Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-09-25, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Serdecznie witamy na naszej stronie ? o mnie?

Dane firmy

PUH Danuta Jędrychowska

e-mail: [email protected]

tel. 0508-259-638

fax.32/4449483

gg 8334699

Numer konta MBANK: 47 1140 2004 0000 3802 4539 5933

NIP 648-149-20-59

Naszym celem jest zadowolenie naszych Klientów i bezproblemowe przeprowadzanie transakcji. Podstawową zasadą naszej działalności jest najwyższej jakości sprzęt, uczciwość, profesjonalizm i dobro Klienta. Prosimy o uważne przeczytanie kilku zasad naszego regulaminu obowiązującego na naszych aukcjach:

Regulamin sklepu

Finalizacja transakcji

Po dokonaniu transakcji prosimy o kontakt celem ustalenia sposobu wpłaty oraz wzoru towaru, który Państwo sobie życzą.

Płatności

Po dokonaniu zakupu automatycznie dostaną Państwo od nas maila, w którym znajdować się będą dane i numer konta potrzebne do przelewu. W tytule wpłaty prosimy o podanie swojego nicku. Czas oczekiwania na wpłatę wynosi 10 dni roboczych. Jeżeli klient sobie życzy wystawiamy na zakupiony towar fakturę VAT.

Wysyłka

Koszt wysyłki zależy od aukcji i jest podany w opisie. Cały towar, jaki został przez Państwa zakupiony, jest wysyłany w jednej paczce, przesyłką priorytetową lub kurierem. Towar wysyłamy do 3 dni roboczych. Informujemy, że może zdarzyć się sytuacja, kiedy chwilowo zabraknie nam koloru, w tym momencie zostaną Państwo natychmiast o tym poinformowani, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej uzupełnić brak i wysłać Państwu zamówiony towar.

Jeżeli życzycie sobie Państwo, aby zakupiony towar został wysłany na inny adres niż podany w ustawieniach konta prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym.

UWAGA

Komentarze

Komentarze wystawiamy jako drudzy, są one wystawiane po zakończeniu aukcji, prosimy zatem o cierpliwość, gdyż na pewno je wystawimy

Zwroty, wymiany, reklamacje

Działamy zgodnie z prawem dlatego nasz Klient ma wszelkie prawa, które obowiązują. Klient ma możliwość dokonania zwrotu towaru w czasie 10 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. W takiej sytuacji, koszty wysyłki zwrotnej ponosi klient. Po otrzymaniu przez nas przesyłki, przelejemy Państwu należną kwotę na podane konto. Podstawą zwrotu jest dołączenie do przesyłki zwrotnej informacji: imię, nazwisko, numer konta. Ważne by odsyłany towar był w fabrycznym stanie i posiadał nienaruszone opakowanie. Dla szczególnych towarów dopuszczamy dłuższy czas zwrotu o czym Klient jest powiadomiony w opisie aukcji.

Dziękujemy Państwu z zapoznaniem się z naszym regulaminem życząc zarazem udanych i satysfakcjonujących zakupów na naszych aukcjach z korzyścią dla Państwa i dla nas.

 

Strona wygenerowana 2018-04-19 23:30:50, 213