(Rejestracja: 2012-04-28, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

egulamin sklepu internetowego 
EAGLIDER.pl

(Wchodzi w życie 15.03.2010)
 1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.eaglider.pl, prowadzony jest przez Panta Travel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. 

  Dane Sprzedawcy:

  PANTA GROUP sp.z o.o.
  ul. Warsa 8
  03-606 Warszawa
  KRS: 0000336811
  NIP: 701-01-99-716


  Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez sklep EAGLIDER.pl na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.
   
 2. Sklep przyjmuje płatności za towar i przesyłkę w formie: a) przedpłat przelewem bankowym, szybkim przekazem internetowym, kartą płatniczą przy wykorzystaniu pośrednika płatności internetowych Dot.Pay oraz : b) pobrania gotówki przy odbiorze towaru (przesyłka za pobraniem)

  CENY

 3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 4. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Zmiana cen nie dotyczy zamówień złożonych przed jej ogłoszeniem.
 5. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki zgodnie z cennikiem Sprzedającego. Koszty przesyłki zawsze pokrywane są przez nabywcę.

  SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

 6. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio na stronie www.EAGLIDER.pl
 7. Klient ma możliwość wyboru formy płatności za zakupiony towar oraz przesyłkę
 8. Obsługa zamówienia rozpoczyna się po kompletnym wypełnieniu formularza zamówienia.
 9. Jeżeli klient wybierze formę płatności ? przedpłata, wysyłka zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto Sprzedawcy.
 10. Jeżeli klient wybierze formę płatności ? płatność za pobraniem, zostanie do niego wysłany mail zawierający instrukcje potwierdzenia zamówienia.
 11. Zamówienia, które nie zostaną potwierdzone w ciągu 3 dni roboczych od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane.

  POTWIERDZANIE ZAMÓWIEŃ

 12. Poprzez potwierdzenie zamówienia Klient zobowiązuje się do opłacenia i odbioru zamówionego towaru.
 13. W przypadku zamówienia płatnego przed dostawą, potwierdzeniem złożenia zamówienia jest otrzymanie od operatora przyjmującego płatności internetowe potwierdzenia opłacenia pełnej kwoty transakcji.
  W przypadku zamówienia z płatnością przy odbiorze (przesyłka za pobraniem) potwierdzenie zamówienia odbywa się poprzez kliknięcie w specjalny link, który zostaje wysłany na adres e-mail Klienta w chwili złożenia zamówienia lub po telefonicznym potwierdzeniu przez Klienta faktu złożenia zamówienia. Przesyłki przy tej formie płatności wysyłane są dopiero po potwierdzeniu zamówienia zgodnie z instrukcją w przesłanym mail. Złożone, a niezaakceptowane zamówienie można anulować zgodnie z instrukcją w przesłanym mail.

  DOSTAWA TOWARU

 14. Obsługa wysyłki rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia.
 15. Przesyłki dostarcza firma kurierska wskazana przez Sprzedającego lub osobiście przedstawiciel Sprzedawcy.
 16. Przesyłki są dostarczane na adres dostawy wpisany w formularzu zamówienia. Jeśli adres dostawy nie został wypełniony przesyłki są dostarczane na adres zamawiającego.
 17. W przypadku odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży z powodu nie odebrania rzeczy sprzedanej, przez Kupującego, Kupujący zostaje obarczony kosztami dostawy.

  ZWROT BEZ PODANIA PRZYCZYNY

 18. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient, ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) towaru kupionego w naszym sklepie.
 19. Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany i będzie dostarczony sprzedawcy w oryginalnym opakowaniu.
 20. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (faktura) oraz wypełnionymFormularzem Zwrotu na adres: Pantatravel Sp. z o.o. ul. Solec 81B lok. A-51, 00-382 Warszawa. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 21. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe. Koszt przesyłki do klienta (uwzględniony na dokumencie zakupu - fakturze VAT) i koszt odesłania towaru przez klienta nie podlegają zwrotowi.

  REKLAMACJE

 22. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres: Pantatravel Sp. z o.o. ul. Solec 81B lok. A-51, 00-382 Warszawa. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
 23. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz wypełniony Formularz Zwrotu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), Sprzedawca zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.

  PRZEPISY KOŃCOWE

 24. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dni 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
 25. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z tytułu zakupów i zamówień w sklepie Eaglider.pl jest sąd właściwy dla siedziby SPRZEDAWCY.
 26. Klienci składający zamówienie w sklepie zobowiązani są do zapoznania się z aktualnym regulaminem. W przypadku braku akceptacji regulaminu prosimy o nie dokonywanie zakupów w serwisie www.EAGLIDER.pl

Strona wygenerowana 2018-05-22 22:13:18, 213