Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-07-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Materace Matador ? relaks, zdrowie, energia

Hiszpański matador to uosobienie siły, energii i witalności, czyli takich atrybutów jakie gwarantują nasze materace. Idea powstania marki Matador tkwiła w umysłach założycieli już od wielu, wielu lat. Wielkim wysiłkiem doszło do jej zrealizowania, zapewniając wreszcie klientom materace dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Teraz idąc z duchem czasu otwieramy nowy rozdział w historii Materacy Matador proponując Wam, naszym klientom nowoczesną internetowa platformę zakupów. Wierzymy, że będzie ona maksymalnie użyteczna i wygodna. Wciąż się doskonalimy. Nasi specjaliści i naukowcy pracują nad najlepszymi rozwiązaniami w produkcji materacy, tak aby zapewnić użytkownikom jak najwyższy komfort.   
 
Materace Matador to marka która spełni Twoje oczekiwania. Naszą misją jest dostarczenie Tobie i twojej rodzinie materacy, które odmienią jakość i komfort snu. Jako Matador dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były połączeniem najwyższej jakości, maksymalnej użyteczności i korzystnej ceny.

Naszą gamę produktów podzieliliśmy na cztery grupy, w których zastosowane w materacach rozwiązania dostosowane są do potrzeb: aktywnych rodzin, seniorów-którzy szczególnie dbają o swoje zdrowie, osób aktywnych zawodowo-dla których liczy się komfort oraz dla dzieci. Produkty z każdej grupy są tak zaprojektowane, aby dopasować się do potrzeb klientów. Materace Matador to gwarancja zdrowego, relaksującego snu, który przywraca energie do życia.

Jesteśmy jedyną marką na rynku, która dostosowała swoje produkty do indywidualnych potrzeb klientów. Rodziny, które żyją aktywnie na naszych materacach zregenerują się i nabiorą energii na nowy, pełny wyzwań dzień. Osoby aktywne i niezależne zagwarantują sobie najlepsze warunki do przeżywania intymnych chwil i czerpania pełni przyjemności z życia. Seniorzy, zadbają o swój komfort i zdrowy sen. Dzieci w spokoju zasną i wstaną pełnie sił.    

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem!

 

Regulamin sklepu


INFORMACJE OGÓLNE  

Korzystanie z serwisu/sklepu matadormaterace.pl lub zamówienie produktu na portalu allegro.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.  

Wszystkie ceny podane w serwisie są wyrażone w polskich złotych (w polskiej wersji językowej serwisu) lub euro (w przypadku korzystania z wersji anglojęzycznej serwisu). Podane ceny obejmują koszty przesyłki. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca w chwili złożenia zamówienia. Matador Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania i odwoływania cen promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.  

Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon fiskalny, a na życzenie klienta fakturę VAT.

ZAMÓWIENIA  

Zamówienia na towary oferowane na portalu allegro.pl przyjmowane są poprzez opcję "kup teraz" lub "licytację". Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 16:00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są w najbliższym dniu roboczym.  

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podane konto e-mail, list elektroniczny z potwierdzeniem zamówienia, szczegóły zamówienia.

Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się w chwili wpływu należności na konto firmy Matador Sp. z o.o. (nie dotyczy w przypadku przesyłki za pobraniem).

Po wpłynięciu należności ? sprawdzamy stan magazynowy, pakujemy produkt, wystawiamy paragon i wysyłamy go. Od chwili złożenia zamówienia do chwili wystawienia paragonu, klient ma prawo anulowania zamówienia lub zmiany danych koniecznych do wystawienia faktury. Wystawienie faktury, anulowanie lub zmianę zamówienia czy zmianę adresu wysyłki należy zgłosić e-mailem. Od chwili wysłania towaru klient nie może anulować lub zmienić zamówienia.

Sklep odstąpi od zamówienia jeśli w ciągu 7 dni roboczych na konto nie wpłynie kwota należna za zakupiony towar (nie dotyczy w przypadku przesyłki za pobraniem).

