Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-11-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
 P.H.U. Karolina Cieślachowska

Internetowy sklep zoologiczny Psia Kość powstał z miłości do zwierząt. Pasja ta zaowocowała ukończeniem studiów zootechnicznych, a także późniejszą, kilkuletnią pracą w branży związanej ze zwierzętami. Zdobyte doświadczenie sprawiło, że powstał sklep zoologiczny Psia Kość, którego witrynę właśnie Państwo przeglądają.   

Celem naszego sklepu jest otoczenie opieką Państwa czworonożnych przyjaciół. Z chęcią służymy radą w kwestiach żywieniowych i zdrowotnych oraz podpowiadamy, jakie wybrać rozwiązania, aby zaspokoić potrzeby psów i kotów. Stała współpraca z lekarzami weterynarii, pomaga nam wciąż podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Oferujemy Państwu szeroki wybór produktów, jednocześnie wciąż pracujemy nad wzbogaceniem asortymentu. W sklepie Psia Kość znajdą Państwo wyłącznie towar wysokiej jakości, pochodzący od sprawdzonych producentów.

Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom, a Państwo z radością i ufnością będą powierzać nam zdrowie i dobre samopoczucie swoich podopiecznych. Obiecujemy nie zawieść powierzonego nam zaufania i dołożyć wszelkich starań, aby Państwa pies radośnie merdał ogonem, a kot długo mruczał z zachwytu!


Regulamin 

 1. Informacje Ogólne


  1.  
  2. Właścicielem Internetowy Sklep Zoologiczny jest:

   Siedziba firmy (adres do korespondencji):

   PHU Karolina Cieślachowska
   ul. Bardowskiego 35/6
   58-302 Wałbrzych
   REGON 022222628
   NIP 886 28 04 261


   Magazyn:
   PHU Karolina Cieślachowska
   ul. Ludowa 61D
   58-304 Wałbrzych


   Rachunek bankowy:
   FM Bank

    59 2530 0008 2045 1129 1129 0001

   PHU Karolina Cieślachowska
   ul. Bardowskiego 35/6
   58-302 Wałbrzych

    
  3. Niniejszy regulamin, zwany dalej Regulaminem określa zasady sprzedaży w sklepie.
    
  4. Złożenie zamówienia w Sklepie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
    
  5. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian regulaminu. Wszelkie zmiany regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie internetowej sklepu. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu są realizowane na    dotychczasowo panujących zasadach, zasadach panujących w chwili zamawiania.

    
 2. Oferta, zamówienia i realizacja

  1.  
  2. Przedmiotem sprzedaży są produkty przedstawione w sklepie
   w momencie składania zamówienia.

    
  3. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję producenta (z zastrzeżeniem informacji podanych w opisie).
    
  4. Dokładamy starań, aby informacje zawarte na stronie sklepu były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym.
    
  5. Zamieszczone wizerunki produktu mają za zadanie przybliżyć wygląd oferowanych produktów i mogą różnić się w szczegółach od oryginałów. Przeznaczenie produktów jest określone wyłącznie w instrukcjach obsługi i przeznaczenia produktu.
    
  6. Zamieszczone na stronach Sklepu ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Wszystkie ceny są podane z uwzględnieniem wszystkich podatków - tzw. ceny brutto. Podane ceny nie zawierają kosztów pakowania i wysyłki.
    
  7. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie sklepu, przeprowadzania i odwoływania promocji na stronie internetowej sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
    
  8. W przypadku przedmiotów oznaczonych 'darmowa dostawa' zastrzegamy sobie decyzje wyboru najbardziej dogodnego sposobu wysyłki.
    
  9. Zamówienie realizowane jest w przeciągu do 24h do 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia lub zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Przy standardowych zamówieniach maksymalny czas od momentu przyjęcia zamówienia do momentu wysłania paczki wynosi 3 dni.
    
  10. Zamówienia można składać:
    
   •  
   • za pośrednictwem strony internetowej sklepu:

   •  
   • wysyłając e-mail na adres: [email protected]

   •  
   • telefonicznie pod numerem 501 249 276

   •  
     
  11. Warunkiem koniecznym do rejestracji w sklepie jest podanie prawdziwych informacji. W przypadku podania danych niezgodnych z prawdą, konto po weryfikacji zostanie usunięte.
    
