Jesteś tutaj › Profil użytkownika sezz › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-02-24, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


sezz

Witamy na aukcjach 

sezz

Dane Firmy

Milbrand
Konrad Bendkowski
ul. Artyleryjska 56
42-202 Częstochowa
NIP: 573 266 92 54
Numer Konta ING Bank Śląski :
24 1050 1142 1000 0090 9509 1188

Regulamin

Wysyłka:

Towar wysyłamy do 10 dni roboczych po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na koncie. Czasem może zdarzyć się opóźnienie z przyczyn ode mnie niezależnych, wówczas informujemy o tym drogą mailową Koszt przesyłki jest zawsze przy aukcji - dodaj go do wylicytowanej kwoty Kupując kilka rzeczy na moich aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz. W przypadku zakupu na aukcji wieloprzedmiotowej niezwłocznie po zakupie, należy wysłać e-mail z informacją jaki kolor przedmiotu ma zostać wysłany. W przeciwnym wypadku wysyłka przedmiotu zostanie wstrzymana do czasu podania informacji o kolorze. Jeżeli przesyłka ma być wysłana na adres inny niż podany w Allegro, prosimy o powiadomienie mailem i podanie nowego adresu w dniu licytacji /zakupu. Wszystkie paczki wysyłam Priorytetem

Formy platnosci:

Formy płatności jakie akceptuje to wpłata na konto, zapłata za pobraniem lub odbiór osobisty przy wpłacie na konto KONIECZNIE podaj swój nick z Allegro w tytule wpłaty - to jednoznacznie pozwala zidentyfikować wpłacającego

Zwroty lub wymiana towaru:

W przypadku gdy zamówienie nie będzie spełniać Państwa oczekiwań, mają Państwo możliwość wymiany lub zwrotu zakupionego towaru w terminie do 14 dni od daty jego otrzymania bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Warunkiem zwrotu towar powinien być nieużywany, czysty, 'pozbawiony zapachu' (np. kremy, perfumy), z dowodem zakupu, z metkami. Towar, którego zwrot/wymiana nie zostanie uznany (odesłany po wymaganym terminie, nie zawierający rachunku, bez metek lub pudełka, zabrudzony, uszkodzony), będzie odesłany na koszt Klienta. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru. Towar należy przesłać w opakowaniu uniemożliwiającym zniszczenie na adres:
Milbrand
Konrad Bendkowski
ul. Artyleryjska 56
42-202 Częstochowa
wraz z paragonem i pismem z informacjami. Jeżeli pomyłka nastąpiła z naszej winy, to koszt powtórnej wysyłki ponosimy my. Nie odbieramy zwrotów wysłanych za pobraniem.

Gwarancja:

Sprzedawany przeze mnie towar jest ZAWSZE nowy. Każdy przedmiot jest sprawdzany przed wysyłką Kolory ubrań na żywo mogą różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

Prawa autorskie

? Informuje, że opisy aukcji i zdjęcia w nich wykorzystane nie mogą być kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechniane w całości lub w części bez naszej zgody. Jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna:Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

Strona wygenerowana 2018-06-21 16:39:45, 213