Jesteś tutaj › Profil użytkownika prodel › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-11-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Ocena na
Ocena:
9.50/10
Zobacz opinie
Ocen sklep
Calkowita ilosc ocen: 540
pozytywnych: 540
neutralnych: 0
negatywnych: 0


 


Historia


Właścicielem sklepu jest firma PROJEKT DELTA.
PROJEKT DELTA prowadzi sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek od 1997 roku. Od 15 lat skutecznie rozwijamy sprzedaż na polskim rynku oferując naszym klientom produkty wysokiej jakości, sprawną obsługę i konkurencyjne ceny. Dostarczając oryginalne materiały eksploatacyjne, równolegle rozwijaliśmy gałąź materiałów zamiennych. Zaowocowało to wprowadzeniem na polski rynek tonerów do drukarek marki Laser PRECISION. Obecnie zajmujemy się wyłącznie ich sprzedażą.

  
 
Technologia

Tonery Laser PRECISION to produkty refabrykowane. Na gotowy produkt składają się elementy nowe oraz pochodzące z recyklingu. Przywiązujemy dużą wagę do jakości użytych surowców oraz ich wzajemnego doboru aby uzyskać optymalną jakość i wydajność. Stosujemy starannie opracowane i wciąż ulepszane metody produkcji. W procesie produkcyjnym kartridże uzyskane w recyklingu podlegają demontażowi i ocenie stopnia zużycia poszczególnych elementów. Wymianie na nowe podlegają zużyte elementy ruchome (m.in. bębny OPC) i nieruchome (listwy zbierające). Jeśli zachodzi potrzeba wymieniane są chipy zliczające. W czasie produkcji kilkakrotnie wykonywane są testy jakościowe całego kartridża i gotowego produktu. Ostatnim etapem jest hermetyczne pakowanie które uniemożliwia naświetlenie elementów światłoczułych.

Testowanie i kontrola jakości
 
W celu zapewnienia bezproblemowej eksploatacji urządzeń drukujących tonery Laser PRECISION są poddawane rygorystcznym testom jakościwym i wydajnościowym. Wydajność tonerów Laser PRECISION jest mierzona w opariu o pewne wytyczne sformułowane przez Międznarodową Organizację Normalizacyjną (ISO) w standardzie ISO/IEC 19752. Do pomiaru wydajności jest stosowana znormalizowana strona A4 o zaczernieniu 5%.


 
Nasi klienci
 
Tonery Laser PRECISION są znakomitą propozycją dla tych użytkowników drukarek, którzy chcą znacząco zredukować koszty drukowania i jednocześnie zachować wydajność oraz jakość wydruku. Tonery Laser PRECISION są zródłem satysfakcji zarówno bezpośrednich użytkowników jak i firm współpracujących w dystrybucji. Posiadamy stałych odbiorców na terenie całego kraju. Są to między innymi:
- urzędy administracji państwowej (Urzędy Miejskie, Placówki Służby Zdrowia, Agencje Rządowe, Komendy Policji, Jednostki Wojskowe i in.)
- firmy z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw
- firmy partnerskie oferujące tonery Laser PRECISION do dalszej odsprzedaży Zapraszamy do współpracy.


 
Gwarancja
 
Tonery Laser PRECISION powstają przy użyciu wysokiej jakości komponentów, przy zachowaniu najwyższej staranności w procesie produkcyjnym. Tonery są testowane w drukarkach w których będą pracowały, dlatego jesteśmy pewni że są w 100% z nimi zgodne.
Firma PROJEKT DELTA udziela gwarancji na tonery Laser PRECISION do wyczerpania środka barwiącego lub na okres 1 roku od daty zakupu (w zależności co nastąpi szybciej). Gwarantujemy zwrot kosztów naprawy drukarki, jeśli uszkodzenie zostanie spowodowane przez toner Laser PRECISION (należy przedstawić ekspertyzę autoryzowanego serwisu).


 
Ochrona środowiska
 
Rocznie na całym świecie zużywa się ponad 200 milionów tonerów i ponad 1 miliard wkładów do drukarek atramentowych. Jeśli trafią one na wysypiska śmieci oznacza to dodatkowe 1000 ton odpadów każdego dnia. Aby wprodukować toner do drukarki zużywa się prawie 3 litry ropy naftowej, co przekłada się na zwiększone zużycie tego surowca. Płynące stąd zagrożenia dla środowiska naturalnego można znacznie ograniczyć przekazując zużyte tonery i tusze do drukarek wyspecjalizowanym firmom. Zużyte tonery są tam przetwarzane i w drodze recyklingu powstają pełnowartościowe tonery i tusze do drukarek.
Firma PROJEKT DELTA skupuje zużyte tonery do drukarek. Posiadamy zezwolenie właściwego urzędu na skup, przetwarzanie i transport zużytych kartridży do drukarek laserowych i atramentowych zgodnie z ustawą o odpadach.


 

DANE TELEADRESOWE

PROJEKT DELTA S.C.
ul. Krakowska 37/45 bud.B, 50-424 Wrocław
Tel.  (71) 7987351 (w godz. 8:00 - 17:00)    
Fax. (71) 7987356 (całą dobę)
e-mail: [email protected]
Numer GG:2048565


DZIAŁ SPRZEDAŻY

Tel.  (71) 79 87 351  
        (71) 79 87 353     
Fax. (71) 79 87 356  

RACHUNEK BANKOWY

Bank Pekao SA O/Wrocław
Nr 77 1240 6801 1111 0000 5630 2248   
Strona wygenerowana 2018-05-22 09:06:42, 213