Jesteś tutaj › Profil użytkownika pphoksa › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-04-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Jesteśmy POLSKIM PRODUCENTEM wyrobów skórzanych głównie z zakresu kaletnictwa przemysłowego.

Od początku swojej działalności wytwarzamy produkty, które nie tylko zaspokajają potrzeby Klienta pod względem funkcjonalności. Solidność wykonania,trwałość oraz estetyka - to nieodzowne walory naszych wyrobów. Ręczne krojenie i szycie przy użyciu tradycyjnych maszyn pozwala na stwierdzenie, iż każdy produkt firmy OKSA jest w istocie rękodziełem.

Działamy na rynku od 1987r. Zdobyte przez tak długi okres doświadczenie owocuje potwierdzoną przez klientów wysoką jakością produkcji, co pozwoliło nam rozszerzyć krąg kontrahentów również na rynki Włoch i Niemiec.

 

Regulamin naszych aukcji

1. Wszystkich Klientów traktujemy z takim samym szacunkiem.
2. Oczekujemy uregulowania należności w terminie do 7 dni od dnia kupna. Dane do przelewu otrzymacie Państwo w powiadomieniu z Allegro.
3. Towar wysyłamy głównie za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka. Koszt przesyłki podany jest zawsze w aukcji. Koszty przesyłki ujmujemy w fakturze VAT w cenie towaru. Podane ceny dotyczą wysyłek na terenie kraju.
4. W treści przelewu prosimy wpisać nick z allegro oraz nr aukcji - zdecydowanie przyspieszy to wysyłkę towaru.
 
5. Jeśli przesyłka ma być wysłana na inny adres niż podany na allegro, prosimy o podanie tej informacji niezwłocznie po zakupie, przed zapłatą za towar.

6. Zawsze odpowiemy na wszystkie pytania. Preferujemy kontakt emailowy -
[email protected]. Z reguły nie wysyłamy emaili z informacj o wysłaniu przesyłki czy zaksięgowaniu należności na koncie. Jeśli potrzebujecie Państwo takich informacji prosimy o kontakt.
7. Towar można zawsze odebrać osobiście w siedzibie Firmy po uprzednim uzgodnieniu.
 
8. Ewentualne zwroty i wymiany są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu z nami. Zwroty i wymiany są realizowane tylko na koszt kupującego. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Odsyłany produkt nie może nosić śladów użytkowania. Powinien być również zapakowany tak aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Produkty uszkodzone nie podlegają zwrotowi bądź wymieniane.
9. Komentarze wystawiamy jako drudzy, po otrzymaniu komentarza od Kupującego, co jest potwierdzeniem otrzymania przesyłki.
10. PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do warunków zakupu, towaru lub inne, prosimy o kontakt.

DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE ZAUFANIE !!!

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe OKSA
35-113 Rzeszów, ul.Wita Stwosza 55
NIP 813-175-78-77
REGON 691544354
tel. kom. 791-852-622
email [email protected]
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

mBank 26 1140 2004 0000 3102 7197 3975Strona wygenerowana 2018-05-23 15:33:02, 213