Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-08-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


strona o mnie

telefon

kontakt telefoniczny
tel: 22 789 39 03

internet

e-mail
[email protected]

gadu-gadu
11927858

skype
Skypeplat-notebooki

godziny pracy

od poniedziałku do piatku
od 10:00 do 18:00

płatności

przelew
wplata na nasze konto
za pobraniem
płatne gotówka przy odbiorze towaru u kuriera (dla osób z minimum 10 komentarzami pozytywnymi i bez negatywnych)
raty
nie potrzebujesz gotówki, ani wychodzić z domu (Credit Agricole lub Zagiel)
leasing
jeśli masz własna firmę to po co płacić gotówka

transport

wysylka kurierem
Siódemka - wspólpracujemy tylko z najlepszymi, w każdej chwili masz możliwość sprawdzenia gdzie jest twoja przesyłka
wolisz innego przewoznika
daj nam znac
odbiór osobisty
możliwy odbiór osobisty po uprzednim ustaleniu z obsluga

koszty transportu

przedpłata na konto
15 zl
wysyłka za pobraniem
30 zl - dla osób z minimum 10 komentarzami pozytywnymi i bez negatywnych
odbiór osobisty
mozliwy odbiór osobisty po uprzednim ustaleniu z obsluga

info

wystawiamy faktury VAT
kwota z aukcji jest cena brutto
licytujac akceptujesz
REGULAMIN
(aby przeczytac kliknij link)

o nas

PLAT-Notebooki to doświadczona firma, zajmująca się dystrybucją sprzętu komputerowego. Działamy już od 1992 roku - przez ten okres udało nam się pozyskać rzecz najważniejszą: zaufanie naszych klientów. Cieszą się swoim sprzętem i dlatego są z nami od wielu lat. Rok 1996 był dla nas przełomowy - postanowiliśmy wyspecjalizować się w sprzedaży komputerów przenośnych. To był strzał w dziesiątkę - okazało się że mobilność, wygoda i komfort pracy to aspekty których nasi klienci potrzebują i wymagają.


Nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły nam dokonać jeszcze jednego ważnego wyboru. Zdecydowaliśmy iż w naszej ofercie nie ma miejsca na kompromisy. Sprzedajemy wyłącznie produkty sprawdzonych i uznawanych na całym świecie marek: Asus, Dell, HP, Lenovo, Toshiba i Sony, a od 2002 roku specjalizujemy się wyłącznie w sprzedaży produktów firmy Hewlett-Packard / Compaq.


Jako że wychodzimy zawsze z założenia, iż najważniejszą rzeczą dla nas jest satysfakcja naszych klientów, staramy się tak dostosować nasze ceny by były dla nich optymalne. Najniższe ceny na markowe notebooki, osiągamy dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami z USA i krajów UE.


Zapraszamy do zakupów na naszych aukcjach, jak również w sklepie internetowym. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową zamówionego towaru.


Zawsze służymy szybka pomocą i radą ...


PLAT-Notebooki


 


raty

Nie masz gotówki? To juz nie problem!

Skorzystaj z naszej oferty kredytowej.
Prowadzimy sprzedaż ratalna naszych produktów przez firmy Credit Agricole i ZAGIEL.

W systemie ratalnym mozna nabyc wszystkie dostepne laptopy i notebooki .

Dokumenty wymagane w przypadku zakupu na raty:

1. Dokumenty dla kazdego
- dowód osobisty
- drugi dokument ze zdjeciem (paszport, prawo jazdy, ksiazeczka wojskowa itp.), nie jest wymagany w przypadku identyfikacji tozsamosci na podstawie nowego dowodu osobistego wydanego w formie plastykowej karty

