Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-03-24, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE


REGULAMIN ZAKUPÓW NA AUKCJACH F.H. ?Miniś? PAULINA WOJTUŚ


!Zapraszamy do bezpiecznych  zakupów! 


DANE FIRMY:


F. H. ?Miniś? Paulina Wojtuś


ul. Pałacowa 28/16


43-384 Jaworze  


tel. :506-483-710 


e-mail: [email protected]    


Uprzejmie proszę wszelkie pytania oraz wątpliwości kierować na powyższe numery kontaktowe. Na wszelkie wiadomości będę odpowiadać tak szybko jak to tylko możliwe.ASORTYMENT:
Wszystkie towary oferowane na naszych aukcjach są w 100% oryginalnymi produktami zarówno zagranicznych jak i polskich marek. Nabywane są przez nas w legalnie działających punktach dystrybucyjnych i posiadają wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa obowiązujące na terenie Unii Europejskiej oraz Rzeczypospolitej Polskiej. Każdy nowy produkt objęty jest okresem gwarancyjnym 24 miesięcy.ZAKUPY NA NASZYCH AUKCJACH:  


 


Po wylicytowaniu produktu bądź zakupie w formie ?kup teraz?  proszę o wypełnienie formularza opcji dostawy przy płatności realizowanej za pośrednictwem allegro, bądź wysłaniu e-maila z  informacjami:

  • jaki kolor, model Państwo wybrali,

 • preferowaną formę dostawy,

 • dane adresowe do wysyłki.


 


 


 


Formy wysyłki: 

  • standardowy List        lub Paczka pocztowa - realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej ?wybierając tę opcję        wymagana jest płatność z góry        na nasze konto kwoty wynikającej z aukcji powiększonej o koszty wysyłki        zgodnie z opisem znajdującym się na aukcji. Wysyłka w tym przypadku odbywa        się po zaksięgowaniu przelewu na koncie.

 • za pobraniem - wysyłka odbywa        się w najszybszym możliwym terminie, nie przekraczającym terminu podanego        w aukcji w kosztach zgodnych z opisem znajdującym się na aukcji. W        przypadku gdyby takiego opisu nie było a kupujący życzyłby sobie takiej        opcji dostawy proszę o doliczenie do opłaty za przesyłkę kwoty 5 zł za        pobranie. UWAGA: Zastrzegamy sobie wysyłkę za pobraniem TYLKO dla        klientów, z co najmniej 5 komentarzami pozytywnymi bądź kontaktujących się        z nami telefonicznie.

 • Wysyłka kurierem ? jeśli nie ma        jej w opisie aukcji możliwa tylko i wyłącznie na specjalną i wyraźną prośbę        kupującego.


 


 


Dane do wpłaty na konto:

 


Paulina Wojtuś


Ul. Pałacowa 28/16


43-384 Jaworze


Nr konta:   87 1050 1070 1000 0023 0796 9598


 ING BANK ŚLĄSKI


 


 


Wysyłka: 

 


Koszty wysłania zakupionych towarów pokrywa kupujący. • Wszelkie koszty ponoszone przez Państwa z tytułu wysyłki zakupionych        towarów, zostaną doliczane na dowodzie zakupu do wartości zakupionych        przedmiotów.      

 • Paczki nadajemy codziennie od poniedziałku do piątku Poczty-Polskiej oraz        opcjonalnie kurierem w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na koncie (chyba,        że wybrana została opcja wysyłki za pobraniem).

 • Koszty wysyłki wyszczególnione są na każdej aukcji. Koszty dostawy przy        zakupach łączonych, w których maksymalne wymiary paczki PRZEKRACZAJĄ 60/100/40        cm (szerokość/długość/wysokość) oraz dodatkowych opcji za pobraniem i        wysyłki kurierem (na specjalne życzenia kupującego) ustalane są        indywidualnie tylko i wyłącznie za pośrednictwem e-maila. W pozostałych        przypadkach za wysyłkę płacicie Państwo tylko raz.

