Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-05-16, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Istniejemy na rynku od 2000 r.
Zaczynalismy od działalnosci związanej z branżą medialna. Z czasem rozszerzylismy zakres działań o usługi wydawnicze, reklamowe a od niedawna - o podukcję dziecięcą. Podkładki do wózków, nosidełek, fotelików, a takze ubranka.
Tworząc dla najmłodszych bazujemy przede wszystkim na certyfikowanych wypełnieniach i materiałach, miękkich, przyjemnych w dotyku, trwałych, funkcyjnych. Tak, aby nasze produkty były wygodne i przyjemne dla dzieciaczków oraz tworzyły trwałą renomę same dla siebie.
Zapraszamy do zapoznania się z oferta i na zakupy.
NaszMaluszek

REGULAMIN
Paczki wysyłamy w dni robocze w przeciągu 24h po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie maila z danymi do faktury. Faktura zostanie wysłana razem z zakupionymi przedmiotami. Nie wystawiamy paragonów zgodnie z rozporządzeniem ministra finansów z dnia 26.07.2010r (DzU nr.138 poz.930) Podane w aukcjach wymiary są wartościami przybliżonymi. Różnice mogą sięgać max. do 2-3 cm.
WYMIANA TOWARU I REKLAMACJE
W przypadku wymiany towaru lub reklamacji prosimy o kontakt z nami przed odesłaniem towaru. Koszt wymiany towaru, czyli przesyłki w obie strony ponosi Kupujący. Wysyłka ponowna następuje po zwrotnym otrzymaniu produktu oraz kwoty wysyłki. Kwotę należy umieścić w paczce lub przesłać przelewem na nasze konto. Po odbiorze towaru wysyłamy uzgodniony odpowiednik. Jeśli nie posiadamy na stanie odpowiedniego rozmiaru - zwracamy pieniądze.
KOMENTARZ
Komentarz zawsze wystawiamy jako drudzy. I zawsze dokładamy wszelkich starań aby był to komentarz pozytywny.
USZKODZENIA POWSTAŁE W TRANSPORCIE
Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczane od uszkodzeń w transporcie. Ubezpieczenie wygasa z chwilą doręczenia przesyłki odbiorcy, dlatego prosimy sprawdzić przesyłkę pod kątem uszkodzeń mechanicznych jeszcze w obecności kuriera. Uszkodzenia ujawnione później nie podlegają reklamacji. W przypadku uszkodzeń powstałych w transporcie lub braku towaru lub jego części w paczce, należy w momencie odbioru przesyłki sporządzić protokół szkody(dostępny u kuriera) podpisany przez odbiorcę i kuriera. Po otrzymaniu wyjaśnienia od firmy kurierskiej lub od przedstawiciela Poczty Polskiej, kontaktujemy się z klientem w celu podjęcia dalszych decyzji odnośnie ponownej wysyłki towaru, anulowania zamówienia lub zwrotu gotówki.
ZAGUBIENIE PRZESYŁKI
W sytuacji zaginięcia przesyłki dostarczanej przez Pocztę Polską, po otrzymaniu informacji od Klienta, po upływie 21 dni od dnia wysyłki towaru, składamy na Poczcie wniosek reklamacyjny. Po otrzymaniu wyjaśnienia kontaktujemy się z klientem w celu podjęcia dalszych decyzji odnośnie ponownej wysyłki.


Strona wygenerowana 2018-05-22 00:49:33, 213