Jesteś tutaj › Profil użytkownika pphugart › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-07-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Firma GART od 1989 r. zajmuje się zaopatrzeniem artystów plastyków, malarzy, a także pracowni konserwatorskich i rzemiosła artystycznego. Obok własnych produktów, takich jak krosna malarskie, podobrazia czy sztalugi, oferujemy naszym Klientom farby artystyczne, pędzle i inne artykuły uznanych producentów. Od początku naszej działalności współpracujemy z wieloma zagranicznymi producentami na zasadach przedstawicielstwa i wyłączności sprzedaży.

Reprezentujemy w Polsce firmy: Schmincke, Marabu, Hahnemühle, Leonhardy i wiele innych. Dzięki tym bezpośrednim kontaktom możemy Państwu zaoferować szeroką gamę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zakupów :)

Regulamin zakupów na naszych aukcjach
 
1. Zasady ogólne

     Sprzedawany towar jest fabrycznie nowy.
     Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT i wyrażone są w PLN.
    Na wszystkie zakupione towary wystawiamy paragon lub fakturę VAT.
     Po zakupie farb zawsze prosimy o podanie wybranego koloru.
 
2. Formy płatności
 
  - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski S.A.: 09 1020 3408 0000 4702 0250 0536. Na przelewie proszę wpisać numery aukcji;
  - Płatność gotówką za pobraniem, przy odbiorze przesyłki;
  - Płatność gotówką w siedzibie w Łodzi przy odbiorze osobistym.

3. Wysyłka
 
     Oferujemy następujące formy wysyłki towarów (koszty ponosi Kupujący):

  - Pocztą Polską priorytetem z przedpłatą - 13 zł
  - Pocztą Polską priorytetem za pobraniem - 18 zł

  - Kurierem Siódemka z przedpłatą - 20 zł
  - Kurierem Siódemka za pobraniem - 25 zł

     Kupując kilka artykułów za wysyłkę płacicie Państwo TYLKO RAZ ! Kompletowanie zamówień zależy od typu płatności:

  - Przedpłata - wszystkie zakupione towary do momentu zaksięgowania płatności traktowane są jako jedno zamówienie i zostaną wysłane jedną paczką.
  - Pobranie - paczki pobraniowe kompletujemy w przeciągu 2 godzin od momentu zakupu pierwszego artykułu. Dla pewności skontaktujemy się z Państwem po zakupie.

     Wysyłki nadawane są w każdy dzień roboczy do godziny 12.00. W przypadku przedpłaty towary wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.
     W zależności od wybranego przez Państwa sposobu dostawy i formy płatności przesyłka zostanie dostarczona w terminie od 24 godzin do 3 dni. Prosimy przy tym pamiętać, że przesyłki kurierskie z reguły docierają następnego dnia,a przesyłki pocztowe mogą trwać nieco dłużej. UWAGA !!! Nie ponosimy odpowiedzialności za czas dostarczenia przesyłek przez Pocztę Polską. Przy większych zakupach polecamy wybór przesyłki kurierskiej, dzięki czemu szybciej otrzymacie Państwo zakupione towary. Koszty dostawy dotyczą wyłącznie produktów o małym gabarycie i dostawy na terenie Polski. Jeżeli zakupicie Państwo wielkogabarytowe towary jak: sztaluga, duże krosno, duże podobrazie albo też będzie to przesyłka zagraniczna, prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia kosztów dostawy. Możliwy również odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy w Łodzi.

5. Zwroty towarów

       Zgodnie z obowiązującymi przepisami, możecie Państwo w ciągu 10 dni od daty odebrania towaru odstąpić od zakupu i zwrócić towar bez podania przyczyny. Prosimy wówczas o przesłanie nam towaru wraz z wystawionym przez nas dokumentem zakupu. Po otrzymaniu towaru zwrócimy Państwu w ciągu 3 dni kwotę równą cenie towaru. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. UWAGA !!! Zwracany towar nie może nosić znamion używania i mieć nienaruszone oryginalne opakowanie.

6. Reklamacje towarów

       W przypadku stwierdzenia przez Państwa wad jakościowych towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą firmą . Wspólnie ustalimy sposób wymiany towaru lub ewentualny zwrot ceny zakupu i kosztów dostawy. Proszę pamiętać, że bez uzgodnienia z nami nie jest możliwe odesłanie reklamowanego towaru za pobraniem. Przesyłki takie nie będą przyjmowane.

7. Reklamacje dostawy

       Przy odbiorze przesyłki prosimy bardzo dokładnie obejrzeć opakowanie. Jeżeli jest ono uszkodzone, należy sprawdzić zawartość w obecności doręczyciela. W przypadku uszkodzenia towaru prosimy sporządzić protokół szkody, opisując dokładnie rodzaj uszkodzenia i odmówić przyjęcia paczki. Jest to warunek konieczny do uznania Państwa reklamacji.

Strona wygenerowana 2018-05-26 20:02:50, 213