Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-10-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Firma PharmaMed Sp. z o.o. powstała aby ?Dbać o Twój wygląd i zdrowie każdego dnia?. Firmę Tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem, których pasją jest tworzenie nowych prduktów zaspokajających potrzeby ludzi, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość. Na co dzień współpracujemy również z dietetykami, fizjoterapeutami i ludzmi, którzy zawodowo zajmują się badaniem postawy ciała, aktywnością ruchową na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Aktywność ruchowa w życiu wpływa na zdrowie człowieka oraz na czynnościowe doskonalenie się organizmu. Praca  mięśniowa mobilizuje funkcje całego organizmu, rozwijając je i dostosowując do szerokiego zakresu zadań.   

Drugim bardzo ważnym elementem w życiu człowieka jest odżywianie, na które w ostatnim czasie ludzie mają coraz mniej  czasu i coraz mniejszą wagę przywiązują do tego, co jedzą. I tutaj dochodzimy do sedna. O nasze ciało powinniśmy dbać nie tylko  od zewnątrz korzystając z różnych zabiegów kosmetycznych, ale również z odpowiedniej diety, nad którą często nie mamy czasu  się nawet zastanowić.

Nasza firma we współpracy z dietetykami opracowuje odpowiednie diety indywidualnie dopasowane do wieku, wagi i  płci, trybu życia i charakteru pracy jak również dotychczasowego sposobu odżywiania się. Wszystkie te czynniki mają wpływ na  nasz metabolizm, który wpływa na to jak się czujemy i jak wyglądamy.

 

PharmaMed Sp. z o.o.

ul. Leszczyńskiego 4/29

50-078 Wrocław

tel. +48 71 707-26-34, fax. 71 707-26-51

NIP: 8971796589

http://www.pharmamed.pl

Strona wygenerowana 2018-05-27 19:58:50, 213