Jesteś tutaj › Profil użytkownika pronati › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-11-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 


Zabawki, które uczą, inspirują i dają mnóstwo radości...

 

Na rynku istnieje wiele sklepów oferujących szeroki wybór zabawek i akcesoriów dla najmłodszych oraz nieco starszych dzieci. My wyszliśmy z założenia, że nie liczy się ilość, ale przede wszystkim jakość produktu, bezpieczeństwo dziecka oraz wartości jakie niesie konkretna zabawka. W ten sposób do naszej oferty weszły tylko takie produkty, które spełniają powyższe założenia, a przy tym są inspiracją dla dzieci, uczą poprzez zabawę, pobudzają wyobraźnię oraz rozwijają zdolności manualne, spostrzegawczość i refleks.

 

W naszym asortymencie odnajdziecie Państwo zabawki z różnych kategorii. Są to m.in. gry o różnym stopniu trudności, puzzle, pojazdy, lalki i akcesoria, klocki, narzędzia do majsterkowania oraz zabawki i akcesoria dla niemowląt.

 

Sami jesteśmy rodzicami, dlatego chcielibyśmy aby sklep Pronati.pl stał się miejscem, gdzie każdy rodzic bez trudu znajdzie wartościowe zabawki dla swoich pociech. Mamy nadzieję, że takie miejsce udało nam się stworzyć i będziecie Państwo chętnie do nas wracać.

 

Życzymy udanych zakupów i samych uśmiechów na twarzach Waszych dzieci!

 

Zespół Pronati.pl

 

Strona wygenerowana 2018-05-21 09:42:35, 213