(Rejestracja: 2011-05-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


WITAJ


Cieszy mnie fakt, że zdecydowałeś się na udział w mojej aukcji i dlatego zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą oraz obowiązującymi zasadami.
 

PODSTAWOWE INFORMACJE
 

Prezentowany w aukcjach materiał tekstowy i graficzny nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie znaczenie informacyjne i nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia oraz nie może zastępować specjalistycznych badań lekarskich ani profesjonalnego doradztwa medycznego. Przed zastosowaniem jakichkolwiek procedur leczenia należy każdorazowo skonsultować się z lekarzem. Jedynie lekarz jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność leczenia.
 

Nie ma gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z niego. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem tego materiału działa na własną odpowiedzialność.
Zamówienia realizuję wyłącznie na terytorium Polski.
 

Dokonując zakupu na moich aukcjach akceptujesz warunki tego regulaminu.
 

DOKONANIE PŁATNOŚCI

Do każdego zamówienia w zależności od wybranego przez Ciebie sposobu wysyłki oraz płatności należy doliczyć koszty przesyłki. Nie dotyczy to aukcji w treści, których zawarłem informację o przesyłce na mój koszt. W tytule wpłaty koniecznie wpisz swój login
 

REGUŁY DOTYCZĄCE WYSYŁKI
 

Wysyłka jest realizowana po wpłynięciu zapłaty na moje konto bankowe lub przy odbiorze. W sytuacji, gdy z przyczyn losowych spełnienie świadczenia nie będzie możliwe, zostaniesz o tym niezwłocznie powiadomiony - z uwagi na powyższe okoliczności otrzymana kwota zostanie zwrócona.
Dostawa przesyłek realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kurierem na Twój adres podany w serwisie. Za szkody powstałe w trakcje transportu winę ponosi operator, który dostarcza. Ja gwarantuję wysłanie towaru zgodnego z przedstawionym opisem w odpowiednio zabezpieczony sposób.
Po otrzymaniu przesyłki, proszę w obecności listonosza lub kuriera sprawdzić stan dostarczonego towaru, a w razie uszkodzeń należy spisać protokół reklamacyjny.
 

GWARANCJA
 

Wszystkie oferowane przeze mnie produkty są objęte gwarancją zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.
Koszty dostarczenia reklamowanego towaru ponosi kupujący. Paczek z reklamacjami za pobraniem nie odbieram, ponieważ nie mam wtedy możliwości oceny podstaw reklamacji.
 

MOJE ZASADY HANDLOWE
 

Proponuję solidną transakcję, ponieważ nie przedkładam jednorazowego zysku nad budowanie dobrych relacji. Nie zapominam powiedzieć ?dziękuję? i wystawić pozytywnego komentarza, a jako kupujący warto byś zrobił to pierwszy.
Traktuje Cię tak, jak sam chciałbym być traktowany!
 

ŻYCZĘ UDANYCH ZAKUPÓW 


Strona wygenerowana 2018-06-19 05:25:46, 213