Jesteś tutaj › Profil użytkownika matkat › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-10-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 2 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 2
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


'Kto czyta książki, żyje podwójnie.'

UMBERTO ECO

 

Szanowni Państwo,

jako miłośnikowi literatury, zależy mi, aby książki, które sprzedaję, były najwyższej klasy. Staram się, jak mogę, by zaoferować je Państwu po jak najniższych cenach. Gorąco zapraszam na moje aukcje! Wierzę, że zakupione u mnie pozycje mogą sprawić Państwu wiele radości!

Jeśli zależy Państwu na jakimś konkretnym tytule, którego nie ma pośród moich aukcji, proszę pisać! Być może będę w stanie pomóc.

KONTAKT

Najłatwiej skontaktować się ze mną korzystając z formularza na Świstaku. Można także do mnie dzwonić pod numer telefonu 792 319 782, aczkolwiek nie zawsze mogę odebrać, a na nieznane mi numery nie zwykłem oddzwaniać.

KOMENTARZE

Sprzędając wystawiam komentarz jako drugi. Pozytywny komentarz z Państwa strony oznacza, że wszystko przebiegło pomyślnie.

Kupując wystawiam komentarz po otrzymaniu zakupionej rzeczy. Jeśli zakupiony przeze mnie produkt różni się od opisanego na aukcji, przed wystawieniem negatywnego komentarza zawsze podejmuję próbę wyjaśnienia sytuacji.


KOSZT WYSYŁKI

Podany jest w aukcjach; zależy od wielkości danej książki oraz jakości jej oprawy. Zachęcam do zakupu większej liczby książek -- wówczas przesyłka jest relatywnie tańsza (do ceny najdroższej przesyłki z danych aukcji należy dodać po złotówce za każdą kolejną książkę w miękkiej oprawie oraz po dwa złote za każdą kolejną książkę w twardej oprawie).

Mieszkańców Mazowsza zachęcam do odbioru osobistego, wówczas nie ponoszą Państwo kosztów transportu. Książki można odebrać w Warszawie przy dowolnej stacji metra na odcinku Młociny -- Centrum lub w podwarszawskich Łomiankach.
 
Jeszcze raz zapraszam na moje aukcje i serdecznie pozdrawiam!
matkat

Strona wygenerowana 2018-04-21 11:44:22, 213