Jesteś tutaj › Profil użytkownika omnicorp › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2015-07-03, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


O firmie

 

LINK DO FILMU !!! : https://www.youtube.com/watch?v=X7dTMNXdsPk

Firma OMNIcorp już od wielu lat zajmuje się produkcją stolarki otworowej, na którą składają się: drzwi, okna plastikowe, bramy, aluminium oraz komórki lokatorskie.

Oferujemy zarówno okna PCV jak i drewniane. Istnieje możliwość zamówienia okien plastikowych imitujących drewno. Produkcja okien trwa pięć dni roboczych. W naszej ofercie znajdują się również okna, witryny i drzwi aluminiowe (wejściowe oraz wewnętrzne).

Produkujemy także drzwi stalowe na dowolny (także niestandardowy) wymiar. Nadają się one zarówno do garaży, pomieszczeń gospodarczych, piwnic, kotłowni jak i biur. Zajmujemy się również sprzedażą bram: rozwiernych, rolowanych, uchylnych oraz dużych przemysłowych.

Zarówno bramy jak i drzwi techniczne posiadają bogatą gamę kolorów do wyboru. Proponujemy Państwu także parapety zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, rampy i doki przeładunkowe oraz kraty rolowane.

By zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów, wprowadziliśmy do naszej oferty bramy, drzwi i rolety przeciwpożarowe. Produkty te możecie znaleźć Państwo na naszym sklepie internetowym.

Posiadamy trzy punkty handlowe o łącznej powierzchni 800m2. Wszystkie znajdują się w miejscowości Brzesko (woj. małopolskie).

W punktach tych zajmujemy się handlem detalicznym i hurtowym. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów.

Bardzo duży nacisk kładziemy na jakość naszych produktów, obsługę przed i po sprzedażową oraz konkurencyjną cenę za oferowane produkty. Nasi pracownicy zapewnią Państwu fachową obsługę.

Działamy głównie w okolicach Brzeska, Tarnowa, Krakowa, Nowego Sącza i Katowic, ale gwarantujemy również transport na terenie całej Polski i Europy oraz profesjonalny montaż.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów detalicznych jak i hurtowych.

 


Strona wygenerowana 2018-05-22 23:56:05, 213