2. Dokumenty potwierdzajace fakt uzyskiwania stalych dochodów

a. zatrudnieni na podstawie umowy o prace
- aktualne zaswiadczenie o okresie zatrudnienia oraz sredniej wysokosci zarobków netto za ostatnie 3 miesiace

b. emeryci
- ostatni lub przedostatni odcinek emerytury lub decyzja o przyznaniu / waloryzacji swiadczenia (oryginal do wgladu)

c. rencisci
- decyzja o przyznaniu swiadczenia (oryginal do wgladu)
- ostatni lub przedostatni odcinek renty

d. prowadzacy gospodarstwo rolne
- zaswiadczenie z Urzedu Gminy o posiadaniu gospodarstwa
- zaswiadczenie z Urzedu Gminy o wysokosci dochodów
- zaswiadczenie o nie zaleganiu z podatkiem rolnym

e. prowadzacy dzialalnosc gospodarcza
- wpis do ewidencji dzialalnosci gospodarczej
- zaswiadczenie o numerze REGON
- dowody wplat skladek ZUS za ostatnie trzy miesiace lub zaswiadczenie z ZUS o nie zaleganiu ze skladkami
- zaswiadczenie z Urzedu Skarbowego o dochodach uzyskanych w okresie ostatnich 3 miesiecy lub PIT-5 za ostatni miesiac potwierdzony przez Urzad Skarbowy

Przeslij nam skan potrzebnych dokumentów, badz sam wypelnij wniosek ratalny.

Ponizej znajdziesz zasady oraz przebieg sprzedazy ratalnej w przypadku firmy Credit Agricole i ZAGIEL.

Wybierz, w którym z banków chcesz wziac raty.

OPROCENTOWANIE KREDYTU*

1 rata = .....

firma

sposób sporzadzenia umowy

Credit Agricole

Żagiel

na miejscu, w sklepie

1%

0,7%

na odleglosc, przez internet

1%

1%

* oprocentowanie kredytu to ilosc rat pomnozona przez oprocentowanie raty (podane w tabeli)

np. przy sporzadzeniu umowy na miejscu z Zaglem, kredyt na 10 rat
10*0,7%=7%

przy sporzadzeniu umowy na odleglosc z Credit Agricole, kredyt na 10 rat
10*1%=10%


 


regulamin

Zamówienia mozna skladac bezposrednio ze strony przedmiotu klikajac na ikone ?kup teraz?. Po otrzymaniu zamówienia wysylamy do zamawiajacego potwierdzenie zamówienia sprzetu.

Ceny sprzetu podawane na aukcjach sa cenami brutto (zawieraja podatek VAT 23%)

za pobraniem

Zamawiajacy po otrzymaniu potwierdzenia przyjecia zamówienia deklaruje platnosc za pobraniem przy odbiorze przesylki od kuriera (warunkiem koniecznym tej formy wysylki jest posiadanie minimum 10 pozytywnych komentarzy i zadnego negatywnego). Naleznosc za zamówiony sprzet wplacaja Panstwo kurierowi przy odbiorze komputera. W PRZYPADKU TEJ OPCJI KOSZT DOSTARCZENIA SPRZETU TO 30 pln

platnosc z góry / wysylka gratis!

Zamawiajacy wplaca cala kwote naleznosci za towar na konto podane w potwierdzeniu przyjecia zamówienia (wystawiamy na zyczenie fakture pro-forma lub fakture przelewowa jako podstawe wplaty naleznosci). Po zaksiegowaniu wplaty na naszym koncie, wysylamy zamówiony sprzet na nasz koszt przesylka kurierska (przy zamówieniach powyzej 2500 pln netto), która dociera do Panstwa w przeciagu 24 godzin. W przypadku zamówien ponizej 2500 pln netto, koszt jak i sposób wysylki jest ujety na aukcji licytowanego produktu.

