Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-06-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Płatności
09 9491 0003 0040 0006 1593 0001
SAMNET
Nowa 16
87-124 Złotoria
Kontakt
Telefon: 531 959 004
 
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
8:00 - 15:00
Punkt sprzedaży - dojazd
Leśna 53
87-162 Złotoria
 
Wysyłka
Towar wysyłamy firmami kurierskimi:
 
 
Szczegółowe informacje o przesyłce podane są na każdej aukcji.

SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE

 

Cieszymy się, że zajrzeli Państwo do naszego sklepu. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty są nam dobrze znane. Polecamy towar, który zapewnia satysfakcję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Dlaczego warto kupić u nas?

Jesteśmy otwarci na kontakt z klientem - zawsze mogą Państwo pytać, postaramy się rozwiać wątpliwości oraz doradzić przy zakupie.

Towar w dobrej cenie, dobrej jakości i w dobrym opakowaniu to atuty naszej działalności.

 

Regulamin zakupów SAMNET:


1. Oferta kupna określonego towaru zostaję przyjęta do realizacji po otrzymaniu całej płatności (koszt towaru + koszt transportu) na konto firmy. Jeśli otrzymana kwota jest mniejsza niż koszt towaru + koszt transportu - powiadamiany kupującego i oczekujemy na stosowną dopłatę.

W przypadku wysyłki towaru 'za pobraniem' realizacja oferty kupna zostanie zrealizowana zgodnie z pkt. 5 niniejszego regulaminu.

2. Koszt transportu oraz sposób dostawy dane przedmiotu podany jest na każdej aukcji.

 

3. Termin płatności za zamówiony towar - do 7 dni kalendarzowych od dnia zamówienia przedmiotu (za wyjątkiem wysyłki 'za pobraniem'). W przypadku nie dotrzymania terminu płatności przez Kupującego, Sprzedający jest zwolniony z dochowania terminu nadania paczki. Wówczas zastrzegamy sobie wysyłkę w terminie do 14 dni od dnia zaksięgowania na naszym koncie całej płatności tj. koszt towaru + koszt transportu.

4. Towar wysyłamy w formie paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej lub dostarczamy osobiście.

5. Termin nadania towaru - do 7 dni roboczych po zaksięgowaniu przelewu na koncie firmy. Przez pojęcie 'nadanie' należy rozumieć - przekazanie towaru przewoźnikowi. Dni robocze to: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek (o ile w tych dniach nie przypadną dni ustawowo wolne od pracy).
W przypadku, gdy brak jest towaru w magazynie, zobowiązujemy się powiadomić kupującego telefonicznie, a czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

6. Kurier powinien doręczyć towar następnego dnia roboczego po dniu wysyłki do godz. 16.

7. Kupujący oświadcza, że zapoznał się oraz akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

 

Gwarancja:

 

Nie wystawiamy pisemnej gwarancji. Sama aukcja jest formą umowy cywilno-prawnej. Na jej podstawie, od momentu zakupu liczy się okres gwarancji. Oprócz tego prowadzimy swój rejestr sprzedaży. Długość okresu gwarancji jest wyznaczona na każdej aukcji. W razie reklamacji klient pokrywa koszty przesyłki w jedna stronę, a my pokrywamy koszty w stronę powrotna. Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni od kupna przedmiotu, bez podania przyczyny. Zwracany sprzęt nie może być wysłany za pobraniem, w innym przypadku paczka nie zostanie odebrana z poczty lub od kuriera. Zwrot gotówki wykonujemy po sprawdzeniu zawartosci paczki wciągu 7 dni roboczych.

 

Reklamacje:

 

W razie reklamacji prosimy o kontakt pod nr tel. 531 959 004 lub drogą mailową [email protected], gdzie zostaną Państwo poinformowani o sposobie składania reklamacji na dany produkt oraz o etapie realizacji reklamacji.

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-27 07:32:05, 213