(Rejestracja: 2011-09-17, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
Może mieliśmy już okazję się polubić?

Wierzę, że gdzieś tutaj...

... pomiędzy jednym przedmiotem a drugim, odnajdziesz ten, który Cię zainteresuje. Póki co jednak, nim podążymy naprzód, spocznij wygodnie i posłuchaj.

Moja działalność istnieje od grudnia roku 2007. Trudnię się sprzedażą: komputerów, laptopów, pojedynczych podzespołów, urządzeń peryferyjnych, projektorów, oprogramowania a także produktów RTV. Pomimo dość szerokiego spektrum mojej oferty, skupiam się głównie na promowaniu rozwiązań ekologicznych: energooszczędnych i co za tym idzie wydzielających znikome ilości ciepła. Mam tutaj na uwadze dobro Matki Ziemi, albowiem jestem z Nią związany silniej niźli którykolwiek z przedstawicieli Twojego gatunku.

Już wkrótce rozszerzę swój fach o sprzedaż oświetlenia ekologicznego na bazie diod LED. Wprowadzę także usługi odbierania, magazynowania i utylizowania leciwego już sprzętu elektronicznego. Szczegóły podam niedługo po tym, jak przedsięwzięcie postanie na nogi.

Nie będę pisał, że moim celem jest Twoje pełne zadowolenie, jako potencjalnego lub obecnego Klienta, albowiem już Ci się to obiło o uszy, prawda? Przecież oczywistym jest fakt, że chcę abyś był Klientem szczęśliwym. Nieważne jakiej jesteś płci, wyznania, czy koloru skóry ? jesteś Człowiekiem i masz swoje uczucia, w które w żaden sposób godzić nie zamierzam.

Wnętrze sklepu

Separator poziomy

 

jeśli więc zechcesz, odwiedź mnie pod adresem:

Wojciech Piejko Goblin
ul. 3 Maja 38
37-500 Jarosław

województwo: podkarpackie

Miniatura mapy Przeworska z zaznaczoną pozycją siedziby firmy goblin komputer

GPS: (w związku ze zmianą lokalu, mapa jest chwilowo nieaktualna)
N 50 ° 05' 74
E 22 ° 49' 19

Me włości stoją przed Tobą otworem od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9 do 17 (w soboty nie pracuję).

lub zadzwoń...

Numer telefonu stacjonarnego: 16-648-92-44
Numer telefonu komórkowego: +48-888-241-248

... bądź napisz wiadomość wykorzystując:

Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Pozostałe informacje:

Numer konta bankowego (Idea Bank): 97 1950 0001 2006 0153 2401 0002

NIP: 792-138-23-71
Regon: 180747860

Kliknij, aby przejść na początek strony

 Na początek wiedz, że:

Gwarancji udzielam na każdy produkt, który znajduje się w mojej ofercie. Informację o okresie trwania gwarancji danego produktu, znajdziesz w jego opisie, po prawej stronie głównego zdjęcia. Po zakupie otrzymasz pisemną kartę gwarancyjną, na której także będzie widnieć okres trwania gwarancji, data zakupu towaru oraz opis procedury reklamacyjnej.

Do pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wymagam, aby w paczce oprócz właściwego produktu znalazły się:

 • oryginał pisemnej karty gwarancyjnej,
 • dowód zakupu: kopia faktury VAT lub oryginalny paragon fiskalny,
 • wydrukowany formularz z opisem usterki (wypełniony ręcznie lub na komputerze, po szczegóły zerknij na koniec tej sekcji),
 • kompletne wyposażenie (oryginalne opakowanie, dokumentacja, instrukcja obsługi, kable i tym podobne).

Jeśli mowa o fakturze VAT ? polecam ów dokument skserować lub zeskanować, dołączyć do pisemnej gwarancji i schować w bezpiecznym miejscu. Jak wiesz, oryginał trzeba będzie zaksięgować, po czym utonie w morzu innych faktur.