Klient (Konsument w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego) ma prawo do zwrotu towaru w ciagu 10 dni kalendarzowych od momentu otrzymania towaru - zgodnie z art. 7 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialnosci za szkode wyrzadzona przez produkt niebezpieczny. W przypadku skorzystania z prawa do odstapienia, strony zwracaja sobie w stanie niezmienionym to, co sobie nawzajem swiadczyly. Oznacza to, iz zwracany sprzet nie moze nosic sladów uzywania, jest w pelni kompletny, w oryginalnym opakowaniu i nie zostaly w nim uszkodzone plomby gwarancyjne sprzedawcy. Po ww. terminie nie ma mozliwosci odstapienia od umowy sprzedazy wysylkowej. Ze zwrotem towaru zwiazane sa jednak pewne zasady:

Przed wyslaniem towaru klient powinien skontaktowac sie z opiekunem handlowym, w celu otrzymania numeru RMA/naprawy/reklamacji;
Odeslany towar nie moze nosic sladów eksploatacji, musi zawierac wszystkie elementy, z którymi byl dostarczony - w stanie nie naruszonym (w szczególnosci oryginalne opakowania, plomby gwarancyjne w nienaruszonym stanie !).
Rozpakowane oprogramowanie i inne produkty nie podlega zwrotowi.
Jezeli klient rezygnuje z zakupu: koszt przesylki pokrywa nabywca. Przesylka powinna byc ubezpieczona. Do przesylki nalezy dolaczyc krótka informacje, ze sprzet zostaje odeslany na zasadach zwrotu, dolaczyc kopie dokumentu zakupu (paragon, faktura) oraz podac dokladne dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego, na które maja byc przelane pieniadze;
Jezeli towar byl w momencie jego odebrania uszkodzony: Nalezy w obecnosci kuriera spisac protokól i uszkodzony towar wyslac za posrednictwem firmy spedycyjnej na adres: ANALOG ul. Bema 10, 05-420 Warszawa, na koszt firmy ANALOG.
Przeslany przez konsumenta towar podlega ocenie pod katem spelnienia ww. warunków technicznych odnosnie zwracanego towaru. Po weryfikacji stanu odeslanego sprzetu przez nasz serwis, firma ANALOG niezwlocznie przystapi do dzialan majacych na celu satysfakcjonujace dla klienta zalatwienie sprawy.
W przypadku skorzystania z prawa do odstapienia od umowy zwrot zaplaty nastepuje na konto wskazane przez Klienta w ciagu 14 dni od daty dostarczenia dokumentu korygujacego do firmy. Wysokosc kwoty bedzie pomniejszona o koszt transportu do klienta, jezeli zostal on pokryty przez firme ANALOG;
Sprzedajacy nie ponosi odpowiedzialnosci za wady wynikle wskutek niewlasciwego uzytkowania i transportu towaru wszelkie reklamacje dotyczace uszkodzen mechanicznych sprzetu sa rozpatrywane wylacznie na podstawie protokolu uszkodzen sporzadzonego z przedstawicielem firmy kurierskiej.
Jezeli odstapienie nastapilo z powodu niesprawnego sprzetu, co potwierdzi nasz serwis, do Klienta (jezeli wyrazi na to zgode) zostanie przeslany nowy egzemplarz na koszt firmy ANALOG. Towar zostanie wyslany najpózniej nastepnego dnia po ekspertyzie serwisu. W razie braku takiego elementu, zastrzegamy sobie prawo do wyslania go w ciagu 7 dni roboczych lub zwrotu pieniedzy, zgodnie z wyborem klienta.

Po weryfikacji stanu odeslanego sprzetu przez nasz serwis, firma ANALOG niezwlocznie przystapi do dzialan majacych na celu satysfakcjonujace dla klienta zalatwienie sprawy.

W razie odeslania sprawnego sprzetu, pozytywnej weryfikacji jego stanu przez serwis oraz odeslaniu podpisanej kopii dokumentu korygujacego do dokumentu zakupu firma ANALOG przesle zaplacone pieniadze w ciagu najpózniej 14 dni na wskazane konto. Wysokosc kwoty bedzie pomniejszona o koszt transportu do klienta, jezeli zostal on pokryty przez firme ANALOG. Z tego wynika, ze koszty transportu zwiazane z transakcja pokrywa nabywca, który zrezygnowal ze sprawnego sprzetu. Nasza firma nie pobiera innych oplat manipulacyjnych.

