(Rejestracja: 2011-05-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


WITAMY NA STRONIE UŻYTKOWNIKA marmar_2010

 
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe ,,Mar-Mar''
Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Jesteśmy bezpośrednim importerem tzw. "RETOUR".
PRZEZ 10 DNI OD ZAKUPU MOŻESZ ZWRÓCIĆ TOWAR JEŚLI NIE SPEŁNI ON TWOICH OCZEKIWAŃ
 Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r. o Ochronie Niektórych Praw Konsumentów, konsument ma prawo do rezygnacji z zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki, rezygnacjia przysługuje wyłącznie dla towarów zakupionych poprzez opcję "kup teraz" i nie odebranych osobiście. Koszta przesyłki w przypadku rezygnacji pokrywa kupujący.
REGULAMIN AUKCJI
1. Po zakupie wypełnij formularz dostawy na allegro - zaznacz w nim jeśli przesyłka ma być za pobraniem, oraz czy chcesz otrzymać fakturę VAT.
2. Konto, na które należy dokonać wpłatę, podane jest na allegro, ale dodatkowo otrzymasz informację także na maila.
3. Przesyłki wysyłamy codziennie o godzinie 13.00, jeśli do tego czasu pieniądze nie zostaną zaksięgowane na naszym koncie, przesyłka zostanie nadana w dniu następnym.

4. Nie wysyłamy przesyłek w soboty i niedziele.
REKLAMACJE
1. Jeśli otrzymany towar nie spełnia twoich oczekiwań skontaktuj się z nami.
2. Reklamując towar odsyłasz go do nas na własny koszt, nie odbieramy przesyłek pobraniowych.
3. W przesyłce musi być pisemna informacja - nick z allegro, termin zakupu, powód zwrotu, numer rachunku oraz dane posiadacza, na który po uwzględnieniu reklamacji otrzymasz ewentualnie zwrot pieniędzy.

4. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 2 - 7 dni od dnia otrzymania przesyłki.
5. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji przesyłkę zwrotną wysyłamy na własny koszt.

INFORMACJIE OGÓLNE
1. Kupujący jako pierwszy wystawia komentarz. Jest to dla nas informacja, że wszystko jest w porządku. Gdyby zdarzyło się, że coś nie odpowiada kupującemu , zanim wystawisz negatywny komentarz, skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni, że uda się nam rozwiązać problem tak, aby obie strony były zadowolone.
2. Chcąc otrzymać fakturę VAT, zaznacz to w fotmularzu dostawy na allegro, oraz napisz do nas maila po zakupie.

3. Przesyłka priorytetowa powinna dojść w ciągu 1 dnia roboczego, ekonomiczna w ciągu 3 dni roboczych (dane poczty polskiej), nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia dostaw z winy poczty.
4. Nie mamy wpływu na nieterminowość dostaw związaną z okresami świątecznymi, bądź trudnymi warunkami pogodowymi.
5. Nie wystawiamy paragonów (nasza firma nie ma obowiązku posiadania kasy fiskalnej).
6. Wydruk wiadomości otrzymanej od allegro po zakupie jest dla nas potwierdzeniem sprzedaży a dla państwa dowodem zakupu.
7. Faktury VAT, wystawiamy tylko firmom - proszę zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu dostawy. 
Co to jest RETOUR?
POCHODZENIE TOWARU (GWARANCJA):
"KLASA-A" - towar fabrycznie nowy w oryginalnym opakowaniu. Końcówki serii, likwidacja sklepów, upadłość, licytacje komornicze. Gwarancja producenta (długość gwarancji uzależniona od produktu).

"KLASA-B" - towar nowy, poekspozycyjny, poleasingowy, używany lub odnawiany. Technicznie zawsze w 100% sprawny, sprzedawany w opakowaniach oryginalnych lub zastępczych. Na niektóre towary z tej klasy przewidziana jest gwarancja 12 miesięczna, zazwyczaj jednak jest to gwarancja rozruchowa - 4 tygodnie.
"KLASA-C" - towar uszkodzony. Zazwyczaj drobne elektryczne wady bardzo proste do usunięcia. Towar pochodzi ze zwrotów od klientów. Często jest to towar nowy, który jeszcze nie trafił do klienta. Są to na przyklad zwroty wysylkowe- niewlasciwie dobrany towar, lub po prostu towary uszkodzone w transporcie, bądź zepsute. Przy zakupie tej klasy towarow klient placi jedynie procentowa wartosc rynkowa towarow. C-towar niepodlegajacy wymianie. Brak gwarancji. Towar nie posiadajacy gwarancji.
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie autorskich materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Oświadczam, iż jestem twórcą wszystkich wystawianych przeze mnie aukcji, jak również zdjęć, logotypu, grafiki i opisów utworzonych na potrzeby wystawienia aukcji.
Kopiowanie któregokolwiek z tych elementów w całości lub w części jest zabronione bez zgody autora. 

Strona wygenerowana 2018-05-22 03:04:41, 213