(Rejestracja: 2010-04-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji
Serdecznie dziękuję za zainteresowanie moją stroną i zapraszam do zakupów przepięknej biżuterii z elementami Swarovski Crystallized oraz ręcznie wykonanej biżuterii. Biżuteria jest przepiękna, jej blask olśniewa, mam nadzieję że dzięki mojej biżuterii przekonacie się o tym sami!

- Obowiązującym sposobem kontaktu ze mną jest e-mail : [email protected]. Sprawdzam go kilka razy dziennie podczas gdy mój telefon zwykle jest wyciszony.

- JEŻELI PRZESYŁKA MA BYĆ NA INNY ADRES PROSZĘ POINFORMUJ MNIE O TYM ZARAZ PO KUPNIE. I NAJLEPIEJ ZAZNACZ JESZCZE RAZ W OPISIE PRZELEWU :)

- Przesyłka zostanie wysłana w ciągu 3-4 dni. Gdyby miał miejsce jakiś wypadek losowy, niezwłocznie powiadomię kontrahenta.

- Dane potrzebne do sfinalizowania transakcji przyjdą w mailiu od Allegro który otrzymasz po wygranej aukcji/kupnie KUP TERAZ.Na moich aukcjach obowiązującą metodą płatności jest przedpłata z góry na konto. W wyjątkowych sytuacjach mogę umówić się na odbiór osobisty (Warszawa, centrum lub okolice ul. Puławskiej), jest to jednak dla mnie dość trudne do zorganizowania.

NR KONTA: 61 1140 2004 0000 3802 5118 0664 (mBank)

Do wylicytowanej kwoty/kwoty KUP TERAZ należy doliczyć 7 zł (za przesyłkę poleconą priorytetową).

 Wszystkie prawa zastrzeżone.


Strona wygenerowana 2018-07-22 16:48:29, 213