  12. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu.
    
  13. Przyjęcie zamówienia będzie potwierdzone pocztą elektroniczną, poprzez wysłanie maila na adres podany w zamówieniu. Dotyczy zamówień składanych przez formularz na naszej stronie internetowej oraz przesłanie ich e-mailem.
    
  14. Przyjęcie zamówienia nie oznacza, że zostanie ono w pełni zrealizowane. Brak towaru w magazynie i związane z tym wydłużenie czasu oczekiwania zostanie zgłoszone klientowi drogą telefoniczną lub e-mailową i będzie mu przysługiwać prawo anulowania zamówienia.
    
  15. Aktualny status realizacji zamówienia można sprawdzić na stronie internetowej sklepu, po zalogowaniu się na swoje konto.
    
  16. Nie wysyłamy zamówień poza granicę Polski.
    
  17. Zwrotów za zamówienia przedpłacone przelewem lub kartą dokonujemy tylko i wyłącznie na polskie konta bankowe.
    
  18. Warunkiem korzystania z programu lojalnościowego (rabatów) jest założenie konta w sklepie, poprzez prawidłowe wypełnienie formularza. Założenie konta nie jest konieczne w przypadku składania jednorazowego zamówienia.
    
  19. Zastrzegamy sobie prawo anulowania zamówienia w sytuacji naruszenia warunków niniejszego regulaminu.

    

   
 3. Wysyłka i koszty, zwrot towaru


  1.  
  2. Nie wysyłamy zamówień poza granicę Polski.
    
  3. Przesyłki kurierskie dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej:
    
  4. Zastrzegamy sobie prawo wyboru firmy kurierskiej.
    
  5. W przypadku dostarczania towaru Pocztą Polską, Klient pokrywa koszty przesyłki paczki w wysokości:

 Waga paczki


 

 


 

Przelew


 

Pobranie


 

do 31 kg


 

18 zł


 

26 zł


 

 


 

 


 


 
 1.  
 2. W przypadku wysyłania towarów firmą kurierską, klient pokrywa koszty przesyłki w wysokości:

 Waga paczki


 

Przesyłka kurierska


 

Przelew


 

Pobranie


 

do 31 kg


 

15 zł


 

20 zł


 

 


 

 
 1.  
 2. Na terenie Wałbrzycha i Szczawna Zdrój dowozimy towar na wskazany przez klienta adres. Jeśli łączna wartość zakupów wynosi powyżej 149 zł, koszt dostawy jest bezpłatny. W przypadku zamówienia towaru na kwotę nieprzekraczającą 149 zł, koszt dostawy wynosi 5zł. Klient korzystając z takiej opcji informowany jest o terminie (dwa razy w tygodniu ? wtorek i czwartek) dostawy zamówienia.
   
 3. Odbiór towaru powinien być pokwitowany pisemnie.
   
 4. Towary mogące ulec łatwemu uszkodzeniu wysyłamy wyłącznie przesyłką kurierską.
   
 5. Istnieje możliwość osobistego odbioru towarów na terenie Wałbrzycha po wcześniejszym uzgodnieniu. 
   
 6. Zamówienia przygotowane do odbioru oczekują na klienta do 7 dni roboczych, po tym czasie zostają anulowane.
   
 7. Z chwilą odebrania przesyłki Klient otrzymuje paragon, gwarancję (jeżeli taka istnieje) oraz instrukcję obsługi (jak wcześniej).

   

 
 1.  
 2. Formy Płatności


  1.  
  2. Dla Państwa wygody akceptujemy poniższe formy płatności:

   •  
   • gotówka przy odbiorze

   •  
   • przelew na konto sklepu

   •  
   • karta kredytowa

   •  
   • PayU
     

   •  

    

 


Płatności online obsługiwane są przez firmę Transferuj.pl.
 


 
 1.  
 2. Reklamacje i Zwroty


  1.  
  2. Wszystkie oferowane przez nas towary są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta, dystrybutora lub importera, o ile na ten towar jest udzielana gwarancja.
    