W przypadku paragonu, otrzymasz go także w formacie A4, albowiem mały paragon z drukarki fiskalnej cechuje druk termiczny. Oznacza to, że tekst może wyblaknąć nawet po kilku miesiącach i wówczas zrodzi się pytanie ? a co z gwarancją? Dlatego, aby zaoszczędzić Ci nerwów, pragnę, aby Twój dokument zakupu był czymś, co schowasz do szuflady, i zarazem czymś, co będzie trwać do zakończenia się okresu gwarancji zakupionego przez Ciebie towaru.

Istotne! Jeśli w paczce reklamacyjnej odnotuję brak któregoś z ww. dokumentów ? skontaktuję się z Tobą z prośbą o dosłanie tegoż dokumentu. Nie rozpocznę procedury naprawy do momentu, w którym otrzymam od Ciebie brakujący dokument.

Ważną kwestią jest także zachowanie oryginalnego opakowania, które podnosi poziom bezpieczeństwa produktu na czas transportu. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy mój serwis będzie musiał wysłać niesprawny towar do serwisu producenta ? tamtejszy czynnik ludzki może nie przyjąć towaru zasłaniając się brakiem opakowania oryginalnego.

Takowe podejście to również ukłon w stronę ekologii, albowiem korzystasz z dedykowanego pudełka ? nie musisz go utylizować i nie musisz kupować innego.

Oczywiście, jeśli zdarzyło Ci się, że Twoja Ukochana zupełnie przypadkiem pozbyła się oryginalnego opakowania ? po prostu odpowiednio zabezpiecz towar, aby nie doznał uszkodzeń fizycznych w czasie transportu.

Warunki ogólne:

