Jesteś tutaj › Profil użytkownika nawdrog › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-03-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

Witam serdecznie!

Witam, prowadzę firmę zajmującą się sprzedażą i serwisem nawigacji drogowych. Sprzedaję również akcesoria komputerowe. Do każdej transakcji podchodzę poważnie, dzięki czemu wszystkie przebiegają szybko i sprawnie.


Kupując u mnie kupujesz od Partnera MIO. Po okresie gwarancyjnym zapewniam obsługę serwisową nawigacji wraz z oprogramowaniem.

Kontakt

W razie pytań można się wykorzystać następujące formy kontaktu:
tel.: 29 642 33 28
fax: 29 642 33 27
[email protected]

Zasady zakupu i wysyłki

Po zakupie proszę o wypełnienie formularza zakupu i dostawy, znacznie przyśpiesza to termin realizacji.
Wysyłka paczek następuje zazwyczaj następnego dnia roboczego po odnotowaniu wpłaty lub otrzymaniu informacji o wybraniu przesyłki pobraniowej.
Przy zakupie towaru powyżej 400 zł i dokonaniu przedpłaty przesyłka kurierska gratis.
Istnieje możliwość odbioru osobistego ( po uprzednim telefonicznym umówieniu się) w siedzibie firmy: Świniary 31, 06-316 Krzynowłoga Mała. Miejscowość Świniary położona jest przy drodze krajowej 57. szczegóły na mapce

 

Kliknij żeby wyświetlić Mapę

 

Reklamacje i zwroty

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt mailowy wraz z podaniem nr kontaktowego.
Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny w przypadku zakupu poprzez Kup Teraz klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna - sprzedaży w ciągu 10 dni od daty zakupu. Zwroty proszę kierować na adres siedziby firmy.
Zgodnie z art.7 pkt 1 Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, od daty zakupu . Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
Zgodnie z art. 7 pkt 3 Zwrot zakupionego towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni od otrzymania przesyłki.To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, produkt musi być kompletny, sprawny i bez żadnych śladów użytkowania (Programy komputerowe zapakowane w tzw. blister nie mogą być z niego rozpakowane).

 Życzę udanych zakupów.
Pozdrawiam
Arkadiusz Wróblewski
NAW DROG
tel.: 29 642 33 28
fax: 29 642 33 27
[email protected]


Strona wygenerowana 2018-05-27 10:46:58, 213