Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-02-02, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 3 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 3
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

Witaj Internauto w naszym Sklepie!

 Zajmujemy się sprzedażą odzieży znanych europejskich i światowych marek. Prowadzimy sprzedaż  detaliczną odzieży damskiej i męskiej. 

 

H&M, ZARA , MATADOR , OLDSCHOOL AUTHENTIC , HENLEYS , BERESHKA , ONLY , TOMMY HILFIGER , BUKTA , VERO MODA FISHBONE , RADIODAYS, TOKIDOKI, STRADIVARIUS, AXARA, DC 

ABERCROMBIE&FITCH , ZU ELEMENT , DIESEL ,
DE PUTA MADRE , STRADIVARIUS , XDYE ,  CROSSHACHT , HENLEYS,
BENZINI , BC LONDON , NEXT , XPLICIT , TOPMAN , RIVER ISLAND , , 
NEW YORKER , ANIMAL
SMOG i wiele innych...ciekawych koszulek, bluz, spodnii.

pWszystkie towary, które sprzedajemy pochodzą z legalnych źródeł (nadwyżki produkcyjne, nadwyżki magazynowe itp). Ponad 95% sprzedawanych przez Nas ubrań ma komplet papierowych metek, a pozostałe mają je częściowo wycięte.

 

 

ORAZ DO POLUBIENIA NAS NA FACEBOOKU :

 

https://www.facebook.com/outletmragowo

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEJ STRONY

UWAGA!!! ZANIM ZALICYTUJESZ ZAPOZNAJ SIĘ ZNASZYM REGULAMINEM.

 

Pracujemy od poniedziału do soboty w godzinach od 10 do 22.00 W tym czasie odbieramy telefony od Państwa i odpowiadamy na maile.

 Cała sprzedawana przez nas odzież jest nowa, w I gatunku,bez żadnych uszkodzeń.

Mogą Państwo znaleźć u nas odzież i obuwie z aktualnych kolekcji różnych firm taniej nawet o 50%.

 

WARUNKI LICYTACJI

Podczas trwania aukcji staramy się odpowiadać na wszelkie zapytania mail'em w ciągu 48 godzin.Jeżeli nie dostaną Państwo odpowiedzi prosimy o ponowne wysłanie zapytania.

Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji ! Jeśli więc chcesz coś zalicytować - zrób to od razu.Nie wycofujemy ofert , prosimy więc o rozważną licytację.

                   ZAPŁATA ZA WYGRANĄ AUKCJĘ

W tytule przelewu należy wpisać tylko nick i nr.aukcji. Paczki za pobraniem wysyłamy tylko do osób które mają minimum 10 komentarzy pozytywnych(bez negatywów)!Jeżeli zależy Państwu aby paczkę wysłać na inny adres niż podany przez allegro proszę napisać nam o tym zaraz po wygraniu aukcji.

W zależności od wagi i objętości, towar wysyłam listem poleconym priorytetem lub w paczce. W przypadku niedopłaty przesyłka zostanie wysłana dopiero po uregulowaniu należnosci!!!Osoby, które wygrały aukcje, prosimy o wpłatę w ciągu 10 dni od zakończenia aukcji.Jeśli z jakiegoś powodu kupujący nie jest w stanie dokonać wpłaty w wymaganym czasie - proszę o kontakt -  w uzasadnionych przypadkach przedłużymy czas oczekiwania na przelew.

Jeżeli w ciągu 10 dni nie otrzymamy wpłaty uznajemy, że kupujący zrezygnował z zakupu - w takiej sytuacji wystawiam stosowny komentarz i rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji!   

WYSYŁKA

Wszystkie rzeczy staramy się wysyłać jak najszybciej,  w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania przelewu na naszym koncie.W momencie nadania przez nas przesyłki na poczcie, przestajemy ponosić za nią odpowiedzialność. Jeśli przesyłka nie dotrze do adresata, to zawsze dysponujemy dowodem nadania, który na żądanie Kupującego możemy przedłożyć. Po 14 dniach roboczych składamy reklamację na poczcie. Po jej rozstrzygnięciu ( co zależy tylko i wyłącznie od Poczty Polskiej i może trwać nawet 6-10 tygodni) zwracamy pieniądze lub wysyłamy na nowo towar. W przypadku zaginięcia przesyłki zwracamy pieniądze dopiero po pisemnym potwierdzeniu przez pocztę, że przesyłka faktyczne zaginęła.Koszt wysyłki określony jest zawsze w opisie aukcji.

          WARUNKI REKLAMACJI       

W przypadku licytacji  nie przyjmujemy zwrotów towaru bez wad.Uzasadnione reklamacje przyjmujemy zawsze,ponieważ może zdarzyć się, że przeoczymy jakąś wadę. Jeżeli reklamacja jest uzasadniona zwracamy pieniądze po otrzymaniu przez nas zakupionego towaru. Musi być on w takim stanie w jakim został zakupiony to znaczy: nie może być noszony,posiadać metkę jeżeli pierwotnie była.

NIE ODBIERAMY PACZEK ZA POBRANIEM!!!.

Proszę napisać jeśli wystąpił jakiś problem - na pewno dojdziemy do porozumienia !!! Reklamowany towar należy odeslać do nas w terminie 10 dni od otrzymania przesyłki.Do koperty proszę włożyc pisemną reklamację.Prosimy też o podanie nicka z Allegro oraz pełnych danych do przelewu:imienia i nazwiska oraz numeru konta.Czasami kolor wystawianej rzeczy może nieznacznie różnić się od koloru rzeczywistego-nie jest to podstawą do reklamacji.(kolory , które widzą Państwo na zdjęciach zależą głównie od ustawień monitora na którym są oglądane - proszę to wziąć pod uwagę przy skladaniu oferty).Zawsze na swoich aukcjach staramy sie aby zdjęcia i opis dokładnie odzwierciedlał wygląd sprzedawanego przedmiotu.

Licytacja i zakup na  naszych aukcjach jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków regulaminu.

ŻYCZYMY PAŃSTWU UDANYCH ZAKUPÓW!!!!


 

 

DOTYCZY ZAMÓWIEŃ HURTOWYCH

 

 Towar sprzedawany przez nas, choć jest towarem nowym, pochodzi z końcówek serii i wyprzedaży sklepowych i jako taki wyłączony jest z możliwości zwrotu ustawowego oraz reklamowania i wymiany. 
 
2. Dopuszczamy obecność do 5 % ilości towaru w pakiecie z drobnymi uszkodzeniami np. brakiem guzika, rozdarciem, których nie zauważyliśmy przy kontroli jakości. 
Barki te zostały już uwzględnione przy ustalaniu ceny pakietu. Staramy się, aby żadnych uszkodzeń w sprzedawanych pakietach nie było. Jako sprzedawca nie przyjmujemy żadnych reklamacji na towar z powodu jego uszkodzenia podczas dalszego użytkowania, zarówno z powodu wad ukrytych jak i jawnych.

Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.


 

TERMIN REALIZACJI W PRZYPADKU ZAMÓWIEŃ HURTOWYCH DO 5 DNI ROBOCZYCH


 

POZDRAWIAMY


Strona wygenerowana 2018-05-27 16:05:04, 213