Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-07-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


O MNIE

Przedmioty sprzedawane na naszych aukcjach są nowe, w pierwszym gatunku. Na aukcjach podawane są dokładne wymiary rzeczy. Szerokość rzeczy podajemy w pasie (w sukienkach najwęższe miejsce), biodrach (około 10~15cm pod pasem), oraz w biuście (od pachy do pachy).

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez naszą firmę i są to zdjęcia autentyczne, przedstawiające wystawioną na aukcji rzecz. Odcień może się nieznacznie różnić w zależności od rodzaju oraz indywidualnych ustawień monitora i dlatego reklamacje z tego tytułu nie będą rozpatrywane.

Formy płatności

Uznajemy tylko przedpłatę na nasze konto - nie wysyłamy towaru za pobraniem. Numer konta widnieje na każdej naszej aukcji i dodatkowo wysyłane są przez serwis allegro w emailu po zakończonej aukcji. W tytule przelewu proszę koniecznie podać nick oraz nr aukcji.

Prosimy wpłacać łączną kwotę za wylicytowany przedmiot razem z kosztami przesyłki .

Przesyłka

Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, informujemy o tym kupującego i podajemy datę nadania przesyłki.

Wszystkie ubrania wysyłamy zabezpieczone w kopercie z "bąbelkami". Jeśli paczka nie dojdzie do Państwa, to wtedy składamy po 14 dniach roboczych od dnia nadania reklamacje w Urzędzie Pocztowym, a następnie czekamy na decyzje Poczty (do 30 dni). W przypadku zaginięcia przesyłki zwracamy pieniądze dopiero po potwierdzeniu przez pocztę, że przesyłka faktycznie zginęła.

Jeżeli przesyłka ma być wysłana na inny adres proszę przesłać informację za pomocą systemu allegro.

 

Koszt przesyłki

"Biorąc udział w licytacji udzielasz mi pełnomocnictwa na jednorazowe zawarcie umowy z Poczta Polską na nadanie przesyłki w Twoim imieniu"

Każda aukcji posiada w opisie koszt przesyłki. Koszt przesyłki obejmuje: opłatę pocztową oraz koszt opakowania.

Termin płatności

Jeśli w ciągu dziesięciu dni nie dotrze do nas wpłata wypełniamy i wysyłamy do Allegro Formularz Zwrotu Prowizji, co wiąże się z negatywnym komentarzem oraz z punktem karnym dla Kupującego.

Dowód zakupu

Jako dowód zakupu wystawiamy rachunek uproszczony na żądanie.

Jako Sprzedający wystawiamy komentarz jako drudzy w kolejności.

Warunki reklamacji

Towar podlega reklamacji za wady ukryte, które nie były opisane w aukcji. Informujemy, że kolor i odcień towaru nie podlega reklamacji, gdyż ustawienia monitora mogą fałszować kolor. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia.  Towar reklamowany należy wysłać na nasz adres wraz  z adresem zwrotnym , numerem telefonu, imieniem i nazwiskiem, nickiem. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu14 dni od ich wpłynięcia. Reklamacji nie podlega: odzież uszkodzona mechanicznie oraz odzież z uszkodzeniami wynikłymi z niewłaściwego użytkowania i konserwacji. Zły dobór rozmiaru, koloru lub fasonu również nie podlega reklamacji. W przypadku reklamacji w pierwszej kolejności odzież wymieniana jest na nową. Jeśli jednak zdarzy się, że jest to niemożliwe, zwracamy pieniądze  za odzież.

"Kup teraz"

Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów z dn. 2 marca 2000r. Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dniod daty zakupu. (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.) jeśli był kupiony poprzez opcję "Kup teraz". Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru w stanie nienaruszonym (tzn. towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania), odesłany w oryginalnym opakowaniu . Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa Klient. Zwracany towar musi być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed naruszeniem w transporcie. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem. Gwarantujemy zwrot wartości produktu bez kosztów przesyłki

Wymiana

Nie wymieniamy towaru na inny.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. W mailu proszę koniecznie podać swój nick (nazwę użytkownika). Jeżeli pytanie dotyczy aukcji lub towaru, proszę podać w mailu numer aukcji.


Strona wygenerowana 2018-05-25 13:24:07, 213