 1. Gwarantuję Ci sprawne działanie każdego zakupionego produktu. Wady fizyczne urządzenia ujawnione w okresie trwania gwarancji, z wyłączeniem przypadków opisanych poniżej, będę usuwał na swój koszt.
 2. Gwarancji nie uwzględnię w przypadku, gdy uszkodzenia towaru:
  • zostały spowodowane nieprawidłową instalacją, niezgodnym z instrukcją obsługi użytkowaniem, transportem, składowaniem, przechowywaniem, czyszczeniem albo konserwacją,
  • są następstwem oddziaływania zewnętrznych czynników chemicznych lub termicznych,
  • są następstwem nie posługiwania się nim zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami obsługi i korzystania ze sprzętu komputerowego lub instrukcją producenta,
  • zostały spowodowane jego zalaniem jakimkolwiek płynem lub zabrudzeniem poprzez dostanie się do wnętrza produktu ciał obcych np. kurzu, pyłu, piasku itp.,
  • wynikają z jego eksploatacji w skrajnie niekorzystnych warunkach np. duże zapylenie, zbyt duża wilgotność,
  • wynikają z użytkowania niewłaściwie zainstalowanych lub zainstalowanych bez stosownej licencji bądź też wadliwych programów komputerowych a także działalności szkodliwego oprogramowania (wirusy, konie trojańskie itp.),
  • idą w parze z zamazaniem lub usunięciem numerów seryjnych bądź innych oznaczeń identyfikujących ów towar albo zakryciem ich w sposób uniemożliwiający identyfikację,
  • wynikają z prób dokonania naprawy na własną rękę.
 3. Reklamacje dotyczące niekompatybilności produktu ze sprzętem, który posiadasz i użytkujesz, wynikające z faktu, iż nie zaznajomiłeś się z opisem produktu, nie stanowią podstawy do jego reklamacji.
 4. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będę rozpatrywał tylko w przypadku sporządzonego w obecności doręczyciela protokołu szkody. W takim wypadku kopię podpisanego przez Ciebie i doręczyciela protokołu prześlij drogą tradycyjną pod adres mojej siedziby razem z reklamowanym towarem.
 5. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji (reklamowane urządzenie jest sprawne lub zaistniałe uszkodzenia nie podlegają gwarancji) obciążę Cię kosztami obsługi serwisowej (diagnostyka, ekspertyza, koszt transportu w Twoją stronę) w wysokości 12,5% wartości reklamowanego towaru, ale nie mniej niż 50,00 zł.
 6. Okres naprawy może trwać do dwudziestu jeden dni roboczych od dnia dostarczenia urządzenia do mojego serwisu. Ów okres może się wydłużyć, gdy będę musiał skorzystać ze specjalistycznego serwisu producenta. Jeśli takowa sytuacja zaistnieje, dołożę wszelkich starań by okres naprawy trwał jak najkrócej.
 7. Jeśli okaże się, że najszybszym sposobem na rozpatrzenie reklamacji będzie wymiana sprzętu na nowy, otrzymasz paczkę w terminie do siedmiu dni roboczych od momentu zakończenia oględzin w moim serwisie.
 8. W przypadku, gdy nie odbierzesz przesyłki odpowiedzialność za to spadnie na Ciebie. Kolejna wysyłka odbędzie się po tym, jak dokonasz przedpłaty jej kosztów.
 9. Jeśli do sześćdziesięciu dni od daty wysłania naprawionego towaru nie odbierzesz go, potraktuje to jako wolę wyzbycia się własności i uznam sprzęt za porzucony, który następnie przejdzie na moją własność w celu pokrycia kosztów naprawy i magazynowania.
 10. W przypadku niemożności naprawy lub wymiany na taki sam produkt wolny od wad w wyniku braku określonego modelu w asortymencie, zastrzegam sobie możliwość wymiany wadliwego urządzenia na inny model o identycznych parametrach technicznych. Z kolei, jeśli stwierdzę brak takiego produktu w asortymencie, za Twoją zgodą dokonam wymiany na lepszy model po tym, jak dopłacisz różnicę w cenie. Jeśli zdecydujesz się na zwrot pieniędzy ? nie będę oponował i zwrócę Ci je do siedmiu dni roboczych na wskazane przez Ciebie konto bankowe.
 11. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa do domagania się ode mnie zwrotu korzyści utraconych w związku z nieprawidłowym działaniem urządzenia u mnie zakupionego. Nie biorę odpowiedzialności za wszelkie szkody wynikające z użytkowania lub niemożności użytkowania urządzenia, w tym za szkody wynikłe z jego wad. Innymi słowy ? jako sprzedawca nie ponoszę odpowiedzialności: za utracone w rezultacie ujawnienia się usterki dane oraz zainstalowane oprogramowanie, z tytułu poniesionych przez Ciebie kosztów odzyskania tych danych i ponownej instalacji oprogramowania lub jego ponownego nabycia i uzyskania licencji. Twoim obowiązkiem jest tworzenie kopii zapasowych posiadanych plików.
 12. Jeśli uznasz, że przedmiot Ci się znudził i postanowisz go sprzedać. Wiedz, że prawa gwarancyjne bez problemu przejdą na drugą osobę, pod warunkiem, że otrzyma od Ciebie komplet dokumentów i oryginalne opakowanie produktu. O tym, jakie dokumenty mam na myśli, wiesz już doskonale, gdyż wymieniłem jej na początku tej strony.
 13. Bardzo istotne! Po otrzymaniu paczki, szczególnie w okresie zimowym, odczekaj do momentu, w którym sprzęt osiągnie temperaturę pokojową. W przeciwnym razie może dojść do fizycznego uszkodzenia elektroniki (częsta przyczyna reklamacji).
 14. W pozostałym zakresie warunki niniejszej gwarancji normuje Kodeks Cywilny.

A teraz zobrazuję Ci, jak cała procedura reklamacji wygląda:

 1. Jeżeli doświadczysz nieprawidłowego funkcjonowania zakupionego przedmiotu, pobierz formularz z opisem usterki, wypełnij go (dokument posiada pola interaktywne, a zatem możesz uczynić to na komputerze, patrz: porady na końcu tej sekcji), ale nie podpisuj, następnie wyślij ten plik, jako załącznik pod adres [email protected].

