Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-11-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Jesteśmy małym, ale za to bardzo indywidualnie podchodzącym do każdego klienta sklepem internetowym. Oferjemy towar z pierwszej ręki, często bezpośrednio od producenta (świeży, nie magazynowany). U nas zawsze otrzymasz darmową poradę:

- jak żywić swojego pupila

- jak oduczyć go złych nawyków

- jak zmienić karmę na lepszą

- jak dbać  o jego zdrowie

Internetowy sklep zoologiczny dla psa i kota SKLEPKARM.PL zaprasza na swoje aukcje:

Szczególnie polecane:

karma dla psów - mamy karmy wszystkich najlepszych wiodących producentów karm m.in. Acana, Arion, Animonda, Brit, Bosch, Eukanuba, Farmina, Forza 10, Hills, Josera, Koebers, Nutram, Orijen, Pet Time, Purina, Royal Canin. Karmy dla psów dzielimy na eco (tanie, niskobudżetowe), premium i super premium. Każdy rodzaj z tych karm rózni się od siebie ilością białka. Także czym więcej białka tym jakość karmy jest wyższa, a prawidłowo zbilansowane karmy są gwarancją zdrowia i długowieczności naszych piesków.

karma dla kotów - róznorodność smaków, różne opakowania, wiele wiodących marek karm dla kotów są gwarancją, że każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie i swojego pupila. Jeśli chodzi o koty to polecamy przede wszystkim karmy mokre. Koty jako miesożerne ssaki wymagają dużej ilości mięsa w swojej diecie. Jako smakosze (w odróżnieniu od psów które tylko zaspokajają głód) o wybrednym charakterze dajemy im wszystko aby codzienny posiłek nie musiał być nudny. Na pewno odwdzięcza Ci się sugestywnym mruczeniem.

baner sklepkarm


Strona wygenerowana 2018-05-27 20:11:52, 213