  3. Sklep nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikające z niewłaściwego użytkowania towarów. Odpowiedzialność za szkody wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania urządzeń, obsługiwanych zgodnie z instrukcją, określają warunki gwarancji producenta, importera bądź dystrybutora towaru.
    
  4. Jeżeli dostarczony towar będzie posiadał wady, klientowi przysługuje prawo otrzymania tego towaru z usuniętą wadą bądź wymiany na nowy egzemplarz, pozbawiony wad. Stwierdzenie wady produktu wymaga decyzji producenta, dystrybutora bądź importera.
   W przypadku wykrycia wady produktu prosimy, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym ze Sklepem, o odesłanie na nasz adres korespondencyjny wadliwego produktu wraz z paragonem oraz podstemplowaną przez nasz Sklep kartą gwarancyjną. Po uzyskaniu opinii producenta, dystrybutora bądź importera zwrócimy koszty zakupu bądź wymienimy towar na wolny od wad.

    
  5. Reklamacji z powodu różnic wynikających z wyglądu towaru na stronie internetowej, spowodowanych np.: różnymi ustawieniami monitora nie uwzględnia się.
    
  6. Klient ma prawo do zwrotu w stanie niezmienionym otrzymanych towarów w terminie do 10 dni od ich wydania, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. 'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności (...) ', Dz.U. Nr 22, poz. 271. Zgodnie z art.7 pkt.1 w//w ustawy warunkiem przyjęcia zwrotu jest pisemne oświadczenie dołączone do zwracanych towarów (wysłanie listu poleconego przed upływem 10 dni o rezygnacji z produktu). Ponadto należy dołączyć kopię dokumentu potwierdzającego termin wydania towaru oraz kopię dokumentu potwierdzającego zakup.
    
  7. Wszystkie przesyłki prosimy kierować na adres korespondencyjny Sklepu:
   PHU Karolina Cieślachowska
   ul. Bardowskiego 35/6
   58-302 Wałbrzych

    
  8. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.
    
  9. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni roboczych.
   W przypadku niemożliwości zrealizowania reklamacji bądź wydłużenia czasu jej rozpatrzenia informujemy o tym klienta.

    
  10. Przelewy za zwrot towaru, anulowania lub braku części zamówienia wykonywane są w terminie do 14 dni na wskazany przez klienta numer rachunku bankowego.
    
  11. Wyjątek kiedy zwracane są koszty przesyłki zwrotnej stanowią następujące sytuacje:

  •  
 • dostarczony artykuł różnił się od zamawianego

 •  
 • dostarczony towar był uszkodzony, szkoda powstała w wyniku działań sklepu
   

 •  

 
 1.  
 2. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji koszty będą zwrócone
  w terminie do 14 dni na wskazany przez klienta numer rachunku bankowego.

   
 3. Odbierając przesyłkę należy sprawdzić jej stan i zawartość przy kurierze. Kurier zobowiązany jest umożliwić taką weryfikację. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub niezgodności towarów
  z zamówieniem kurier sporządza tzw. 'protokół szkody'.
   

   
 4. Ochrona Danych


  1.  
  2. Wysyłając formularz rejestracyjny Klient jednocześnie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w nim zawartych w celu wykonywania czynności związanych z obsługą zamówień, których stroną jest Klient, zgodnie z 'Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych', Dz.U. Nr 133, poz. 883.
    
  3. Wszelkie dane osobowe podane przez Klienta nie będą udostępniane osobom trzecim zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych,
   o której mowa wyżej.

 
 1.  
 2. Pozostałe Informacje


  1.  
  2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
    
  3. Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres e-mail:
    
  4. Na życzenie wystawiamy Faktury VAT. W tym celu należy wybrać odpowiednią opcję przy składaniu zamówienia.
    
  5. Faktury VAT przesyłane są w formie elektronicznej (gotowe do wydruku) na podany w zamówieniu adres mailowy.

 

Uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy oraz o weryfikację zamówienia przed dokonaniem ostatecznej akceptacji


 


 

 

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-04-24 11:01:35, 213