  Jeśli jednak doświadczysz jakichkolwiek technicznych problemów z wypełnianiem, lub z wysyłką, tego dokumentu ? nie załączaj go, za to w treści wiadomości elektronicznej opisz usterkę posiadanego przedmiotu oraz podaj swoje dane adresowe i numer telefonu, pod którym można Cię zastać. Pamiętaj, że opisywanego tutaj formularza nadal wymagam pod postacią papierową, jako jednego z niezbędnych dokumentów do rozpatrzenia reklamacji, toteż zawsze możesz wypełnić go długopisem.

 2. Jeśli problem da się usunąć na odległość (np. poprzez ingerencję w oprogramowanie), bez konieczności wysyłania przedmiotu do serwisu, poinstruuję Cię, drogą mailową lub telefonicznie, jak tego dokonać.
 3. Jeżeli jednak zajdzie konieczność interwencji mojego serwisu poproszę Cię o:
  • zapakowanie towaru wraz z kompletnym wyposażeniem i odpowiednimi dokumentami (patrz sekcja: Na początek wiedz, że:),

   Istotne! Dobrze zabezpiecz przesyłkę ? za uszkodzenia powstałe podczas transportu nie ponoszę odpowiedzialności.

  • napisanie w widocznym miejscu na paczce: "RMA ? SKLEP" (dla wygody możesz pobrać kartkę gotową do wydruku i naklejenia na paczkę/list),
  • zamówienie dowolnego spedytora i wysłanie paczki na własny koszt pod adres podany w sekcji Kontakt.

   Istotne! Nie odbieram przesyłek za pobraniem ? wszelkie tego typu przesyłki wrócą z powrotem do Ciebie.

 4. Po otrzymaniu przesyłki RMA i zakończeniu diagnostyki, poinformuję Cię o losie Twego zgłoszenia reklamacyjnego, a mianowicie ? czy otrzymasz nowy towar, czy też zajdzie konieczność wysłania go do zewnętrznego serwisu producenta.
 5. Naprawione bądź nowe urządzenie wyślę do Ciebie na koszt własny, o czym poinformuję Cię za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu.

Reasumując, na potrzeby reklamacji skompletuj wszystko to, co poniżej wymieniłem:

 - czytelnie wypełniony i wydrukowany formularz z opisem usterki,
 - dokument zakupu (oryginalny paragon lub kopia faktury VAT),
 - oryginalna gwarancja pisemna,
 - kompletne wyposażenie produktu wraz z oryginalnym, ewentualnie zastępczym, opakowaniem.

 Pliki dołączone do tej sekcji:

Ikona Adobe PDF

Porady:

 1. Do odczytu i wydruku plików PDF potrzebna jest darmowa aplikacja Adobe Reader (~30 MB).
 2. Pliki te zawierają pola interaktywne, co sprawia, że możesz je wypełnić na komputerze. Oczywiście, możesz także za pomocą długopisu.
Kliknij, aby przejść na początek strony

Słowem wstępu

Zgodnie z Art. 9.1 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, uprzejmie informuję Cię, że masz prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w ciągu czternastu dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru bez podania przyczyny.

W porządku, przejdź do konkretów...

Jeżeli zechcesz skorzystać z prawa, o którym wyżej napisałem, wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższą procedurą:

 1. Poinformuj mnie drogą elektroniczną o chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży pisząc pod adres: [email protected]. Nie musisz podawać powodu swej decyzji.
 2. Skompletuj poniższe dokumenty:

  Istotne! Brak któregokolwiek z tych dokumentów, tudzież nieczytelne wypełnienie oświadczenia, sprawi iż procedura zwrotu nie będzie możliwa lub ulegnie znacznemu wydłużeniu.

