(Rejestracja: 2012-07-29, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


PRZED ZAKUPEM SPRZĘTU DUŻEGO ZAPYTAJ SIĘ O DOSTĘPNOŚĆ TOWARU

 

HISTORIA:

Od początku naszego istnienia działamy na rynku ogrodniczym. W latach 80-tych zajmowaliśmy się głównie produkcją roślin jednorocznych oraz zaopatrzeniem kwiaciarń w kwiaty cięte. Produkowaliśmy głównie rośliny balkonowe i tarasowe: pelargonie, begonie, dalie. Produkcja do kwiaciarń obejmowała goździki, anturium, gipsówka, oraz inny materiał roślinny. Zawsze staraliśmy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Chcieliśmy być elastyczni i dostosować naszą ofertę do oczekiwań klienta. Rozmowy z naszymi klientami były i są dla nas cennym źródłem informacji na temat wymagań nam stawianych.

Pierwsza próba rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej została podjęta w okresie, gdy wielu próbowało sił w prywatnym biznesie. W ten sposób powstała firma Centrum Zaopatrzenia Rolno-Ogrodniczego w 1991 roku jako przedsiębiorstwo osoby fizycznej. Na początku byliśmy tylko firmą handlową sprzedającą artykuły ogrodnicze. Jednak wraz z upływem czasu coraz większą rolę zaczęła odgrywać dystrybucja sprzętu ogrodniczego wraz z serwisem.


Pierwsze sukcesy stały się zachętą do zadania pytania: "Czego brakuje w naszym regionie?" Tak narodził się pomysł poszerzenia oferty asortymentowej i powstanie spółki cywilnej Centrum Ogrodnicze SOJKA. Jako jedni z pierwszych jesteśmy dealerem firmy STIHL. Działalność ta pozwalała nam na poznawanie potrzeb rynku w zakresie sprzętu oraz zdobywanie doświadczenia w tej dziedzinie, dlatego też stworzyliśmy serwis sprzętu ogrodniczego. Z roku na rok nasza firma była powiększana o coraz to nowy asortyment ogrodniczy.

 

Obecnie posiadamy wykwalifikowaną załogę służącą zawsze fachową pomocą i doradztwem naszym klientom. Mamy wieloletnie doświadczenie z zakresu ogrodów i chętnie pomożemy każdemu zainteresowanemu klientowi. Pracownicy naszych placówek służą poradą i pomocą w dokonywaniu właściwego zakupu.

Dla tych, którzy są zajęci sprawami dnia codziennego wychodzimy naprzeciw i proponujemy zakupy w zaciszu własnego domu. Na stronie znajduje się sklep, który umożliwi PAŃSTWU zapoznanie się z ofertą sprzedaży oraz umożliwi szybkie i wygodne zakupy.

 

Prowadzona przez nasz działalność jest zarejestrowana w Urzędzie pod numerami:

1680/90/HU

Numer w rejestrze przedsiębiorców dokonujących obrotu środkami ochrony roślin:

WI-6013-42/97

Numer w rejestrze przedsiębiorców dokonujących obrotu nasionami:

KK-420/K1/233/96

Często pojawiające się pytania dotyczące małej architektury ogrodowej oraz poszerzenia materiału roślinnego zmobilizowało nas do poszerzenia naszej oferty właśnie o tego typu artykuły. W tym celu powiększymy powierzchnię naszych placówek , dostosowując ją do sprzedaży tego typu towarów. Dzięki temu będziemy mogli zaspokoić wszystkie potrzeby naszych potencjalnych klientów.

W najbliższej przyszłości mamy zamiar poszerzyć obecny asortyment oraz wprowadzić coraz większa liczbę nowych odmian i krzewów, tak by móc sprostać Państwa oczekiwaniom w tym zakresie.

Naszą dewizą jest: dostarczenie towarów najlepszej jakości dla jak najszerszego kręgu odbiorców.

Zapraszamy

Zespół Centrum Ogrodnicze SOJKA


Strona wygenerowana 2018-05-24 03:14:25, 213