 • Po otrzymaniu przesyłki, należy sprawdzić opakowanie. W przypadku, gdy        jego stan budzi wątpliwości należy sprawdzić również zawartość przesyłki.        W razie konieczności należy sporządzić z kurierem/listonoszem protokół        reklamacyjny. Wszelkie reklamacje proszę kierować za pomocą e-maila wpisując        w tytule wiadomości. REKLAMACJA oraz wklejając w treść listu numer aukcji        bądź jej bezpośredni link.

 • W przypadku nieodebrania paczki/listu w terminie za zwrot i powtórne        nadanie pobieramy opłatę wg aktualnego cennika przesyłek Poczty Polskiej.

 • Odbiór osobisty możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu daty, godziny i miejsca odbioru


UWAGA w przypadku listów WYSYŁAMY TYLKO LISTAMI POLECONYMI. To ze względu na bezpieczeństwo interesów naszych klientów, ponieważ przesyłki polecone są rejestrowane, co wiąże się z możliwością składania roszczeń w przypadku ich zaginięcia.


 


REKLAMACJE:
Wszystkie produkty - zgodnie z normami unijnymi - objęte są 24 miesięczną gwarancją. Wszelkie reklamacje proszę kierować za pomocą e-maila wpisując w tytule wiadomości REKLAMACJA oraz wklejając w treść listu numer aukcji bądź jej bezpośredni link. Przed złożeniem reklamacji prosimy jednak o wcześniejszy kontakt z naszą firmą, zwłaszcza przed nadaniem przesyłki. • Każda przesyłka reklamacyjna powinna być dobrze zabezpieczona przed        nadaniem.

 • W przypadku nadania przesyłki za pobraniem prosimy o wcześniejsze nawiązanie        z nami kontaktu w sprawie reklamacji.

 • Prosimy o nie wystawianie pochopnie negatywnych komentarzy, gdyż        wchodzimy z założenia, iż każdą sytuację można rozwiązać również z korzyścią        dla klienta.ZWROTY: 


Towary zakupione za pośrednictwem ?kup teraz? stanowią rodzaj umowy sprzedaży na odległość, dlatego jeśli nie upłynęło jeszcze 10 dni od momentu dostarczenia towarów do klienta można odstąpić od umowy sprzedaży na podstawie art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.


W takim przypadku konsument nie musi podawać przyczyny odstąpienia od zakupu, jednakże MUSI złożyć na piśmie stosowne oświadczenie w terminie nie przekraczającym 10 dni (liczy się data stempla pocztowego). Wzór takiego oświadczenia można znaleźć: www.federacja-konsumentow.org.pl/wzory/19.doc


Wypełnione i podpisane oświadczenie najlepiej wysłać listem poleconym na adres firmy:


 F. H. ?Miniś? Paulina Wojtuś


ul. Pałacowa 28/16


43-384 Jaworze. 


 


Należy odesłać również towar, z którego się rezygnuje, jednak przesyłka ta jest realizowana na koszt klienta rezygnującego z towaru. Po otrzymaniu towaru niezwłocznie (a maksymalnie w ciągu 14 dni) zwrócimy całą uiszczoną kwotę na rachunek podany przez klienta.


 


Towar musi zostać zwrócony w stanie niezmienionym (czyli nie można go używać przez te 10 dni).


Termin 10-dniowy liczy się od dnia dostarczenia produktu, a w przypadku usługi od dnia zawarcia umowy.


 


UWAGA POWYŻSZA ZASADA NIE STOSUJE SIĘ DO:


?           do produktów z licytacji-czyli aukcji internetowych,


?           z produktów/usług, które zostały wykonane na indywidualne zamówienie klienta


?           oraz zakupów dokonywanych NA FIRMĘ, czyli w przypadku, gdy nie jest się bezpośrednim konsumentem.SZANOWNY KLIENCIE


Zawsze jednak, jeśli upłynęło 10 dni od momentu wydania zakupów, masz możliwość złożenia reklamacji z tytułu niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową (JEŚLI DOTYCZY) na podstawie ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.


 


Zapraszamy do bezpiecznych zakupów!


F.H. ?Miniś? 


 


 


 

  


Strona wygenerowana 2018-05-23 05:49:18, 213