(Rejestracja: 2016-02-11, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


WITAM SERDECZNIE !!!

MAM NA IMIĘ ROMEK I MIESZKAM W PIĘKNEJ, MALOWNICZO POŁOŻONEJ MIEJSCOWOŚCI GÓRSKIEJ LIPNICA WIELKA K/NOWEGO SĄCZA, W WOJEWÓDZTWIE MAŁOPOLSKIM.

JESTEM 'SWISTAKIEM' OD 11.02.2016 ROKU. ZE WZGLĘDU NA TO ZE JESTEM OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ FIZYCZNIE (PORUSZAM SIĘ NA WÓZKU INWALIDZKIM), PORTAL 'SWISTAK' TRAKTUJE JAK ZABAWĘ, ROZRYWKĘ I COŚ, CO ZAJMUJE MI CZAS, KTÓREGO MAM W NADMIARZE Z POWODU SYTUACJI W JAKIEJ SIĘ ZNAJDUJE... ALE OCZYWIŚCIE NIE BĘDĘ OKRYWAŁ ZE JEŻELI PRZY OKAZJI TEJ ZABAWY UDA MI SIĘ COŚ ZAROBIĆ, TO JAK NAJBARDZIEJ BĘDĘ ZADOWOLONY, BO PRZECIEŻ W DZISIEJSZYCH CZASACH (A ZWŁASZCZA W MOJEJ SYTUACJI) KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY !!!

ZASADY MOICH AUKCJI SA BARDZO PROSTE. PO PROSTU, ZAWSZE STARAM SIĘ BYĆ JAK NAJBARDZIEJ UCZCIWYM, I JAK NA RAZIE MI SIĘ TO UDAJE (O CZYM ŚWIADCZĄ KOMENTARZE O MNIE) I MYŚLĘ ŻE TAK JUŻ POZOSTANIE, A PRZYNAJMNIEJ BĘDĘ SIĘ STARAŁ ŻEBY TAK BYŁO !!!

 

1.

TOWAR ZAWSZE STARAM SIĘ WYSYŁAĆ JAK NAJSZYBCIEJ, ALE MAKSYMALNIE (NAJDALEJ) WYSYŁAM W CIĄGU 5 DNI ROBOCZYCH OD CHWILI ZAKSIĘGOWANIA PIENIĘDZY NA KONCIE LUB POTWIERDZENIA ZAKUPU W PRZYPADKU ZAKUPU ZA POBRANIEM.

2.

NA WPŁATĘ PIENIĘDZY ZA ZAKUPIONY TOWAR CZEKAM MAKSYMALNIE 5 DNI. PO TYM TERMINIE GDY PIENIĄDZE NIE WPŁYNĄ NA MOJE KONTO I BRAK BĘDZIE JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI ZE STRONY KUPUJĄCEGO, ZWRACAM SIĘ DO ALLEGRO O ZWROT PROWIZJI I TOWAR PONOWNIE WYSTAWIAM NA AUKCJE, A NIE RZETELNEMU KUPUJĄCEMU WYSTAWIAM ODPOWIEDNI KOMENTARZ.

3.

TOWAR WYSYŁAM ZAWSZE DOBRZE I RZETELNIE ZAPAKOWANY, PRZESYŁKĄ POCZTY POLSKIEJ.

4.

PO ZAKOŃCZENIU AUKCJI, BARDZO PROSZĘ O KONIECZNE POTWIERDZENIE ZAKUPU E-MAILem ALBO NAJLEPIEJ TELEFONICZNIE, GDYŻ ZE WZGLĘDU NA SWOJĄ SYTUACJE NIE ZAWSZE JESTEM PRZY KOMPUTERZE, A TELEFON KOMÓRKOWY ZAWSZE MAM PRZY SOBIE.

5.

JAKO KUPUJĄCY KOMENTARZ WYSTAWIAM PIERWSZY, NATOMIAST JAKO SPRZEDAJĄCY CZEKAM AŻ KTOŚ PIERWSZY WYSTAWI MI KOMENTARZ, A WTEDY I JA REWANŻUJE SIĘ TYM SAMYM.

 

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

RZECZY CIĘŻKIE (POWYŻEJ 5 KG.) I DUŻE GABARYTOWO, TAKIE JAK np. MONITORY KOMPUTEROWE, TELEWIZORY, WIEŻE, LODÓWKI, KUCHENKI itd. itp. NIE WYSYŁAM W ŻADEN SPOSÓB. PO PROSTU, ZE WZGLĘDU NA TO ŻE PORUSZAM SIĘ NA WÓZKU INWALIDZKIM BARDZO TRUDNE, WRĘCZ NIE MOŻLIWE DLA MNIE JEST ZROBIENIE I WYSŁANIE TAK DUŻEJ I CIĘŻKIEJ PACZKI. A WIĘC, W GRĘ WCHODZI TYLKO ODBIÓR OSOBISTY !!! PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ, BO NIE CHCIAŁBYM ŻADNYCH NIEPOROZUMIEŃ I NIEJASNOŚCI W TYM TEMACIE.

 

A WIĘC, JEŻELI LICYTUJESZ NA MOICH AUKCJACH I DOKONUJESZ ZAKUPÓW, TO ZNACZY ZE ZGADZASZ SIĘ NA MOJE WYŻEJ WYMIENIONE WARUNKI.


ZAPRASZAM WIEC SERDECZNIE WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W MOICH AUKCJACH I ŻYCZĘ UDANYCH ZAKUPÓW !!!

 

MÓJ ADRES

ROMAN WRONA 
LIPNICA WIELKA 96 
33-323 LIPNICA WLK. 
WOJ. MAŁOPOLSKIE
KOM. (+48) 511 364 335 
E-MAIL:[email protected] 
HTTP//www.romek.jasky.pl

DANE DO WPŁATY NA KONTO

mBank 
25 1140 2004 0000 3202 5268 9180


Strona wygenerowana 2018-05-25 21:20:08, 213