 3. Bezpiecznie zapakuj towar wraz z wyżej wymienionymi dokumentami, w widocznym miejscu na paczce napisz ?ZWROT ? SKLEP? (dla wygody możesz pobrać kartkę gotową do wydruku i naklejenie na paczkę/list) i wyślij ją pod ten adres na własny koszt.
 4. Po odbiorze paczki zweryfikuję, czy towar, który odesłałeś znajduje się w stanie niezmienionym. Pamiętaj, że całość pod żadnym względem nie może nosić śladów użytkowania. Przedmiot zakupu musi być sprawny, ma posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie a także komplet wyposażenia.
 5. Po pozytywnej weryfikacji stanu zwróconego towaru i poinformowaniu Cię o tym drogą mailową, należną kwotę prześlę Ci w ciągu maksymalnie siedmiu dni roboczych na numer konta, który wskażesz na oświadczeniu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Pamiętaj, że jeżeli Twoim dokumentem zakupu była faktura VAT, wyślę Ci fakturę korygującą pod adres wskazany w oświadczeniu odstąpienia od umowy. Warunkiem koniecznym do przesłania/odebrania pieniędzy jest odesłanie podpisanej kopii dokumentu korygującego do faktury VAT zakupu pod adres mojej siedziby.
 6. Jeśli zwracasz towar, który stanowi tylko część większego zamówienia, figurującego na przesłanym dowodzie zakupu, skoryguję ten dokument i wyślę go pod Twój adres na własny koszt listem zwykłym za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 7. W razie jakichkolwiek wątpliwości w ocenie sprawności zwróconego towaru, skontaktuję się z Tobą przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji.
 8. Jeśli towar ewidentnie nie spełnia warunków pozwalających na zwrot, wyślę go z powrotem do Ciebie na Twój koszt. Oczywiście, nim to uczynię ? poinformuję Cię o zaistniałej sytuacji.
 9. Szanowny Kliencie, jeżeli towaru przeze mnie wysłanego dwukrotnie nie odbierzesz, odpowiedzialność za jego nieodebranie zostanie przeniesiona na Ciebie.

Czyli, reasumując, najważniejsze są poniższe dokumenty:

 - czytelnie wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość,
 - dokument zakupu (oryginalny paragon lub kopia faktury VAT),
 - oryginalna gwarancja pisemna.

Pliki dołączone do tej sekcji:

Ikona Adobe PDF

Porady:

 1. Do odczytu i wydruku plików PDF potrzebna jest darmowa aplikacja Adobe Reader (~30 MB).
 2. Pliki te zawierają pola interaktywne, co sprawia, że możesz je wypełnić na komputerze. Oczywiście, możesz także za pomocą długopisu.
Kliknij, aby przejść na początek strony

Jak przedstawia się kwestia wysokości kosztów wysyłki?

Poniżej prezentuję Ci, szanowny Kliencie, tabelę ukazującą wysokość kosztów wysyłki na terenie naszego Kraju. Jeśli jesteś zainteresowany informacją na temat wszelakich kosztów związanych z wysyłką towaru za granicę ? skorzystaj z sekcji Kontakt i po prostu zapytaj.

Wyjaśnię jeszcze, że opłata za wysyłkę to nie tylko zapłata spedytorowi, ale także koszty bezpiecznego zapakowania paczki (koperta bąbelkowa, folia stretch, papier pakunkowy, woreczki powietrzne itp.).

Tabela kosztów wysyłki na terenie Polski

A przewoźnicy - napisz o nich coś więcej

Możesz wybrać takich przewoźników, jak wszędobylska Poczta Polska oraz kuriera UPS. Oto czym się charakteryzują:

Porównanie przewoźników

Istotne! W przypadku wysyłki kurierskiej może się zdarzyć, że paczkę będę zmuszony nadać następnego dnia. Robię wszystko co w mojej mocy, aby jak najszybciej przekazać przesyłkę spedytorowi, jednakże żaden z kurierów nie ma siedziby w mieście, w którym urzęduję, co może przyczynić się do nadania paczki w dniu następnym. Z góry przepraszam, jeśli taka sytuacja zaistnieje.

