Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

1. Nie wysyłam za pobraniem.


2. Każdy mebel który jest rozkręcany, przywieziony zostanie w częściach.


3. Cena za transport obejmuje zapakowanie przedmiotu oraz jego dowóz, natomiast nie obejmuje ona wniesienia mebla do Państwa domu. Istnieje możliwość wniesienia mebla do Państwa domu za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie na miejscu z kierowcą.


4. Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi  do 4 tygodni.


5. Bardzo prosimy o przemyślane licytowanie, gdyż oferowane przez nas towary są używane.


 
6. Większość mebli rozwozimy własnym transportem, jednak istnieje możliwość wysyłek kurierskich, o takim fakcie zostają Państwo poinformowani mailowo.  Zobowiązani są Państwo do sprawdzenia zawartości każdej przesyłki w obecności kuriera lub naszego kierowcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia  należy na miejscu sporządzić z kurierem protokół szkody , jeśli Państwo tego nie zrobią ewentualne reklamacje nie zostaną uwzględnione. 

 
7. Ze względu na złożoność dostaw to klient musi dostosować się do terminu i pory przywozu mebli. W przypadkach szczególnych i miejscach trudno dojezdnych  klient zobowiązany jest powiadomić nas o ewentualnych możliwych trudnościach przed zakupem. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy dostarczenia mebli lub rozładowanie ich w miejscu możliwym do dojazdu przez kierowce.

8. Wszelkich ustaleń należy dokonywać przed zakupem czy licytacją, klikając kup teraz lub licytując akceptują Państwo w pełni warunki płatności oraz regulamin aukcji. 

9. Na życzenie wystawiamy faktury VAT, klient chcąc otrzymać fakturę musi nas o tym poinformować niezwłocznie po zakupie.

10. Kupujący jest zobowiązany dokonać wpłaty w ciągu 7 dni od wygrania aukcji, w przypadku braku wpłaty w tym terminie rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji, wystawiamy odpowiedni komentarz . 

11. Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w nienaruszonym stanie  w ciągu 10 dni od daty zakupu przez kup teraz na własny koszt.

12. Przepisów dotyczących zwrotu towarów w terminie 10 dni nie stosuje się do sprzedaży z licytacją. (Art.16.1.pkt.10 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny).

 
 

 

Strona wygenerowana 2018-05-25 07:36:50, 213