Warunkiem koniecznym do zwrotu zaplaconej kwoty za towar jest odeslanie lub przekazanie podpisanej czytelnie kopii dokumentu korygujacego do dokumentu zakupu (faktury korygujacej VAT lub paragonu korygujacego).

W wypadku przeslania niesprawnego sprzetu , co potwierdzi nasz serwis, do klienta przeslany zostanie nowy egzemplarz na koszt ANALOG, najpózniej nastepnego dnia po ekspertyzie serwisu. W razie braku takiego elementu, zastrzegamy sobie prawo do wyslania go w ciagu 7 dni roboczych lub zwrotu pieniedzy.

Gwarancja Door-To-Door realizowana jest w poprzez sklep PLAT-Notebooki w autoryzowanych serwisach HP. Uszkodzonego notebooka nalezy zglosic pod adresem mailowym [email protected] lub nr telefonu (22) 789 39 03

Zgloszenia serwisowe przyjmowane sa od poniedzialku do piatku w godz od 10 do 16. Szczególowe informacje dotyczace gwarancji door-to-door zawarte sa na odwrocie dokumentu sprzedazy.

W sytuacji gdy w przeslanym sprzecie nastepuje zmiana kwalifikacji naprawy z gwarancyjnej na platna, np. w wyniku uszkodzenia mechanicznego, koszt naprawy sprzetu uzalezniony jest od usterki. Dodatkowo powiekszany jest on o koszt transportu.

Jezeli zamówiony towar znajduje sie w naszym magazynie, to okres realizacji zamówienia nie powinien przekroczyc 48 godzin od momentu zaksiegowania wplaty na koncie bankowym firmy ANALOG.
Jezeli zamówiony towar bedziemy musieli najpierw sprowadzic, wtedy okres realizacji moze ulec wydluzeniu o czym poinformuje Panstwa nasz handlowiec oddzwaniajac pod podany w formularzu telefon lub wysylajac stosowna informacje na podany w zamówieniu adres email. Dokladamy jednakze wszelkich staran, aby zamówienia realizowane byly w ciagu 24 godzin.

Transport odbywa sie firma spedycyjna Siódemka pod wskazany w zamówieniu adres. Od momentu nadania okres dostawy wynosi do 24 godzin.

Wszystkie wysylane przez nas paczki sa profesjonalnie pakowane. Sprzet jest zabezpieczany, aby nie mógl ulec uszkodzeniom, podczas przewozu. Razem z notebookiem wysylamy dokument zakupu. Klient ma mozliwosc sprawdzenie zawartosci przesylki przy kurierze. Po nadaniu przesylki wysylamy na maila numer listu przewozowego.

UWAGA !! Po dostarczeniu towaru nalezy sprawdzic w obecnosci kuriera czy przesylka oraz jej zawartosc nie jest uszkodzona. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie "protokolu reklamacji", lub ewentualnych braków przesylce w obecnosci pracownika firmy kurierskiej.

Nazwy producentów i marki fabryczne, oraz zdjecia produktów naleza do ich wlascicieli i prezentowane sa wylacznie w celach informacyjnych.

Sprzedawane w naszej firmie notebooki pochodza z krajów UE w zwiazku z tym moga wystapic róznice w opisie znaków interpunkcyjnych i specjalnych (np.[,}) na klawiaturach - w takim przypadku dolaczamy bezplatnie naklejki na rózniace sie klawisze, uklad klawiatury zawsze jest QWERTY, na zyczenie istnieje mozliwosc odplatnej zmiany klawiatury na uklad US w modelach, które maja inny opis znaków interpunkcyjnych i specjalnych.

Rodzaj sprzedawanego towaru - program Odnowy Sprzetu HP Renew obejmuje szeroka oferte w pelni zmodernizowanych produktów HP, dostepnych w atrakcyjnej cenie. Do tego pelna gwarancja HP, poniewaz w ramach programu kazdy sprzet poddawany jest surowej kontroli jakosci.

