Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Podstawowe informacje o sprzedawcy oraz zasady obowiązujące na aukcjach SKLEP247_NET.
 
 
Dane sprzedającego:
 
Właścicielem konta SKLEP247_NET jest firma komernet. Adres siedziby firmy oraz dane do przelewu najdują się na dole strony O MNIE (proszę nie mylić adresu siedziby z adresem wysyłek!)
  

 

 
Zasady obowiązujące sprzedającego oraz nabywców.
 

Opis przelewu MUSI OBOWIĄZKOWO zawierać Twoją nazwę (nick) w swistak.pl z dopiskiem SWISTAK.PL. Może (ale nie musi) zawierać także numer oraz opis aukcji. Podanie Twojej nazwy (nick'u) zdecydowanie przyspieszy identyfikację wpłaty. Przesyłka zostanie nadana w terminie określonym w aukcji, liczonym od dnia zaksięgowania wpłaty na wyżej podanym koncie. Wysyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera SIÓDEMKA. Firma komernet Tomasz Wochowiec nie odpowiada za jakość oraz terminowość usług świadczonych przez przewoźników - dotyczy to w szczegółności przesyłek ekonomicznych (Poczta Polska). Zakupione przedmioty można także odebrać osobiście w Otmicach - w tym przypadku proszę o kontakt (TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem systemu allegro - wiadomość do sprzedającego lub formularz opcji dostawy).

 

Nie wysyłamy automatycznych powiadomień o zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Wysyłamy automatyczne powiadomienia o nadaniu przesyłki. Każdy kupujący otrzyma unikalny adres strony www, na której będzie mógł śledzić realizację swojej transakcji. Jeżeli uważasz, że otrzymanie zakupionego przedmiotu przedłuża się - napisz do nas wiadomość (TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem systemu swistak.pl - wiadomość do sprzedającego lub formularz opcji dostawy) - prześlemy informację zwrotną o dacie zaksięgowania wpłaty, dacie nadania oraz numerze nadania przesyłki.

 

Proszę nie przesyłać wiadomości z informacjami o nadaniu przelewu lub chęci nadania przelewu. Informacje tego typu są całkowicie zbędne i zadają nam niepotrzebną pracę.

 

Czas realizacji zakupu: określono w treści aukcji.

 

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT - niezwłocznie o tym powiadom przesyłając dane do faktury VAT - TYLKO I WYŁĄCZNIE NA STRONIE TRANSAKCJI LUB FORMULARZEM OPCJI DOSTAWY (link do strony transakcji otrzymasz w osobnym emailu po zakupie). Jeżeli chcesz, by przesyłka była nadana na inny adres niż adres Twojego konta swistak.pl, UAKTUALNIJ GO TYLKO I WYŁĄCZNIE NA STRONIE TRANSAKCJI LUB FORMULARZEM OPCJI DOSTAWY (link do strony transakcji otrzymasz w osobnym emailu po zakupie). Inne formy zmiany adresu lub powiadomienia o fakturze VAT nie będą uwzględniane.

 

Pamiętaj, że koszt przesyłki podany w aukcji dotyczy przesłania tylko i wyłącznie jednego przedmiotu. W przypadku nabycia węcej niż jednego przedmiotu należy postępować zgodnie z wytycznymi podanymi w każdej aukcji. Masz wątpliwości - napisz wiadomość - pomożemy.

 

Na należną wpłatę oczekujemy maksymalnie 7 dni kalendarzowych. Po przekroczeniu terminu automatycznie odstępujemy od transakcji. W przypadku przedmiotów popularnych lub, których stany magazynowe się kończą, czas ten może ulec skróceniu.

 

Jeżeli chcesz, by przesyłka została nadana na szczegółnych warunkach: ubezpieczona, przesłana z dopiskiem 'OSTROŻNIE SZKŁO', wybierz przesyłkę kurierem (przesyłki są ubezpieczone). Przy odbiorze przesyłki proszę zwrócić szczegółną uwagę na jej stan. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń opakowania (rozdarcia, zgniecenia itp.) proszę, w obecności pracownika przewoźnika, otworzyć przesyłkę i sprawdzić jej stan. W przypadku uszkodzeń przedmiotów zawartych w paczce należy sporządzić protokół uszkodzenia przesyłki. To podstawa do domagania się odszkodowania od przewoźnika. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne należy nam zgłosić najpóźniej do 3 dni od daty otrzymania przesyłki - po przekroczeniu tego czasu reklamacje wynikające z uszkodzeń mechanicznych nie będą uwzględniane.

