Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-04-02, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


I

P R O D U K T

 

Produkty oferowane na naszych aukcjach są wykonane według zamówień naszych klientów, stosownie do wybranego wzoru i kolorystyki. Każda ramka wykonana jest pieczołowicie w oryginalny sposób i powinna zadowolić nawet najwybredniejszego klienta. Jesteśmy bezpośrednim producentem, gwarantujemy najniższe ceny oraz duży wybór wzorów w dowolnej kolorystyce. Do wykonania zdobień oraz malowania używamy wysokiej klasy materiałów wodorozcieńczalnych na bazie żywic akrylowych, zapewniają one trwałą powłokę odporną na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie materiały użyte do wykonania zdobień i lakierowania, spełniają jednocześnie najwyższe wymagania  Unii Europejskiej zgodnie z normą bezpieczeństwa zabawek.

 

 

II

R E A L I Z A C J A

 

Biorąc pod uwagę czas naszych klientów, staramy się dążyć do jak najkrótszych terminów realizacji Państwa zamówień zwykle jest to 3-5 dni roboczych. Przybliżony termin realizacji zamówienia zaczyna biec od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Czas ten nieznacznie może się wydłużyć, jeśli w momencie składania zamówienia nie zostaną podane istotne parametry wykonania przedmiotu jak wzory, kolor. Jeżeli zdecydują się Państwo na wpłatę bezpośrednio na konto bankowe proszę podać swoją nazwę użytkownika z allegro w tytule przelewu.

BRE BANK S.A.

02 1140 2004 0000 3802 7406 1019

Wszystkie ceny produktów podane w aukcjach, są cenami brutto zawierają podatek vat. Więcej szczegółów na temat kosztów dostawy znajdziecie Państwo w każdej aukcji w zakładce  ?Dostawa i płatność? .

 

 

III

W Y S Y Ł K A  I  D O S T A W A

 

Wysyłka odbywa się tylko w dni robocze zgodnie z terminem podanym w czasie realizacji zamówienia. Czas dostawy, kuriera nie jest brany pod uwagę ale zwykle trwa on 24h. Jeśli nie zostanie podany inny adres do dostawy przesyłka zostanie wysłana na adres użytkownika z allegro. Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem. W przypadku wysyłki za granice cena dostawy ustalana jest indywidualnie dla każdego zamówienia. Wszystkie przedmioty są starannie zapakowane co zapewnia im bezpieczny transport. Po otrzymaniu przesyłki proszę zwrócić uwagę na stan opakowania, czy jego stan nie wskazuje na uszkodzenie zawartości. Jeśli tak jest, koniecznie proszę otwierać przesyłkę w obecność dostarczyciela. Ewentualnie spisać protokół szkody jeśli przedmioty są uszkodzone. Jest to jedyna droga do skutecznej reklamacji, usług transportowych. Proszę sfinalizować transakcje wystawiając stosowny komentarz, jest to jednocześnie wiadomość dla nas, że przesyłka dotarła do zamawiającego.

 

IV

P R O M O C J E

 

1 . ZDJĘCIE GRATIS

Jeśli chcecie Państwo otrzymać do zakupionych ramek gratisowe odbitki własnych zdjęć prosimy o przesłanie na adres [email protected] w załączeniu plików fotografii. Każdorazowo przesyłając w załączeniu pliki, konieczne jest podanie nazwy użytkownika z allegro! W przypadku zakupu kilku ramek proszę o dokładny opis które zdjęcie (nazwa pliku) ma być w której ramce (numer aukcji). W przypadku zakupu multiramy należy przesłać odpowiednia ilość zdjęć ułożonych pionowo lub poziomo tak aby pasowały do wybranego wzoru multiramy. Plik powinien być zapisany w formacie JPG i mieć rozdzielczość nie mniejszą niż 600x800 pikseli.  Gratisowe odbitki dotyczą tylko formatów 9x13, 10x15, 13x18 (cm). Zastrzegamy sobie prawo do lekkiego retuszu zdjęci jeśli to będzie konieczne.

 

2 . RABAT 10%

Cenimy sobie stałych klientów. Dlatego podczas kolejnych zakupów w naszym sklepie zostanie Państwu naliczony rabat w wysokości 10%

- Jak to działa ?

Po pierwszym zakupie na dowolną kwotę w naszym sklepie zostaniecie Państwo wpisani na listę rabatową, jako stały klient. Jest jeden warunek jaki trzeba spełnić aby tam pozostać. Jeśli kupiony przedmiot spełnia Wasze oczekiwania i ?lubicie go?. Po prostu kliknijcie na guzik: ?lubię to? na naszej stronie na Facebooku. Każdy użytkownik ma na to tydzień, do momentu otrzymania przesyłki i wystawienia komentarza. Kolejne zakupy z uwzględnieniem rabatu można dokonać po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej  jego przyznanie. Jeśli znacznik ?lubię to? zostanie usunięty, przyznany rabat zostanie utracony. Konta fikcyjne nie są brane pod uwagę.

 

V

R E K L A M A C J E

 

Jeśli z pewnych względów nasz produkt nie spełnia Państwa oczekiwań przysługuje Państwu prawo zwrotu zakupionych towarów. Wyjątek stanowią towary zakupione podczas aukcji z licytacją. Nie podlegają reklamacji oraz zwrotowi gratisy dodawane do aukcji. Mają Państwo 10 dni na zwrócenie zakupionego produktu, proszę nas powiadomić droga mailową o taki zamiarze, podając powód odstąpienia od umowy sprzedaży.  Zwrotom podlega wyłącznie produkt nowy nieuszkodzony i kompletny. Który przesyłacie Państwo na własny koszt, nie odbieramy przesyłek zwrotnych wysłanych za pobraniem. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 7 dni roboczych, a równowartość kwoty za zakupiony przedmiot przelana na wskazane konto bankowe. Reklamacje związane z uszkodzeniem mechanicznym przedmiotów na skutek transportu możliwe są tylko na podstawie spisania protokołu szkody w chwili odbioru przesyłki. Jeśli opakowanie przesyłki ma znaczne uszkodzenia mechaniczne należy otworzyć przesyłkę w obecności dostarczyciela. Wszelkie reklamacje związane z uszkodzeniem przesyłki rozpatrywane są tylko na podstawie spisanego protokołu z ewentualnej szkody.

 

Jeśli macie Państwo jakieś sugestii, względem zakupionych przedmiotów, koniecznie proszę o kontakt. Wszystkie kwestie zawsze rozstrzygamy na korzyść klienta a jego satysfakcja jest dla nasz najważniejsza.


Strona wygenerowana 2018-04-25 12:49:56, 213