Zapewniamy najbardziej zaawansowana technologie - ponad 80% procent proponowanego sprzetu ma mniej niz rok. Sa to produkty, które braly udzial w pokazach, byly leasingowane badz pochodza z nadwyzek magazynowych. Niektóre zostaly zwrócone w ramach programu wymiany sprzetu

Firma ANALOG sprzedaje komputery z oficjalnego programu HP Renew. Sa to produkty które pochodza z nadwyzek magazynowych, koncówki serii lub braly udzial w pokazach. Produkty z tego programu odpowiadaja pod wzgledem funkcjonalnosci produktom nowym,w ramach programu kazdy sprzet poddawany jest surowej kontroli jakosci. W urzadzeniach zainstalowana jest oryginalna wersja oprogramowania. Produkty posiadaja pelna gwarancje HP, serwis i wsparcie techniczne realizowane we wszystkich autoryzowanych serwisach HP na podstawie dokumentu zakupu.

Firma ANALOG sprzedaje notebooki w dwóch konfiguracjach oprogramowania:

1) FreeDos, jest to najubozsza forma systemu operacyjnego pozwalajaca na uruchomienie komputera. W tej opcji producent nie dostarcza fabrycznego nosnika ze sterownikami pod system operacyjny Windows (wszystkie sterowniki do sprzedawanych przez firme ANALOG urzadzen mozna uzyskac w naszej siedzibie lub na stronie producenta www.hp.com w opcji support&drivers po podaniu pelnej nazwy modelu).

2) Z systemem operacyjnym Windows. W tej konfiguracji komputer posiada zainstalowany oryginalny system Windows + partycje recovery sluzaca do odtworzenia systemu w przypadku awarii pozwala ona na wykonanie kopii instalacyjnej systemu na dvd lub cd. W tej opcji system jest dwujezyczny, w wersji angielskiej oraz pozwala na ustawienie polskiej lokalizacji, oznacza to, ze data godzina, wszystkie skróty klawiszowe, oraz wszelkie nowo zainstalowane progamy sa po polsku.

Prezentowane na stronie firmy ANALOG www.plat-notebooki.pl zdjecia oraz dane techniczne udostepniane sa w celach marketingowych/informacyjnych i nie stanowia oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Firma ANALOG moze, bez uprzedzenia, dokonac zmian zamieszczonych na stronie informacji. Mimo dolozenia wszelkich staran, ze wzgledu na stale udoskonalanie produktów przez producenta prezentowane na stronie modele moga nieznacznie róznic sie od sprzedawanych. W przypadku jakichkolwiek watpliwosci prosimy przed podjeciem decyzji o kontakt ze sprzedawca. Pragniemy zwrócic uwage, iz podstawa zawarcia umowy sprzedazy jest nazwa modelu i kod producenta danego artykulu. Jednoczesnie informujemy, ze Klient (Konsument w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu Cywilnego) ma prawo do zwrotu towaru zakupionego w sklepie internetowym www.plat-notebooki.pl w ciagu 10 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru;

Firma ANALOG zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyn. W takim przypadku Klient zostanie o tym fakcie niezwlocznie powiadomiony.

Okres gwarancyjny wymienianych elementów trwa do konca okresu gwarancyjnego dla calego produktu, lecz nie krócej niz 90 dni.

W przypadku gdy urzadzenie nie jest objete gwarancja lub urzadzenie okazalo sie sprawne Gwarant jest zobowiazana do poinformowania Klienta o platnej naprawie i jej wysokosci oraz o koniecznosci akceptacji przez Klienta jej kosztów.
Wylaczenia gwarancyjne:

Akumulatory oraz matryce posiadaja 12-miesieczna gwarancje

Gwarancja nie obejmuje oprogramowania HP, w tym równiez wewnetrznego oprogramowania urzadzenia. Gwarancja dotyczy tylko nosnika, na którym dokonano zapisu.