 

GWARANCJA. O ile aukcja nie stanowi inaczej (np. w treści aukcji wyraźnie oznaczono okres gwarancyjny) na przedmiot udzielana jest gwarancja 10 dni od daty otrzymania przedmiotu.

OPŁATA ZA PRZESYŁKĘ zawiera następujące składniki: koszty materiałów pakowych (koperty, pudełka, folie, wypełniacze), koszty pracownika związane z pakowaniem przesyłki, koszty dowozu przesyłki do przewoźnika, koszty pracownika związane z przekazaniem przesyłki przewoźnikowi, koszty związane z opłaceniem przesyłki, podatek VAT (od 01-01-2011 stawka wynosi 23%).

 

 

W przypadku reklamacji gwarancyjnej: reklamowane przedmioty wysyłać należy tylko i wyłącznie na adres:

komernet Tomasz Wochowiec
ul. Kościuszki 58 
47-180 Otmice

za pośrednictwem Poczty Polskiej - przesyłką poleconą ekonomiczną (list polecony lub paczka). Proszę dołączyć także paragon/fakturę zakupu, opis problemu oraz numer Państwa konta bankowego. W przypadku uznania reklamacji (do 14 dni roboczych) odeślemy na nasz koszt naprawiony przedmiot lub zwrócimy równowartość zapłaconą za przedmiot; koszt odesłania przedmiotu do serwisu ponosi kupujący.

 

 

W przypadku odstąpienia od umowy (do 10 dni od udokumentowanej przez Kupującego daty odbioru przesyłki) lub błędnego zakupu: przedmioty wysyłać należy tylko i wyłącznie na adres:

 

komernet Tomasz Wochowiec
ul. Kościuszki 58 
47-180 Otmice

za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką poleconą (list polecony lub paczka). Przedmiot nie może nosić śladów używania, a w szczególności: zdjęta/zerwana/rozerwana oryginalna folia powlekająca opakowanie, uszkodzone lub zabrudzone opakowanie, zerwane naklejki opisowe, rozwiązane lub rozciągnięte przewody urządzeń elektronicznych, zniszczone/zabrudzone instrukcje, rozerwane opakowania płyt CD/DVD, porysowane elementy urządzeń. Proszę dołączyć także kopię listu przewozowego z widoczną datą otrzymania przedmiotu, oryginalny paragon/fakturę zakupu, pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer Państwa konta bankowego, na które zostanie zwrócona równowartość zapłacona za przedmiot. Koszty zwrotu ponosi Kupujący. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wyżej opisanych ubytków przedmiot zostanie odesłany do kupującego, na jego koszt (przesyłką pobraniową).

 

 

W przypadku niezgodności towaru z zamówieniem: reklamowane przedmioty wysyłać należy tylko i wyłącznie na adres:

 

komernet Tomasz Wochowiec
ul. Kościuszki 58 
47-180 Otmice

za pośrednictwem Poczty Polskiej - przesyłką poleconą ekonomiczną (list polecony lub paczka). Proszę dołączyć także paragon/fakturę zakupu, opis problemu oraz numer Państwa konta bankowego. W przypadku uznania reklamacji (do 14 dni roboczych) odeślemy na nasz koszt reklamowany przedmiot lub zwrócimy równowartość zapłaconą za przedmiot; koszt odesłania przedmiotu do serwisu ponosi sprzedający.

 

--- --- --- --- --- --- --- ---  

Adres siedziby firmy:
  
komernet Tomasz Wochowiec
ul. Ostapa Dłuskiego 7c/9
46-040 Ozimek
NIP: 991-002-16-82
 
Kontakt: wszelkie zapytania proszę kierować za pośrednictwem systemu swistak.pl, np. wiadomość do sprzedającego lub email, po zakupie dodatkowo za pomocą strony transakcji.
 
Konto bankowe: mBank, nr konta: 16 1140 2004 0000 3902 6999 2247
 

Strona wygenerowana 2018-05-23 05:42:38, 213