Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-09-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 I.  Postanowienia ogólne

Sklep internetowy znajdujący się pod adresem http://www.miastotrendow.pl należy do firmy MODO MONIC Monika Osuch z siedzibą na Os. Rusa 11 m. 52 61-245 Poznań. NIP: 777-305-94-18 REGON: 301 747 298
 
2.   Kontakt do Sklepu: [email protected] Tel. 792-760-306
Telefon czynny jest w godzinach pracy biura: poniedziałek-piątek  9:00-16:00 .
3.  Korzystanie z usług Sklepu miastotrendow.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 
II.  Informacje o ochronie danych osobowych
1.  Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez firmę MODO MONIC  w celu realizacjizamówienia, informowania o jego etapie, a także przesyłania innych informacji dotyczących asortymentu Sklepu.
2.  Dane osobowe Klientów są traktowane jako poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim.
3.  Klient wyraża zgodę na otrzymywanie od firmy MODO MONIC  korespondencji drogą elektroniczną oraz tradycyjną ? na adres podany w formularzu zamówienia.
4.  Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) dane gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych.
 
III.  Oferta i ceny
1.  Artykuły oferowane przez Sklep miastotrendow.pl są fabrycznie nowe.
2.  Wszystkie ceny prezentowane w sklepie miastotrendow.pl  są cenami brutto wyrażonych w złotych polskich i zawierają stosowną stawkę podatku VAT.
3.  Ceny produktów nie zawierają kosztów dostawy zamawianych produktów. Koszty dostawy są określone w aktualnym cenniku dostaw dostępnym na stronie internetowej ?Wysyłka? Sklepu miastotrendow.pl. Kupujący może zostać zwolniony z kosztów dostawy jeśli zamówienie spełnia określone w cenniku warunki, w szczególności gdy wartość zamówienia przekroczy określony próg minimalny.
4.  Ceną obowiązującą Klienta jest cena podana na stronie internetowej Sklepu miastotrendow.pl w chwili składania przez niego zamówienia.
5. Informacja na temat całkowitej wartości zamówienia przedstawiana jest na stronie miastotrendow.pl, po dokonaniu przez Klienta wyboru formy dostawy zamówienia i formy płatności.
6. Ceny widniejące na stronie internetowej sklepu miastotrendow.pl, jak również opisy produktów stanowią jedynie informację handlową, a nie ofertę w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Charakter wiążący - na potrzeby zawarcia konkretnej umowy - zyskują one dopiero z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.
 
IV.  Formy płatności
1.  W sklepie miastotrendow.pl Klient może dokonać płatności: 
- podczas składania zamówienia kartą kredytową lub bezpośrednim przelewem bankowym
- lub po złożeniu zamówienia przelewem bankowym
- lub "za pobraniem" u kuriera.
2.  Elektroniczne formy płatności są obsługiwane przez system firmy PayU S.A. (platnosci.pl). Autoryzacja płatności elektronicznych przebiega na stronach odpowiedniego banku lub firmy PayU S.A. ?
3.  Zamówienie może zostać anulowane jeśli nie uda się zautoryzować transakcji w elektronicznym systemie płatniczym banku lub firmy PayU S.A., lub jeśli wpłata za zamówienie nie zostanie uiszczona w terminie 5 dni roboczych na konto bankowe firmy MODO MONIC. Płatność może być uiszczona w innym terminie po uprzednim kontakcie i ustaleniu tego faktu z firmą MODO MONIC .
4. Konto do wpłat za zamówienia:
Bank: ING BANK ŚLĄSKI
Nr rachunku: 41 1050 1520 1000 0090 7990 7995
Odbiorca: Firma MODO MONIC www.miastotrendow.pl
 
V.  Zasady składania zamówień
1.  Firma MODO MONIC prowadzi działalność handlową poprzez serwis http://www.miastotrendow.pl/.
2.  Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza widocznego podczas składania zamówienia.
3.  Wymagane jest prawidłowe wypełnienie pól formularza. Obsługa Sklepu miastotrendow.pl ma prawo do telefonicznej lub mailowej weryfikacji zamówienia. W przypadku nie nawiązania kontaktu z zamawiającym w ciągu 5 dni roboczych zamówienie może zostać anulowane.
4.  Zamówienia mogą być składane przez system internetowy sklepu, telefonicznie, lub poprzez email.
5.  W przypadku podejrzeń o podanie nieprawdziwych danych, firma MODO MONIC zastrzega sobie prawo do anulowania i usunięcia zamówienia.
6.  Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania aż do wyczerpania zapasów.
7.  Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje drogą mailową potwierdzenie danych wpisanych w formularzu zamówienia. Brak otrzymania takiego potwierdzenia może oznaczać nieprzyjęcie zamówienia do realizacji. Jeśli Klient nie otrzyma takiego potwierdzenia powinien niezwłocznie skontaktować się z obsługą sklepu.
8.  Jeśli występują wątpliwości za moment przyjęcia zamówienia do realizacji uznaje się fakt wysłania do Klienta wiadomości email  z potwierdzeniem rozpoczęcia realizacji zamówienia.
9.  Warunkiem zrealizowania zamówienia jest występowanie towaru w magazynie Sklepu miastotrendow.pl lub u dostawców sklepu.
10.  Klient Sklepu miastotrendow.pl jest informowany o stanie realizacji jego zamówienia. W razie braku danego produktu zostanie on poinformowany o możliwości zmiany zamówienia, wydłużenia czasu dostawy lub anulowaniu zamówienia.
11.  Sklep miastotrendow.pl przyjmuje zamówienia w systemie automatycznym przez internet pod adresem www.miastotrendow.pl 24 godziny na dobę, w ciągu całego roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia.
12.  Wysyłając zamówienie do miastotrendow.pl kupujący oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i w pełni go akceptuje.
 
VI.  Zasady dostawy zamówień
1.  Sklep miastotrendow.pl dostarcza zamówione produkty za pośrednictwem  firmy kurierskiej Opek na adres wskazany w formularzu zamówienia.
2.  Koszty przesyłki są określone na stronie Wysyłka sklepu miastotrendow.pl oraz przedstawione do akceptacji Klienta w chwili składania zamówienia.
3.  Przy każdym towarze podany jest szacunkowy czas realizacji zamówienia. Standardowo wynosi on 1-7 dni roboczych.  Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili skompletowania zamówionego towaru i przygotowania go do wysyłki. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. w trakcie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na stronie Sklepu, Sklep skontaktuje się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.
4.  W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 

Strona wygenerowana 2018-05-22 20:24:03, 213