Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-07-01, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


  Właścicielem konta 'mowiszimaszcompl' jest firma:

Mówisz i Masz Paweł Orzyłowski
 
 

Stosownie do z art. 7B ust.1 oraz art. 7D ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 1999r. Prawo działalności gospodarczej (Dz. U. Nr.101 poz. 1178, z późniejszymi zmianami) zaświadcza się, że prowadzona przez Prezydenta Miasta Siedlce ewidencja działalności gospodarczej pod numerem 20652 zawiera wpis:
Firma 'Mówisz i Masz'
Paweł Orzyłowski,
08-110 Żelkó-Kolonia,
Zacisze 34
Nip: 821-250-31-64

1. Kupując przedmioty na aukcjach konta mowiszimaszcompl jednocześnie potwierdzają Państwo zapoznanie się z regulaminem i akceptują jego treść.

2. Po zakupie produktu z aukcji należy w formularzy Allegro lub jeśli to niemożliwe w osobnym e-mailu określić wzór oraz kolor wybranego przedmiotu. W przypadku braku takiej informacji wysyłamy losowo wybrany kolor.

3. Wzory, których zdjęcia się nie wyświetlają pod napisem 'Dostępne wzory' są na chwilę obecną niedostępne. Zdjęcie z miniaturki jest losowo wybierane i nie odpowiada stanom magazynowym.

4. W tytule przelewu proszę podać tylko i wyłącznie poprawny Nick użytkownika Allegro. Pozwoli to na szybkie odnotowanie wpłaty i usprawni realizację zamówienia.

5. Zmianę adresu należy wpisać w formularzu Allegro zgodnie z instrukcją podaną w mailu po zakupie, w przypadku wpisania zmienionego adresu w mailu przesyłki będą wysyłane pod adres rejestracji konta.

6. Wszystkie zapytania i wątpliwości rozwiązujemy drogą elektroniczną. Na każdą wiadomość odpowiadamy w przeciągu 2 dni roboczych.

7. Towar wysyłamy na bieżąco po zaksięgowaniu wpłaty na konto lub wyrażenia chęci zakupu za pobraniem.
Przewidywany czas dostawy to 1-2 dni robocze od momentu wysłania.

8. Koszt wysyłki jest umieszczony w zakładce ?dostawa i płatności?

9. W przypadku niezadowolenia z wybranego przedmiotu, można dokonać jego zwrotu lub wymiany, w przeciągu 10 dni od otrzymania paczki. Jednocześnie zwracamy uwagę Klientów na obowiązki jakie przepisy wiążą z odstąpieniem od umowy zawieranej na odległość, a w tym m.in. co do zwrotu towaru sprzedawcy w stanie niezmienionym wraz z potwierdzeniem zakupu (paragon, fv vat) wysłanego drogą mailową. 

10. Nie przyjmujemy zwrotów towarów wykonanych według indywidualnego zamówienia Klienta.

13. Jedynymi prawidłowymi adresami do odsyłania paczek jest:

Mówisz i Masz Paweł Orzyłowski

Zacisze 34 , 08-110 Żelków-Kolonia
bądź

Myśliwska 2, 08-110 Siedlce

14. Paczki wysłane na inny adres nie zostaną odebrane.

15. Towar reklamowany wysłany w inny sposób niż Pocztą Polską, nie będzie rozpatrywany.

16. Formularz reklamacyjny do pobrania tutaj => KLIKNIJ TU 


UWAGA NIE PRZYJMUJEMY PACZEK WYSŁANYCH ZA POBRANIEM!


Sprzedajemy tak jak sami byśmy chcieli kupować !

Wszystkie fotografie znajdujące się na aukcji są moją własnością.Starałem się wykonać jak najlepsze zdjęcia, które pozwalają moim klientom zobaczyć towar w jak najbardziej realnym świetle. Jednak proszę pamiętać iż kolory mogę minimalnie różnić się od zdjęć zamieszonych na aukcji, ze względu na indywidualne różnice w ustawieniach monitora,mam nadzieje ze zamieszczone przez mnie na tej aukcji ukazują:kolor jak i jakość sprzedawanego towaru.

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-06-23 23:35:41, 213