Istotne! Sobota to dzień wolny od wysyłek.

Hmm... a kwestia zapłaty za towar?

Kupując z goblinem jedną z poniższych metod płatności wybrać żeś powinien:

 1. Zapłata w sklepie (odbiór osobisty) ? usługa ta polega na uregulowaniu płatności w mojej siedzibie w Jarosławiu. Aby skorzystać z tej możliwości wybierz, podczas wypełniania formularza opcji dostawy, pozycję "Odbiór osobisty". Gdy potwierdzę Twoje zamówienie będzie to oznaczać, że zamówiony produkt już na Ciebie czeka.

  W przypadku odbioru osobistego możliwa jest zapłata: gotówką lub przelewem na konto, wykonanym po tym, jak złożysz zamówienie, a przed tym, jak odbierzesz mą wiadomość o możliwości odbioru towaru. Jeśli zechcesz dokonać zakupu w systemie ratalnym masz możliwość skorzystania z usług takich kredytodawców, jak: Żagiel lub AIG Bank Polska.

  Przy odbiorze osobistym nie pobieram żadnych opłat manipulacyjnych.

 2. Płatność przy odbiorze (za pobraniem) ? jeżeli zechcesz zapłacić za zakupiony towar przewoźnikowi w momencie odbioru przesyłki ? podczas wypełniania formularza opcji dostawy wybierz pozycję o identycznie brzmiącej nazwie. Po wysyłce zakupionego towaru otrzymasz informację o nadaniu przeze mnie paczki. Dodatkowo, jeżeli jako przewoźnika wybrałeś kuriera, otrzymasz ode mnie także numer listu przewozowego i numer telefonu do tegoż spedytora.
 3. Przelew na konto ? w celu skorzystania z tej opcji, przy składaniu zamówienia zaznacz pozycję o identycznie brzmiącej nazwie. Po złożeniu i potwierdzeniu zamówienia otrzymasz ode mnie wiadomość z informacją o jego przyjęciu. W tytule przelewu wpisz proszę numer aukcji i swój login Allegro. Numer konta znajduje się na początku tej strony.

  Zamówiony przez Ciebie towar wyślę po zaksięgowaniu środków na moim koncie. Po jego wysyłce otrzymasz kolejną wiadomość zawierającą stosowną informację o nadaniu przeze mnie paczki. Dodatkowo, jeżeli jako przewoźnika wybrałeś kuriera, otrzymasz ode mnie także numer listu przewozowego i numer telefonu do tegoż spedytora.

Kliknij, aby przejść na początek strony

Postanowienia ogólne

 1. Właścicielem mojego sklepu internetowego o nazwie goblin jest firma Wojciech Piejko Goblin z siedzibą w Jarosławiu przy ulicy 3 Maja 38 o numerze NIP: 792-138-23-71 oraz numerze Regon: 180747860.

  W dalszej części Regulaminu nie używam nazwy własnej, po prostu piszę o sobie w pierwszej osobie liczby pojedynczej. Zwracając się do Ciebie, szanowny Kliencie, używam drugiej osoby liczby pojedynczej, bez żadnego tytułowania, które brzmi klasycznie, sztywno i nieprzyjaźnie. Gdybym był jednak zmuszony do zastosowania stricte prawnego języka napisałbym, że pod pojęciem Twojej osoby, jako Klienta rozumiem osobę prawną, fizyczną lub jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, jednak posiadającą zdolność do zaciągania we własnym imieniu zobowiązań oraz nabywania praw.