WYSYŁKA I CZAS DOSTAWY

Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

Zamówienia przyjęte do realizacji wysyłane są w ten sam dzień, o ile zamówiony towar znajduje się w magazynie. W przypadkach gdy zamówiony produkt nie jest na stanie magazynowym, czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni od przyjęcia zamówienia.

Jeśli czas dostawy miałby przekroczyć 2 dni robocze ? kupujący zostanie powiadomiony i będzie miał prawo do odstąpienia od umowy.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za wydłużenie czasu dostawy z przyczyn nie leżących po stronie sklepu.

W trakcie odbioru przesyłki Kupujący ma prawo w obecności pracownika poczty/kuriera sprawdzić stan techniczny oraz zawartość przesyłki. Należy zwrócić uwagę na wszelkie uszkodzenia opakowania a w szczególności taśm zabezpieczających, plomb itp.. W przypadku stwierdzenia niezgodności dostawy z zamówieniem lub uszkodzenia przesyłki, Kupujący nie powinien odbierać przesyłki. Zobowiązany jest zgłosić ten fakt pracownikowi poczty lub kurierowi i spisać protokół reklamacyjny oraz skontaktować się ze sklepem matadormaterace.pl . Jest to warunek konieczny do rozpatrzenia ewentualnej reklamacji z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

Wysyłka za granicę jest możliwa - prosimy o kontakt mailowy: [email protected] w celu ustalenia kosztów.

GWARANCJA I REZYGNACJA Z ZAMÓWIENIA

Gwarancja i rezygnacja z zamówienia odbywają się zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem w Polsce.

Matador Sp. z o.o. ponosi odpowiedzialność za niezgodność otrzymanego towaru z opisem. Dołożymy wszelkich starań aby produkt był jak najwyższej jakości, zgodny z opisem i nie posiadał wad technicznych.

Rezygnacja z zamówienia jest możliwa w ciągu 10 dni od daty zakupu, może ona nastąpić tylko w przypadku gdy produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony ( również podczas transportu ? patrz punkt 6 rozdziału WYSYŁKA I CZAS DOSTAWY ).

Towar powinien zostać odesłany przez Kupującego w takim stanie, jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu.

Matador Sp. z o.o. przypadku rezygnacji z zamówienia gwarantuje zwrot wartości produktu w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego. Koszty odesłania towaru pokrywa Kupujący i nie podlegają one zwrotowi.

Produkty zakupione w naszym sklepie internetowym nie podlegają zwrotowi jeśli zostały zakupione po cenach promocyjnych, obniżonych i w ramach promocji.

Gwarancja produktu może nastąpić z powodów wad ukrytych produktu. Producent daje 2 miesiące od otrzymania produktu na ujawnieniem się takich wad. Z gwarancji nie można skorzystać po okresie 2 miesięcy od otrzymania produktu.

Towar objęty gwarancją, posiadający wady techniczne należy odesłać na adres firmy. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu towaru. Producent materacy po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji zobowiązuje się do usunięcia wszelkich wad       (opis usterki, która jest powodem reklamacji należy dołączyć do odesłanego produktu), a jeśli niemożliwe będzie usunięcie wad, produkt zostanie wymieniony na nowy lub nastąpi zwrot równowartości ceny produktu. Możliwa jest też wymiana na inny produkt ( za zgodą kupującego ).

Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt firmy Matador Sp. z o.o. (za pobraniem) nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

Wszystkie spory będą rozstrzygane na drodze polubownej lub w przypadku braku porozumienia przez sąd właściwy siedzibie Sprzedającego.

Gwarancji i rezygnacji z zamówienia nie podlegają przedmioty uszkodzone w transporcie podczas dostawy ( patrz punkt 6 rozdziału WYSYŁKA I CZAS DOSTAWY )

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia związane z niewłaściwym użytkowaniem np. mechaniczne uszkodzenia wynikłe z użytkowania materacy.

 

 

Życzymy udanych zakupów! :)

 Strona wygenerowana 2018-05-20 12:37:39, 213