Jesteś tutaj › Profil użytkownika sendi19 › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2012-10-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiWitam wszystkich zainteresowanych nasza działalnością. Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą która w dobie dzisiejszego globalnego kryzysu postanowiła wyjść mu naprzeciw, oferując swoje usługi w formie sprzedaży jaką jest dropshipping. Dzięki tej formie działalności ograniczamy koszty związane z logistyką, magazynowaniem, personelem itp. Dla tego też możemy zaoferować towary naszych partnerów w bardzo konkurencyjnych cenach. Mamy kontakt z wieloma fabrykami, hurtowniami, outletami na całym świecie dzięki temu możemy pośredniczyć w transakcji z naszymi kontrahentami pobierając za to niewielką prowizję.
Czym jest dropshipping?
Tym, którzy nie spotkali się jeszcze z tym terminem należy się mała definicja. Dropshipping polega na tym, że dostawca (hurtownia, producent, dystrybutor etc.) wysyła przesyłki do klienta docelowego w imieniu firmy, która tego klienta zdobyła. Czyli klient złożył zamówienie w sklepie internetowym X, sklep informuje dostawcę Y co należy wysłać i komu, a ten robi to w imieniu klienta.
wykres
Regulamin
REGULAMIN PAMIĘTAJ - JEŚLI KUPUJESZ NA MOICH AUKCJACH- AKCEPTUJESZ REGULAMIN, DLATEGO ZAPOZNAJ SIĘ Z NIM DOKŁADNIE JESZCZE PRZED DOKONANIEM ZAKUPU!!
1. Świadczę usługi, polegające na pośrednictwie w zakupie danego towaru pomiędzy zagranicznym dostawcą/producentem a osobami Kupującymi na moich aukcjach.
2. Nie jestem sprzedawcą (ani importerem) produktów wystawionych na moich aukcjach, każdorazowo jest nim zagraniczny dostawca/producent a przedmiotem umowy nie jest sprowadzany przedmiot a jedynie usługa nabycia w imieniu Kupujących określonego na aukcji przedmiotu od dostawcy zagranicznego/producenta.
3. Decydując się na zakup na moich aukcjach Kupujący udziela mi pełnomocnictwa do zamówienia towaru w jego imieniu oraz do przekazania płatności dostawcy zagranicznemu/producentowi.
4. W zakresie moich czynności związanych z obsługą aukcji leży:
* kontakt z dostawcą zagranicznym/producentem w celu zakupienia w imieniu Kupującego określonego na konkretnej aukcji produktu
* przekazanie dostawcy zagranicznemu/producentowi płatności w imieniu Kupującego za nabyty towar;
* kontakt z dostawcą zagranicznym/producentem i przekazanie mu danych Kupującego niezbędnych do wysyłki nabytego przedmiotu (adres na jaki ma być wysłana przesyłka)
* wszelka pomoc w monitorowaniu przesyłki zamówionego przedmiotu;
* obsługa reklamacji.
5. Komentarz wystawiany po otrzymaniu przesyłki powinien dotyczyć jakości usługi pośrednictwa w zakupie, nie zaś towaru samego w sobie.
6. Cena na każdej aukcji zawiera:
    * cenę zakupu oferowanego przedmiotu u dostawcy zagranicznego/producenta
    * prowizję za usługę pośrednictwa
    * koszty wysyłki towaru na adres Kupującego.
7. Preferowany sposób zapłaty za zakupiony przedmiot to za pomocą płatności allegro payU lub przelewem tradycyjnym. W tytule przelewu tradycyjnego proszę o wpisanie rozmiaru oraz koloru wybranego przedmiotu. NIE MA MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM.
8. Każdorazowo proszę o wypełnienie formularza zakupowego, w wiadomości dla sprzedającego proszę o określenie koloru oraz rozmiaru zakupionego przedmiotu.
9. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zakupem i płatnością proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów.
10. Wykonanie usługi (zamówienie towaru, przekazanie wpłaty oraz zlecenie wysyłki na podany adres) rozpoczynam w chwili otrzymania od Kupującego pełnej wpłaty za nabyty przedmiot.
11. Przedmioty dostępne na moich aukcjach są nowe, pochodzą najczęściej ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chin oraz innych krajów Azjatyckich. Zdjęcia są własnością dostawcy zagranicznego/producenta i mają charakter informacyjny, co oznacza, że zakupiony przedmiot w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od tego przedstawionego na fotografii. Dlatego też nie stanowi to podstawy do żadnych roszczeń względem mnie a jedynie ewentualnie względem dostawcy zagranicznego/producenta.
12. Zakupione przedmioty są wysyłane od poniedziałku do piątku z kraju dostawcy zagranicznego/producenta w ciągu 1-3 dni (roboczych) od chwili zaksięgowania wpłaty. Zdecydowana większość przesyłek jest dostarczana w przeciągu 14 dni roboczych jednakże ze względu na różne okoliczności termin ten może wahać się między 10- 30 dniami roboczymi. Jakiekolwiek opóźnienia dostawy wynikające z winy przewoźnika nie stanowią podstawy do odstąpienia od umowy, ani do jakichkolwiek innych roszczeń względem mnie.
13. Prawo do odstąpienia od transakcji przysługuje każdemu Kupującemu w ciągu 7 dni od otrzymania przedmiotu. Nie noszący śladów użytkowania oraz kompletnie zapakowany przedmiot należy w takiej sytuacji odesłać na mój adres na koszt Kupującego, ja zwracam Kupującemu wartość aukcji (bez kosztów transportu) i występuję o zwrot prowizji do allegro.
14. Standardowo przesyłki są o niskiej wartości i na własny użytek, nie wymagają więc oclenia, jednakże sporadycznie może dojść do objęcia przesyłki kontrolą celną. W takiej sytuacji wszelkie koszty związane z opłatami (odprawa celna, cło, VAT 23%) spoczywają na Kupującym a ich nie uiszczenie i w związku z tym nie odebranie zakupionego przedmiotu nie daje podstaw do roszczeń w stosunku do mnie.
15. UWAGA - nie wystawiam faktur VAT na firmy, usługi świadczone przeze mnie kierowane są jedynie do odbiorców detalicznych.
16. Przedmioty 2 gatunku mogą cechować się nieco większą ilością kleju (w przypadku butów), minimalnymi i wręcz niezauważalnymi gołym okiem różnicami w odcieniu napisów, mogą być delikatnie przybrudzone klejem. Są to przedmioty, które praktycznie nie odbiegają jakością i wyglądem od standardowego produktu.

Strona wygenerowana 2018-05-26 04:40:31, 213