 2. Zgodnie z art. 384. § 1. Kodeksu Cywilnego postanowienia niniejszego Regulaminu są wiążące dla mnie, jako Sprzedającego, i dla Ciebie, jako Kupującego.
 3. Wszystkie ceny towarów wyrażone są w złotych polskich i zawierają należny im podatek VAT.
 4. Wiążąca dla nas, jako stron transakcji, jest cena widniejąca przy danym produkcie w momencie, gdy złożysz zamówienie, o ile nie jest ona wynikiem oczywistej i zarazem niezamierzonej pomyłki mojego pracownika.
 5. Na zakupione produkty wystawiam faktury VAT lub paragony fiskalne.
 6. Firma goblin komputer Konrad Greń jest stroną umowy kupna-sprzedaży zawieranej z Tobą i widnieje na fakturze VAT, jako sprzedawca zamówionych przez Ciebie produktów.
 7. Językiem obowiązującym dla tego Regulaminu, wszelakich informacji podanych w moim sklepie, procesu składania zamówienia oraz zawierania umowy kupna-sprzedaży jest język polski.
 8. Produkty znajdujące się w mojej ofercie są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz są legalnie wprowadzone na rynek polski.
 9. Towary, jakimi handluję są nowe i zarazem nieużywane. Pochodzą z hurtowni, a co za tym idzie ? z legalnego źródła. Czasami zdarzy się, że sprzedaję coś używanego, ale o tym fakcie zawsze Cię poinformuję w widocznym miejscu na aukcji.
 10. W momencie złożenia oferty, tudzież skorzystania z opcji "Kup teraz" podpisujesz umowę cywilno-prawną. Proszę Cię zatem o rozważne zakupy. Nie zwykłem odwoływać złożonych ofert, jednak zdaję sobie sprawę, że niespodziewanie możesz stać się ofiarą światowego Armagedonu, klęski żywiołowej lub tym podobnych zjawisk. Nie winszuję Ci źle, ale wiem, jak życie lubuje się w płataniu figli. Nie krępuj się wówczas i nie tłumacz. Po prostu poproś o odwołanie oferty.
 11. Zastrzegam sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem, obojętnie, czy będzie to licytacja, czy aukcja "Kup teraz". Jeśli jednak w licytacji będą widnieć oferty ? nie zakończę jej, albowiem byłoby to lekceważenie Licytujących.
 12. W przypadku licytacji, bardzo proszę, nie wysyłaj wiadomości w stylu: "daję 400 zł i kończymy aukcję?".
 13. Nie obawiaj się o swoje dane teleadresowe, nikomu ich nie udostępnię, a sam nie będę Ci wysyłał żadnych maili reklamowych. Jeśli zechcesz, odwiedzisz mnie ponownie z własnej woli.
 14. Uwielbiam powiew urzędowego pisma, ale ponoć trzeba, bym to w ten sposób napisał. A zatem uwaga! Gotowy? Start: opisy przedmiotów, które sprzedaję na Allegro.pl nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego (pełnią jedynie rolę informacji handlowej).
 15. Ja i moje sługi mamy wytyczone godziny pracy, o których napisałem powyżej. Odbieramy telefony i odpowiadamy na maile w czasie do tego nam przeznaczonym. Nie miej nam za złe, szanowny Kliencie, jeśli nie odpiszemy na Twe zapytanie w sobotę wieczorem. Zapewne wówczas będziemy oddawać się innym pasjom.

Postanowienia końcowe

 1. Zastrzegam sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży oraz do skrócenia bądź zakończenia okresu trwania promocji bez podania przyczyny.
 2. Dołożyłem wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie odpowiadam jednak za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub nagłą ich zmianę przez producenta.
 3. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów.
 4. Zastrzegam sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty w uzasadnionych przypadkach np. z racji zaistnienia ważnych przyczyn ekonomicznych; drastycznej zmiany kursów walut.
 5. Zastrzegam sobie prawo do odstąpienia od realizacji kolejnych zamówień złożonych przez Klienta, który notorycznie zwraca zamówione towary bez podania przyczyny.
 6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

Strona wygenerowana 2018-06-23 10:44:30, 213