Jesteś tutaj › Profil użytkownika pf_dk › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-02-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Witamy na stronie 'O mnie' firmy PF-DK

 

Firma PF-DK powstała w Lęborku w 2003 roku, dzięki długoletniemu doświadczeniu w obsłudze klientów jesteśmy wstanie zagwarantować Państwu najwyższa jakość naszych usług.

Informacji na temat oferowanych towarów udzielamy drogą elektroniczną pod adresem [email protected] oraz pod numerem telefonu: 791-68-10-68.

W sprawach wysyłek prosimy raczej o kontakt elektroniczny, gdyż odpowiedź na pytania związane z nimi wymagają każdorazowo sprawdzenia dowodów wysyłek. 

Zachęcamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 oraz w sobotę w godz. 10-14.   

 Jesteśmy legalnie działającą firmą - wystawiamy faktury VAT. 
 Wysyłamy tylko na terenie Polski. 

 
KOSZTY WYSYŁKI 
Prosimy pamiętać, iż kupujecie Państwo od firmy będącej płatnikiem VAT, co za tym idzie do kosztów przesyłki ustalonych przez Pocztę Polską jesteśmy zobowiązani doliczyć ten właśnie podatek, np. przesyłka ekonomiczna 2-5kg tj. 13zł + VAT = 16zł.

KOSZTY WYSYŁKI KILKU SZTUK: Nie zawsze do się wykalkulować koszt przesyłki kolejnej sztuki w formularzu dostawy tak by wynosił on dokładnie tyle co realne koszty dostawy, jeśli kupujesz kilka szt. danego towaru, lub towar na kilku aukcjach skontaktuj się z nami a zważymy towar i określimy dokładne koszty transportu Pocztą Polską.

     Polecamy przesyłkę kurierską DPD koszt 17zł do 30kg.    

REKLAMACJE
W przypadku problemów z przesyłką lub towarem zawsze skontaktuj się z nami telefonicznie lub elektronicznie jeśli problem wynikł z naszej winy na pewno zostanie rozwiązany bez dodatkowych kosztów dla Ciebie jako kupującego. Prosimy jednak pamiętać, że wady towaru opisane w treści aukcji lub dokładnie widoczne na zdjęciach (na wielu aukcjach zamieszczamy zdjęcia z adnotacją 'kupujesz szt. przedstawioną dokładnie na poniższych zdjęciach) nie mogą stanowić podstawy do reklamacji, jeśli taki towar nie spełnia oczekiwać patrz poniżej.

 ZWROTY i PODMIANKI
 Jeśli zakupiony towar nie spełnia twoich oczekiwań z przyczyn niezależnych od nas (np. niedokładne zapoznanie się z treścią aukcji) lub po prostu się rozmyśliłeś możesz zwrócić lub wymienić towar. 

ZWROT: Prosimy odesłać towar na adres naszej firmy w stanie nienaruszonym wraz z krótkim pismem mówiącym o odstąpieniu od zawartej umowy zakupu. Pismo musi do nas dotrzeć w ciągu 10 dni od otrzymania towaru, sam towar w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia otrzymania pisma - oczywiście najlepiej przesłać całość w jednej przesyłce.
 (Pisemko jest nam potrzebne do rozliczeń z US jako podstawa zmniejszenia przychodu)
Po otrzymaniu przez nas zwróconego towaru prześlemy zwrot kwoty stanowiącej jego cenę tj. kwotę z aukcji bez kosztów wysyłki jakie poniósł kupujący w obie strony.

WYMIANA: W przypadku chęci wymiany towaru na inny należy skontaktować się z nami w celu ustalenia dostępności towaru jaki miałby być wysłany w zamian, wymiany dokonujemy na inny towar o tej samej wartości. Koszt wysyłki zwrotu towaru oraz kolejnej przesyłki ponosi kupujący, oczywiście w przypadku jeśli nie jest to wymiana z powodu zasadnej reklamacji.

  

email: [email protected]

tel. 791-68-10-68
pn-pt: 9-17
sob: 10-14

PF-DK
Plac Pokoju 6/7
84-300 Lębork
NIP: 841-153-26-42

Rozpoczęliśmy działalność:
3 lutego 2003 roku 

 


Przyjmujemy wpłaty na konto
w mBank
43 1140 2004 0000 3102 7452 1762
tytuł przelewu: nik świstaka + numer aukcji 
 

 

Wszystkie informacje dotyczące kosztów wysyłki dostępne w zakładce 'Dostawa i płatność' na każdej z aukcji.

 

W przypadku zakupów na kilku aukcjach polecamy przesyłkę kurierską - koszt 17zł do 30kg.

 

Wysyłek dokonujemy w ciągu 1 dnia roboczego od zaksięgowania wpłaty.

 


Strona wygenerowana 2018-06-22 17:34:41, 213