Jesteś tutaj › Profil użytkownika skierk7 › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-23, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Witam i dziękuję za zainteresowanie moimi aukcjami. Poniżej zamieszczam zasady, których przestrzegam jako sprzedawca firma ANTYKWARIAT CAPRICORN?. Przedstawiam także zasady zawierania transakcji.

 

1. Informacje o antykwariacie

2. Prawa klienta i warunki gwarancji

3. Wysyłka przedmiotów

4. Zapłata za towar

5. Skup książek

 

1. Informacje o antykwariacie

Dane firmy:

ANTYKWARIAT CAPRICORN 

Sławomir Skierkiewicz 

ul. Śliwkowa 7, 87-600 Lipno

NIP 466-006-40-20

REGON 340335906

mail: [email protected]

tel. 609 686 171

W ofercie są głównie książki używane, ich stan staram się opisać jak najdokładniej, jednakże jest to bardzo subiektywne, dlatego w razie pytań i wątpliwości zachęcam do zapytań poprzez maila.

Opisując stan książki zwracam uwagę na jej ogólny wygląd, stan, rocznik, jakość wydania. Na przykład książka młodsza w takim samym stanie wizualnym jak starsza będzie oceniona niżej ze względu na wiek. Wszelkie mankamenty staram się opisywać, np. podpis właściciela czy stemple biblioteczne.

W razie zakupu książki na prezent, itp, gdy szczególnie ważny jest jej stan proszę pytać o szczegóły.

Książki z lat poniżej roku 1950 mają na początku opisu '-50'. Tak jest łatwiej je znaleźć.

Podobnie książki wystawione w danym miesiącu mają w opisie symbol 'mm-rr', np. '04-13' (kwiecień 2013), dzięki czemu łatwiej można syszukać nowości w mojej ofercie.

2. Prawa klienta i warunki gwarancji

W razie uwag odnośnie zakupu proszę najpierw o kontakt ze mną. Satysfakcja klienta jest priorytetem i na pewno znajdziemy rozwiązanie zadowalające obie strony.

W przypadku reklamacji proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Informuję także, że Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie dziesięciu dni z zachowaniem obowiązujących warunków prawnych. W takim przypadku zwracam TYLKO KOSZT TOWARU, czyli bez kosztu wysyłki do Kupującego a tym bardziej kosztu ponownej wysyłki do mnie.

3. Wysyłka przedmiotów

Przy poszczególnych aukcjach podane są koszty wysyłki dla danego przedmiotu, w przypadku zakupów na kilku aukcjach należy zsumować wagę i dokonać opłaty za przesyłkę wg poniższego cennika:

do 350 g - 6 zł (list polecony ekonomiczny)

do 1000 g - 7,50 zł (list polecony ekonomiczny)

do 2000 g - 10,00 zł (list polecony ekonomiczny)

od 2001 gramów do 30 kilogramów - 13 zł (przesyłka biznesowa)

Ceny te są ustalone na podstawie cennika Poczty Polskiej (z 01.01.2013 + zmiana dotycząca VAT-u na przesyłki biznesowe z 01.04.2013) z niewielkim zaokrągleniem w górę uwzględniającym koszt koperty i pakowania.

Część aukcji była wystawiona przed wprowadzeniem przez Pocztę Polską nowego cennika i może mieć inną cenę przesyłki - niestety nie jestem w stanie zmienić opcji wysyłki w kilku tysiącach aukcji

Listy są wysyłane w kopertach bąbelkowych, jako polecone ekonomiczne. Wysyłka jest w każdy dzień roboczy.

W opisie aukcji czas wysyłki wynosi 2 dni, i jest to maksymalny czas. Często listy są nadawane tego samego dnia co wpłata, o ile jest to przed popołudniem.

Na życzenie mogę wysłać przesyłkę listem zwykłym, ale nie biorę odpowiedzialności za jej dostarczenie.

NIE WYSYŁAM PRZESYŁEK ZA POBRANIEM, ponieważ pomimo najlepszych chęci zdarzały się zwroty, co powodowało podwójne koszty i skutkowało tym, że do książki dopłacałem z własnej kieszeni.

W razie opóźnienia w otrzymaniu przesyłki proszę się najpierw zapytać w swoim urzędzie pocztowym, czy przesyłka nie była awizowana. Często zdarza się, że list lub paczka czekają na odbiór.

Reklamację można składać, jeżeli przesyłka nie dotrze do adresata w ciągu 14 dni roboczych, a na rozpatrzenie reklamacji Poczta Polska ma 30 dni. Reklamację wnoszę ja, jako nadawca przesyłki. Do tej pory nie zdarzyło mi się reklamować przesyłki, a wysłałem kilka tysięcy książek.

4. Zapłata za towar

Należność proszę płacać na rachunek:


60 1140 2004 0000 3102 4492 0160 (mBANK BRE BANK SA)

Sławomir Skierkiewicz

ul. Śliwkowa 7, 87-600 Lipno

Na zapłatę czekam kilka dni, po tym terminie przypominam się, a po kolejnych kilku dniach składam wniosek o zwrot prowizji i unieważnienie transakcji. Jeżeli Kupujący wcześniej się ze mną skontaktuje nie widzę przeciwwskazań do przesunięcia terminu zapłaty.

Komentarz wystawiam jako pierwszy. W przypadku uwag lub reklamacji dotyczących otrzymanego towaru proszę o kontakt - na pewno wyjaśnimy sprawę.


5. Skup książek

Prowadzę także skup książek na kilogramy. Interesuję mnie wszystkie tytuły w dobrym stanie, z wyjątkiem podręczników szkolnych. Towar odbieram własnym transportem lub poprzez zlecenie przesyłki kurierowi.

Ze względu na odległości i koszty transportu w grę wchodzi skup większych ilości. O szczegóły proszę pytać mailowo.

Z pozdrowieniami, Sławek Skierkiewicz, ANTYKWARIAT CAPRICORN.


Strona wygenerowana 2018-06-18 09:56:31, 213