wystawiamy po otrzymaniu komentarza od osoby kupującej. Jest to dla nas sygnał, że przesyłka dotarła w dobrym stanie.

 

 

B. PŁATNOŚCI

 

1. Do ceny produktu należy doliczyć koszty transportu, który ponosi kupujący.

2. Zamówiony towar jest wysyłany w jednej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty polskiej

3. Wpłaty należy dokonać na nasze konto w mBanku.
     Numer konta: 59 1140 2004 0000 3602 7405 0682.

4. W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko, nazwę użytkownika (nick) Allegro oraz numer aukcji.

5.  Na wpłatę czekamy do 14 dni od momentu zakupu. Po tym terminie składamy wniosek do Allegro o zwrot prowizji.

6.  W przypadku płatności za pobraniem kurier pobierze równowartość ceny zamówionego towaru przy odbiorze paczki.

 

C. TRANSPORT

 

1. Towar jest wysyłany paczką priorytetową za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Firmy Kurierskiej.

2. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązywaniem się Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej z umów prowadzenia usług przewozowych.

3. Realizacja zamówienia następuje w dni robocze do 48 h od wpłaty na konto lub po ustaleniu płatności za pobraniem, o czym kupujący jest informowany e-mailem.

4. Przesyłki za pobraniem możliwe są tylko w przypadku Użytkowników Allegro z min. 10 punktami (bez komentarzy negatywnych), po wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu ze sprzedającym.

5. Za wysyłkę płacisz tylko raz bez względu na ilość zakupionych produktów.

6. W przypadku wysyłki za granicę, koszty transportu obliczane są indywidualnie i ustalane drogą mailową.

7. Wybierając firmę kurierską klient ma możliwość śledzenia miejsca przesyłki na podstawie numeru listu przewozowego, który otrzymuje w e-mailu.

8. W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu wysyłki do 10 dni roboczych. O tym fakcie zobowiązujemy się poinformować kupującego w e-mailu potwierdzającym dokonanie transakcji.

9. Sklep dokłada wszelkich starań aby zapakowany towar był maksymalnie chroniony podczas dostawy.

10. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia w transporcie.

 

D. REKLAMACJE I WYMIANA TOWARU

 

1. W przypadku reklamacji prosimy o podanie w e-mailu z tytułem REKLAMACJE nazwy użytkownika (nick) Allegro, numeru aukcji oraz przyczyny reklamacji.

2. Reklamacje uwzględniane są w sytuacji, gdy towar jest niezgodny z zamówieniem, opisem aukcji, albo jest zniszczony, wybrakowany czy niepełnowartościowy, ewentualnie, gdy towar zaginął podczas transportu.

3. Jeśli odpowiedzialność za brak lub zniszczenie towaru spoczywa po stronie Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej, wówczas zostanie uruchomiona procedura reklamacyjna, a o jej wyniku kupujący będzie informowany drogą e-mailową.

4. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku ich zgłoszenia kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze towaru, wraz z wypełnionym protokołem szkody. Kupujący powinien sprawdzić zawartość dostarczonej przesyłki i dokładnie opisać powstałą wadę w protokole.

5. Towar będzie przyjęty do reklamacji wyłącznie w stanie nie naruszonym, oryginalnie zapakowany w nieuszkodzone pudełeczko, wraz z dowodem zakupu.

 

 E. ZWROTY


1. Klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki (zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000r.).

 

2. Informacje o zwrotach prosimy kierować na adres mailowy z tematem ZWROTY wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy oraz numerem konta bankowego, na który sklep ma dokonać zwrotu      ceny towaru.

 3. Użytkownik dokonuje zwrotu na własny koszt - sprzedawca zwraca cenę produktu, zaś koszty przesyłki oraz inne koszty uboczne transakcji nie podlegają zwrotowi.

 4. Towar będzie przyjęty do reklamacji wyłącznie w stanie nie naruszonym, oryginalnie zapakowany w nieuszkodzone pudełeczko, wraz z dowodem zakupu.

 5. Sklep wystawia dokument korygujący w dwóch egzemplarzach - oryginał i kopia w ciągu dwóch dni roboczych od otrzymania przesyłki od klienta, a Kupujący powinien odesłać jedną           podpisaną kopię. Po otrzymaniu dokumentu, sprzedawca w ciągu czternastu dni roboczych dokonuje zwrotu pieniędzy na wskazany rachunek bankowy klienta

 

 

Zapraszamy do udanych zakupów!
speed-pc.pl


Strona wygenerowana 2018-06-19 09:06:03, 213