Gwarancja, nie obejmuje równiez: - uszkodzen wyniklych ze zdarzen losowych (uszkodzenie elektryczne, pozar, zalanie, powódz, itp.); - uszkodzen mechanicznych i wywolanych nimi wad; - uszkodzen wynikajacych z instalacji i eksploatacji urzadzenia w warunkach lub w sposób niezgodny ze specyfikacja producenta; - uszkodzen powstalych z winy lub niewiedzy uzytkownika; - czynnosci opisanych w instrukcji obslugi, które uprawniony z gwarancji zobowiazany jest wykonac we wlasnym zakresie i na wlasny koszt; - wadliwego dzialania urzadzenia spowodowanego konfliktem lub niezgodnoscia pomiedzy zainstalowanymi aplikacjami oraz wplywem wirusów komputerowych; - uszkodzonych punktów wyswietlaczy TFT zgodnych ze specyfikacja i normami producenta.

Zgodnie z norma ISO 13406-2 monitory LCD moga posiadac pewna liczbe uszkodzonych pikseli, co nie stanowi wady towaru i nie moze byc podstawa do reklamacji. Ilosc dopuszczalnych blednych pikseli jest uzalezniona od klasy monitora i wielkosci matrycy. Dla klasy II monitora 15" dopuszczalne sa 2, dla monitora 17"-19" dopuszczalne sa 3, a dla monitora 20"-24" dopuszczalne sa 4 uszkodzone piksele.

Firma ANALOG nie ponosi odpowiedzialnosci za utrate i odtwarzanie oprogramowania lub danych. Klientowi zaleca sie regularne wykonywanie kopii bezpieczenstwa oprogramowania i danych w celu zabezpieczenia ich przed utrata w wyniku uszkodzenia urzadzenia.

W zwiazku z obowiazywaniem "Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o zuzytym sprzecie elektrycznym i elektronicznym", kazdy uzytkownik sprzetu elektrycznego i elektronicznego, przeznaczonego dla gospodarstw domowych zobowiazany jest do oddawania zuzytego sprzetu punktom zbierajacym taki sprzet. Zabronione jest umieszczanie zuzytego sprzetu lacznie z innymi odpadami, gdyz zuzyty sprzet elektryczny i elektroniczny jest odpadem niebezpiecznym dla srodowiska, a w konsekwencji dla zdrowia.

Konsumenci kupujacy produkty w PLAT-Notebooki moga pozbywac sie zuzytego sprzetu w nastepujacy sposób:

U sprzedawców detalicznych i hurtowych, którzy sa obowiazani przy sprzedazy sprzetu przeznaczonego dla gospodarstw domowych do nieodplatnego przyjecia zuzytego sprzetu, w ilosci nie wiekszej niz sprzedawany nowy sprzet jezeli zuzyty sprzet jest tego samego rodzaju co kupowany przez klienta.

W wyspecjalizowanych punktach zbierania - wyspecjalizowane punkty zbierania zuzytego sprzetu elektrycznego i elektronicznego prowadza selektywna i bezplatna zbiórke tego zuzytego sprzetu z gospodarstw domowych. Wykaz tych punktów, wraz z adresami, znajduje sie w urzedzie gminy odpowiednim dla danego rejonu (na stronach internetowych oraz w sposób zwyczajowo przyjety na tablicach informacyjnych w urzedach gmin).

Administratorem danych osobowych przekazanych przez Klienta jest ANALOG 05-420 Józefów ul.Bema 10. Firma ANALOG nie bedzie udostepniac pozyskanych w serwisie swistak.pl danych zadnym osobom trzecim, firmom ani organizacjom. Podane przez uzytkownika dane zostana wykorzystane w szczególnosci do realizacji umowy. Zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. Ust. nr 133 poz. 833). Klienci Serwisu Internetowego firmy ANALOG maja prawo do wgladu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia zadania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Zespól PLAT-Notebooki

 


Strona wygenerowana 2018-05-28 00:21:20, 213